Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl ko dažniausia pykstasi poros?

Šeimos konfliktas
„Photos.com“ nuotr. / Šeimos konfliktas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasirodo, dauguma porų dažniausiai pykstasi dėl tų pačių dalykų. Pagrindiniai ginčų objektai yra pinigai, seksas, darbas, vaikai ir namų ruošos darbai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pinigai

Tyrimas atskleidė, kad daugiau nei 70 procentų porų apie pinigus kalbasi mažiausiai vieną kartą per savaitę. Respondentai sakė, jog jie dažniausiai ginčijasi dėl skolų, sutuoktinio išlaidų ar nuosavų pirkinių.

Dažniausiai vienas iš partnerių būna išlaidus, o kitas – taupytojas, ir keliantis konfliktus.

Dauguma porų susituokę savo pajamas sumeta į bendrą katilą, o tai nėra tas geriausias sprendimas. Geriausias būdas išvengti konfliktų, susijusių su pinigais, yra turėti atskirus biudžetus.

Seksas

Suaugę žmonės mylisi apie 61 kartą per metus, tuo tarpu dėl tam tikrų emocinių ar fizinių problemų tas skaičius gali ryškiai sumažėti.

Ginčai dėl to, kiek kartų reikėtų mylėtis, išreiškia didesnį meilės poreikį. Blogiausias dalykas, kuris gali nutikti poroms, – seksualinio gyvenimo virtimas nuobodžia rutina.

Darbas

Padalyti laiką karjerai, šeimai ar sutuoktiniui yra viena svarbiausių užduočių. Pokalbiai apie darbą dažnai išreiškia skirtingas partnerių nuostatas. Pavyzdžiui, vienas partneris gali norėti savaitgalius leisti kartu, o kitas trokšta šeštadienį užsidaryti biure.

Ginčų gali kilti dėl to, kad skiriasi partnerių nuomonė laiko padalijimo klausimu, tačiau geriausia šiuo atveju rasti kompromisą.

Vaikai

Skirtingas požiūris į vaikų auginimą sukelia daug problemų. Beje, problemos gali prasidėti nuo svarstymo, ar iš viso norite turėti vaikų.

Didžiausi nesutarimai tarp porų, turinčių vaikų, kyla dėl pinigų, laiko, kurį būtina skirti vienas kitam, sekso ir susitikimų su antrosios pusės tėvais.

Jei jau turite šeimą, geriausia spręsti problemas kalbantis.

Namų ruošos darbai

Jei vienas partneris jaučia, kad labiau stengiasi tvarkydamas namus, tai iš karto sukelia mintį, jog kitas asmuo jo negerbia ir nenori padėti. Gali būti, kad vienas iš partnerių nusistatęs, jog jam žema tvakytis namuose.

Ginčus dėl namų ruošos darbų gali paskatinti ir skirtingas požiūris į švarą, todėl svarbu susėsti ir pasikalbėti apie švaros standartus, kurie jus abu tenkintų.

Kai kurie ekspertai teigia, kad ginčai yra naudingi porų santykiams. Manoma, jog poros, kurios ginčijasi, tikėtina, bus labiau patenkintos savo santuoka nei vengiančios konfliktų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Pyktis Santykiai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką