Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 16d. 06:02

Dalia Ibelhauptaitė su vyru švenčia karantinines vestuvių metines: „Laimė slypi tikrai ne daiktuose“

Alanas Rickamas, Dexteris Fletcheris, Dalia Ibelhauptaitė, Maria Björnson ir dvynukės iš Dalios režisuojamos operos
Asmeninio albumo nuotr. / Alanas Rickamas, Dexteris Fletcheris, Dalia Ibelhauptaitė, Maria Björnson ir dvynukės iš Dalios režisuojamos operos

Prieš 23 metus, kovo 14-ąją, Londone aukso žiedus sumainė režisierė Dalia Ibelhauptaitė ir britų aktorius, režisierius Dexteris Fletcheris. Koronaviruso pandemijos epicentre minėdama vestuvių metines, D.Ibelhauptaitė jautriai prakalbo, ką jiedu vienas kitam reiškiantys.

Savo 20-ąsias vestuvių metines prieš kelerius metus D.Ibelhauptaitė ir D.Fletcheris šventė Toskanoje, o tąkart ypatingą dieną kartu su jais buvo būrys artimų bičiulių, ypač – iš Didžiosios Britanijos.

Tarp jų – virtuvės šefas Jamie Oliveris, aktorius Jasons Flemyngas, iš Amerikos atskrido jų artimi draugai, aktoriai Tate Donovanas, Rickas Gomezas, Holivudo žvaigždė Margot Robbie ir daugelis kitų.

Šiemet metines dėl koronaviruso grėsmės Daliai ir Dexteriui teko minėti kiek kitokiomis aplinkybėmis, bet laikotarpis, kai žmonės turi būti vieningi, sutuoktiniams suteikė tik dar daugiau šarmo.

Vestuvių akimirkos – galerijoje:

Prisiminimais apie dieną, kai abudu nusprendėte oficialiai kurti gyvenimą drauge, Dalia Ibelhauptaitė pasidalijo feisbuke. Pasidžiaugti prisiminimais ji sutiko pasidalinti ir su 15min. O, kaip pati rašė, vestuvės vyko ypatingomis aplinkybėmis.

„Buvome ką tik bankrutavę, tai Dexterio kostiumą iš lietuviško lino pasiuvo amžinatilsį dėdė Juozas, o savo suknelę iš juodo šilko buvau nusipirkusi per darbo praktiką Kinijoje, 1989 metais, savaitę po Tiananmenio įvykių“, – prisiminė Dalia, kalbėdama apie tai metais Kinijoje įvykusias Tiananmenio aikštės protestus ir kruvinas žudynes.

15min Dalia pridūrė, kad ji lankėsi savaitė po protestų, režisierės vizitas buvo suderintas ir neatšauktas. Ten D.Ibelhauptaitė vedė mokymus, o už uždirbtus pinigus nusipirko vestuvinei suknelei skirtą audinį.

„Man sumokėjo kažkiek piniginėlių, nedaug, bet aš vaikystėje girdėjau apie nuostabų kinų šilką, tai jo juodos spalvos ir nusipirkau, – prisimena Dalia. – Po to taupiau labai ilgai, nežinojau, ką čia pasisiūti, progos laukiau. Tai va, pagalvojau, kad vestuvės Londone bus ideali proga, nors iš pradžių visi tuo negalėjo patikėti, ypatingai tuo, kad vestuvinės suknelės spalva buvo juoda“, – prisiminusi juokiasi Dalia.

Asmeninio albumo nuotr. /Dalios Ibelhauptaitės ir Dexterio Fletcherio vestuvės
Asmeninio albumo nuotr. /Dalios Ibelhauptaitės ir Dexterio Fletcherio vestuvės

Kad aplinkiniams taip baisu nebūtų, jaunavedžiai nusprendė spalvų gamą pramaišyti. Būtent todėl vestuvių dieną Dexteris stovėjo su šviesaus lietuviško lino kostiumu.

Įspūdingą skrybėlę sukūrė Karališkosios operos Londone stilistė Marija, vestuvių proga ji nuotakai padovanojo dar vieną apdangalą (pilką skrybėlę su šviesiai rausvomis gėlėmis) ir baltą šešių metrų nuotakos nuometą. Juo Dalia prisidengė vestuvių, kurios įvyko Katedroje tų pačių metų balandžio 19-ąją, metu.

Santuoką liudijusių jaunavedžių bičiulių – aktoriaus Alano Rickamo ir vienos iškiliausių britų scenografės Marios Björnson nebėra tarp gyvųjų. „Bet visada jaučiame jų dvasią ir palaikymo žodžius“, – pridūrė Dalia.

O bendroje nuotraukoje su jaunavedžiais bei liudytojais pozavo ir dar dvi mergaitės su gėlėmis. Dvynės tuo metu pasikeisdamos vaidino D.Ibelhauptaitės režisuojame operoje „Madam Butterfly“ Anglijoje.

Asmeninio albumo nuotr. /Dalios Ibelhauptaitės ir Dexterio Fletcherio vestuvės
Asmeninio albumo nuotr. /Dalios Ibelhauptaitės ir Dexterio Fletcherio vestuvės

Ceremonijos metu, kaip prisimena Dalia, dainavo talentingoji australų operos solistė Liane Keegan, kuri neseniai Australijoje pasirodė pastatyme „Salomėja“ su operos soliste Vida Miknevičiūtė.

Prisiminusi visus nutikimus Dalia juokiasi, kad gyvenimas – tai viena ilga nesibaigianti ir neretai persipinanti istorija. O per tuos 23-ejus vedybinius metus, sako Dalia, buvo visko, bet nė vienos dienos, kad jiedu su Dexteriu nesikalbėtų, pyktųsi, nepasitikėtų vienas kitu.

„Visada žinau, kad jis man pats geriausias, mylimiausias, talentingiausias ir gražiausias. Ir dar žinau, kad niekas manęs gyvenime niekada nemylės labiau už Dexterį. Bet tikra dovana žinoti, kad kiekviena diena praleista kartu yra pripildyta tikru jausmu, juoko ir beprotiškai svaigių svajonių.

Dexteris yra mano vienintelis artimas šeimos narys, be jo aš neturiu nieko – mamytė ir tėtis jau seniai išėję, brolių ir seserų nėra, bet tikiu, kad mūsų kelionė tęsis, ir mes niekada nebūsim vieni“, – jautriai rašė režisierė.

Kalbėdama apie jųdviejų ryšį, D.Ibelhauptaitė pabrėžė, kad niekas kitas gyvenime labiau nesuartina, neišmoko taip, kaip krizinės situacijos. Kovo 14-ąją, vestuvių metinių dieną, Londone gyvenanti pora pusvalandį praleido stovėdami eilėje prie maisto.

„Laimė ne sėkmėje, ne piniguose ar materialinėse gėrybėse. Buvo tokia gera diena – tiek įvairiausių prisiminimų užplūdo, taip animuotai kalbėjomės – apie tuos laikus, kai 1987 metais mokiausi Maskvoje, kai nebuvo ko valgyti ir to paties tualetinio popieriaus nebuvo, ir kai su drauge Audra eilėse stovėjome net nežinodami, ko „išmes į lentynas“, laikus, kai nešiojome butelius priduoti, kad vėl pinigėlių būtų“, – prisiminė D.Ibelhauptaitė.

Asmeninio albumo nuotr. /Dalios Ibelhauptaitės ir Dexterio Fletcherio vestuvės
Asmeninio albumo nuotr. /Dalios Ibelhauptaitės ir Dexterio Fletcherio vestuvės

Savo mintis Dalia Ibelhauptaitė užbaigė palinkėjimu, odė skirta ir jos gyvenimą praturtinantiems draugams.

„Taigi už meilę, už tikėjimą vienas kitu ir už nuostabius draugus, kurie mūsų gyvenimo kelione visada padaro žymiai prasmingesne“, – rašė režisierė.

Koronaviruso epicentre socialiniuose tinkluose aptikta žinutė žmonių sutikta džiugiai, pasidžiaugta, kad tokiu sunkiu laikotarpiu įžvelgiami maloni dalykai. Tarp bičiulių ir socialinių tinklų sekėjų taip pat pajuokauta, kad Dalia ir Dexteris iš tiesų švenčia karantinines metines.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prieš 20 metų susituokę D.Ibelhauptaitė ir D.Fletcheris Toskanoje atnaujino meilės įžadus

TAIP PAT SKAITYKITE: Interviu su Dalia Ibelhauptaite: apie paslapty saugotas naujas pareigas ir „Auksinių gaublių“ užkulisius

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:00
24:59
00:45

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką