Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 8d. 09:54

Dėl egzotiško gražuolio Nijolė Pareigytė mokysis prancūzų kalbos

N.Pareigytė ir J.C.Edorhas
LNK nuotr. / N.Pareigytė ir J.C.Edorhas

Šį penktadienį, „Žvaigždžių duetų“ didžiosios premjeros išvakarėse didžiausio muzikinio projekto dalyviai prisistatys „Auksinėje blykstėje“, atskleis užkulisius, kuriuose jau gludinami partnerių kampai ir vyksta įnirtingas pasirengimas įspūdingiems pasirodymams.

Grupės „69 danguje“ merginoms rengėjai į porą pasiūlė žavų, simpatišką ir meilės kalba šnekantį Jeaną Claude‘ą Edorhą iš Dramblio Kaulo Kranto Respublikos. Dainininkės „Auksinės blykstės“ studijoje neslėpė susižavėjimo juodaodžiu, nuolat besišypsančiu modeliu. Jeanas Claude‘as pasakojo apie meilę Lietuvai, jos žmonėms, merginų žavesį, kuris ir atvedė į čia. Kadaise, dar rimtai sportuodamas, profesionalus bėgikas pamilo lietuvaitę Kotryną ir atsekė paskui ją į negirdėtą šalį. Deja, meilė baigėsi, mergina atidavė ranką ir širdį sporto komentatoriui Linui Kunigėliui, bet juodaodis vyras liko čia.

„Auksinės blykstės“ studijoje greta prisėdusi Nijolė Pareigytė neslėpė, kad yra labai patenkinta šiuo scenos partneriu ir net yra pasiryžusi dėl jo mokytis prancūzų kalbos, kuri Jeanui – gimtoji. Paklausta, ką apie tokį duetą mano jos mylimasis, krepšininkas Artūras Jomantas, atlikėja susigėdo ir prasitarė, kad jis dar nieko nežino ir kokia bus jo reakcija – nežinia. Turint omeny, kad mergina ir pati yra sakiusi ne kartą, kad jos vaikinas griežto požiūrio, tad visko gali būti.

Saulėnui ir Vydui labiausiai parūpo, ar tik Nylka neiškeis vieno sportininko į kitą. Nijolė patikino, kad bus ištikima savo mylimajam, koks žavus jos scenos partneris bebūtų. Dėl Artūro Jomanto reakcijos Jeanas Claude‘as toks ramus nebuvo. Mat ne tik „Auksinėje blykstėje“ nugirdo, kad Nijolę vaikinas laiko už trumpo pavadėlio. Laimei, Atlantos olimpinių žaidynių dalyvis, bėgikas, jeigu ką, galės nuo aukštaūgio krepšininko lengvai pabėgti.

„Auksinės blykstės“ studijoje Afrikoje gimusio modelio ir trenerio laukė dar vienas išbandymas. Saulėns ir Vydas surengė jam metimo į krepšį varžybas. Juk šalia Nijolės Pareigytės turi būti žmogus, kuris tai sugeba.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką