Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daiva Anužytė-Kasiulaitienė: „Pati sau esu moteris, o ne tituluota gražuolė“

Daiva Anužytė-Kasiulaitienė
TV3 nuotrauka / Daiva Anužytė-Kasiulaitienė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Praėjus net 15 metų po konkurso „Mis Lietuva 1996“, jo nugalėtoja D. Anužytė-Kasiulaitienė (33) sulaukė kvietimo padirbėti televizijoje. Šiek tiek pamąsčiusi tituluota gražuolė priėmė TV3 pasiūlymą, tad netrukus ją išvysime naujos laidos „Didieji pokyčiai“ vedėjos amplua.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Daiva, nors daugelis dailių ir garsių merginų (moterų) trokšte trokšta darbo televizijoje, Tu viešai deklaravai niekada tokios veiklos tikslingai nesiekusi. Kodėl neturi ambicijų užsibūti televizijoje?

Siekis dirbti televizijoje yra labai subtilus dalykas. Užsiimdamas šia veikla neišvengsi viešumo, vertinimų, kritikos. Tikrai džiugu padirbėti TV grožio projekte, nes mėgstu darbą prieš kameras. Kiek užsibūsiu televizijoje, priklausys nuo to, kaip seksis dirbti šiame šou ir ar vėliau atsiras tokių projektų, kuriems tiksiu kaip laidos vedėja.

Koks konkrečiai bus Tavo darbas šiame projekte?

Laidos filmavimai ką tik prasidėjo. Kiek atsakomybės man suteiks laidos rengėjai, priklausys ir nuo manęs pačios. Kol kas jaučiu, kad manimi pasitiki – tai labai džiugina. Iki šiol nesu kūrusi siužetų, bet jei atsirastų galimybė, mielai to pasimokyčiau (šypteli).

V. Ovadnevo nuotr./Daiva Anužytė-Kasiulaitienė
V. Ovadnevo nuotr./Daiva Anužytė-Kasiulaitienė

Ar nustebai, kad į projektą kreipėsi tūkstančiai žmonių, nepatenkintų savo išvaizda?

Buvo labai smalsu, koks bus susidomėjimas šiuo projektu. Norinčiųjų dalyvauti skaičius gerokai nustebino. Susidariau įspūdį, kad daugeliui dalyvių reikia ne grožio chirurgų pagalbos, o palaikymo, padrąsinimo, kai kuriems net spyrio į užpakalį (juokiasi). Žmonės dažnai turi sveikatos problemų dėl to, kad per mažai juda, tinkamai nesirūpina savimi, apsileidžia. Noriu visus paraginti nelaukti momento, kai jau nebegalėsite pajudėti iš to „mirties“ taško. Labiau mylėkite save!

Panašiu metu pasirodys du skirtingų televizijų ekstremalių pokyčių projektai. Kuo jūsiškis bus pranašesnis už kolegų iš kito kanalo?

Tiesą pasakius, nelyginu šių projektų. Manau, dalyviams ir jų artimiesiems tiek vienas, tiek kitas šou bus vienodai svarbūs, nes atneš gerų pokyčių, bus tarsi nauja pradžia. Tiesa, aš pasistengsiu, kad mūsiškis projektas būtų įdomesnis (šypsosi).

Jau įvyko pirmieji šou filmavimai. Kaip jauteisi prieš kameras?

Filmavimai praėjo labai sklandžiai ir smagiai. Mane džiugina operatorių dėmesys ir noras, kad ekrane atrodyčiau kuo gražiau.

Kadangi prisidėjai prie tokio žanro projekto, žiniasklaidos atstovai suskubo priminti, kad kadaise ir Tau prireikė grožio peilio virtuozų pagalbos. Kaip reaguoji, kai esi pristatoma kaip krūtinę pasididinusi „Mis Lietuva“?

Pati sau esu moteris, o ne tituluota gražuolė. Rūpinuosi savo sveikata ir išvaizda kaip ir bet kuri kita mergina. Kadaise turėjau progą garsiai pasakyti, kad tokių kaip aš, kurios kreipiasi į plastinės chirurgijos specialistus, nes joms tai būtina, yra gerokai daugiau nei tų, kurios tai daro dėl savo kaprizų ar dėl pramogų pasaulio.
Nors vėliau ir sulaukdavau klausimų, kam apie tai viešai prabilau, mane džiugindavo moterų laiškai, kurios dėkojo už padrąsinimą ryžtis pasikeisti nesibaiminant aplinkinių pasmerkimo. Plastinių operacijų priešininkams noriu pasakyti: būkite ramūs – lietuvaitės ir toliau bus pačios gražiausios, tik šiek tiek laimingesnės.

Darbas su „Didžiųjų pokyčių“ prodiuseriu Kristupu Krivicku daugelio vertinamas prieštaringai: vieni šį televizijos veteraną dievina, kiti teigia, esą dirbti su juo sunku. Kokie Tavo įspūdžiai?

Dirbdama šiame projekte bendrauju ne tik su Kristupu Krivicku. Tiek jo, tiek kitų laidos rengėjų požiūris į darbą ir bendradarbiavimą man labai patinka. Jie dėmesingi, visuomet įsiklauso į mano prašymus, o aš stengiuosi jiems būti pati geriausia laidos vedėja!

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką