Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiosios TV3 premjeros „Šuolis“ dalyviai iš Kauno po sunkių treniruočių atsipalaidavo vakarėlyje

Eglė Straleckaitė, Juozas Petkevičius ir trenerė Jolanta Railienė
TV3 nuotr. / Eglė Straleckaitė, Juozas Petkevičius ir trenerė Jolanta Railienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau praėjo septynios savaitės nuo tada, kai TV3 didžiosios premjeros „Šuolis“ dalyviai pradėjo intensyviai ruoštis projekto startui. Skaudžių „pliuchų“, kaip savo nesėkmingus šuolius vadina dalyviai (kai trenkiesi į vandenį nugara, pilvu ar nosimi), jau patyrė visi ir ne po vieną kartą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Projekto prodiuserė Neringa Kavaliauskienė šypsosi: „Tam tikra prasme vyksta nebylus konkurencinis karas tarp kauniečių ir vilniečių komandų. Kaune treniruojasi penki dalyviai, Vilniuje – septyni. Tai iš vienos pusės tai iš kitos pusės skrieja: „O mes jau darome tokį ir anokį  šuolį“. Jei vilniečiai pasako, kad pavyzdžiui, „krokodilo“ neįmanoma išmokti per tokį trumpą laiką (t.y. kai ant bokšto vienas dalyvis stovi ant rankų žemyn galva, o kitas apsikabina šio kojas, o šuolio metu jie verčiasi ir apsisuka, apsikeisdami padėtimis – tas, kuris stovėjo žemyn galva – į vandenį neria kojomis, o  tas, kuris stovėjo kojomis – į vandenį neria žemyn galva), tai kauniečiai atkerta: o mes tai jau darome! Tuomet iš Vilniaus atskrieja žinia: o mes jau atliekame „sraigtą“ (tai labai sudėtingas šuolis, kurio metu šokant sukamasi aplink savo ašį). Ir taip kova tik karštėja, o rezultatai gerėja.“

TV3 premjeros „Šuolis“ dalyviai jau susidraugavo. Savaitgalį kauniečiai su savo treneriais po treniruotės susibėgo pas Gediminą Juodeiką į jo restoraną „Legenda“. Taigi kauniečiai jau padarė „cementovkę“.

„Pribrendo laikas, kai norėjosi visiems susibėgti ir pasipasakoti aptarti tai, ką jau nuveikėme, pasijuokti vieniems iš kitų“, – sakė G. Juodeika.  Vakarėlio metu dalyviai peržiūrėjo filmuotus pirmuosius šuolius, aptarė, ką jau nuveikė ir kaip patobulėjo.

„Šuolio“ trenerės:

ASTA GIRDAUSKIENĖ – trenerio darbo stažas 35 m., daugkartinė Lietuvo čempionė (1975-80m.m)., Pasaulio ir Europos veteranų čempionatų ir Žaidynių čempionė ir prizininkė  –  treniruoja Gediminą Juodeiką.

AUŠRA JUREVIČIENĖ – trenerio darbo stažas – 10 m., Lietuvos čermpionatų prizininkė (1990-1993 m.), Europos veteranų čempionatų dalyvė. Treniruoja – Vidą Blekaitį ir Livetą Kazlauskienę.

JOLANTA RAILIENĖ  –  trenerė-instruktorė, Lietuvos čempionatų prizininkė (1979-83 m.),  Pasaulio ir Europos veteranų čempionatų ir Žaidynių čempionė ir prizininkė  –  treniruoja  Eglę Straleckaitę ir Juozą Petkevičių.

TV3 nuotr./Trenerė Aušra Jurevičienė, Vidas Blekaitis ir Liveta Kazlauskienė
TV3 nuotr./Trenerė Aušra Jurevičienė, Vidas Blekaitis ir Liveta Kazlauskienė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką