Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 24d. 22:39

Deivido Meškausko pasirodymas „Šok su manimi“: Inetos Stasiulytės choreografija pagal Rūtos Ščiogolevaitės muziką

Deividas Meškauskas ir Danguolė Stahura
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Deividas Meškauskas ir Danguolė Stahura.

Ketvirtojoje „Šok su manimi“ laidoje neapsieita be kuriozų. Vienas iš jų – Deivido Meškausko ir verslininkės Danguolės Stachuros pasirodymas, prie kurio prisidėjo net dvi Deivido gyvenimo moterys – buvusi mylimoji, dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ir naujoji mylimoji, aktorė Ineta Stasiulytė.

Šokėjų ant parketo sušokta pasadoblio kompozicija susilaukė galybės komisijos narių diskusijų.
 „Kitos išeities čia nėra. Siūlyčiau pagaliau išmokti šokti ir nebekurti banalių siužetų“, – savo verdiktą apkalbėdama poros pasirodymą rėžė šokio ekspertė Edita Daniūtė.

Esu įsitikinęs, kad Rūta yra viena geriausių dainininkių Lietuvoje, kone neturinti konkurentų. Ji tikra profesionalė, jos balsas griebia už širdies.

„Deividai, galbūt jums taip sunku šokti, nes skamba Rūtos Ščiogolevaitės daina?“ – dėmesį į pasirodymo metu skambėjusią muziką atkreipė ekspertė.

„Tik pagalvokite! Salėje skamba Rūtos Ščiogolevaitės daina, o šokį kūrė tai Ineta!“ – netikėtą, tačiau itin tikslią įžvalgą spontaniškai į mikrofoną išrėkė komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas. 15min.lt primena, kad garsiai apie savo jausmus Inetai Stasiulytei Deividas Meškauskas prabilo dar visai neseniai.

Pats D.Meškauskas, paklaustas, kaip jaučiasi šokdamas skambant buvusios mylimosios R.Ščiogolevaitės balsui, tikino esantis visiškai ramus.

„Jaučiuosi labai gerai. Esu įsitikinęs, kad Rūta yra viena geriausių dainininkių Lietuvoje, kone neturinti konkurentų. Ji tikra profesionalė, jos balsas griebia už širdies. Kodėl turėčiau jaustis nekaip?“ – klausė šokėjas. D.Meškauskas prisipažino pats parinkęs kūrinį pasirodymui.

„Pagal šią dainą šoku ne pirmą kartą, pagal ją šokome ir kartu su Rūta. Daina turi idealią dramaturgiją, yra itin tinkama mūsų pasirodymui. Pasiūliau šį kūrinį Danguolei ir ji iškart sutiko“, – pasakojo šokėjas.

Paklaustas, kaip į tokį jo pasiūlymą reagavo dabartinė mylimoji Ineta Stasiulytė, D.Meškauskas nepasimetė: „Ji labai puikiai įvertino dainą – ligi šiol nebuvo jos girdėjusi, tačiau liko sužavėta. Kūrinys labai palengvina šokėjų darbą – jam skambant nesunku atskleisti jausmus, charizmą.“

***

Ketvirtosios „Šok su manimi“ laidos metu susumavus dviejų savaičių žiūrovų ir komisijos balsų rezultatus iš projekto pasitraukti buvo priversta Vaidos Genytės ir Sauliaus Skambino pora. Daugiausia žiūrovų ir komisijos simpatijų sulaukė šokėjai Kristina Ivanova ir Tadas Rimgaila. Antroji vieta laidoje atiteko Deivio ir Katerinos Voropaj porai, trečia vieta tenkinosi Justina Žemaitytė ir Dominykas Vaitiekūnas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką