TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dominykas Karmazinas: jaunajam Lietuvos milijonieriui pinigai nerūpi (papildyta gegužės 15 d.)

Dominykas Karmazinas
Dominykas Karmazinas
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Butas prestižinėje Vilniaus vietoje ant Neries kranto, septynženklė suma sąskaitoje, būrys prašančiųjų finansinės pagalbos ir norinčiųjų susipažinti – toks dabar yra 22 metų studento Dominyko Karmazino, prieš savaitę laimėjusio 2,5 mln. litų, gyvenimas. Atvirai apie naujus iššūkius, primenančius kino filmo scenarijų, ir šlamančiuosius vaikinas papasakojo žurnalui „Privatu!“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Dominykas Karmazinas.
Gimimo data, vieta: 1988 04 11, Vilnius. 22 m.
Šeiminė padėtis: nevedęs; neturi vaikų.
Pasiekimai: įvairių pokerio čempionatų laimėtojas ir prizininkas.

Asmeninio albumo nuotr./Dominykas Karmazinas ilgą laiką pokerį žaidė internete, o "gyvai" pabandė lošti tik neseniai
Asmeninio albumo nuotr./Dominykas Karmazinas ilgą laiką pokerį žaidė internete, o "gyvai" pabandė lošti tik neseniai

Kaip jaučiasi žmogus, laimėjęs 2,5 mln. litų? To norėjosi paklausti 22 metų studento, kuris neseniai labai praturtėjo. Su D. Karmazinu susitarėme susitikti šalia jo namų, sostinės centre. Iš pažiūros jaunuolis nepriminė turtuolio – atrodė lyg paprastas studentas. Jaunasis Lietuvos milijonierius milžiniškus turtus susikrovė lošdamas pokerį. Tačiau Dominykas tvirtina, kad šlamantieji nėra jo siekiamybė ir gyvenimo tikslas.

Ką tik grįžai iš Monte Karlo (Monakas), kur Europos pokerio turo didžiajame finale laimėjai 3–iąją vietą ir įspūdingą pinigų sumą. Kaip vertini šį titulą?

Tai kol kas didžiausias mano „gyvas“ laimėjimas – iki tol pokerį žaisdavau internete, o čia lošimas įvyko realybėje. Kita vertus, nemanau, kad esu žinomiausias šioje srityje – man labiausiai patinka statyti sumas internete.

Kaip susidomėjai pokeriu?

Nuo 15 metų pradėjau savo verslą: kurdavau interneto svetaines, paieškos sistemas... Vėliau sugalvojau pamėginti internete statyti įvairias pinigų sumas, lošti pokerį. Pastebėjau, kad žmonės ten atsipalaiduoja ir nė nemąstydami mėto pinigus į kairę ir į dešinę. Pagalvojau, kodėl man jų nepasiėmus? Pradėjo sektis, uždirbdavau daugiau nei iš buvusios veiklos, tad pasirinkau pokerį.

Neteko dėl šio užsiėmimo mesti mokslų?

Ne, aš baigiau mokyklą, o dabar ISM studijuoju verslo vadybą ir administravimą. Žinoma, būna sudėtinga suderinti keliones, dalyvavimą įvairiuose čempionatuose ir studijas, tačiau galvą ant pečių turiu, egzaminus išlaikau sėkmingai ir žengiu pirmyn.

Tave galima laikyti vienu iš turtingiausių Lietuvos jaunuolių, tiesa?

Nežinau. Nesidomiu, kiek kas turi pinigų, todėl nenorėčiau, kad ir kiti domėtųsi mano finansine padėtimi.

Asmeninio albumo nuotr./Dominykas Karmazinas pokerio pasaulyje turi daug bendraminčių
Asmeninio albumo nuotr./Dominykas Karmazinas pokerio pasaulyje turi daug bendraminčių

Nepasakoji apie tai dėl saugumo?

Tiesiog nematau prasmės. Aš kilęs iš paprastos šeimos, esu paprastas vaikis, kuris pats viską pasiekia gyvenime. Apie pinigus nėra prasmės kalbėti. Dauguma draugų net neįtarė apie mano lošimą ir laimėjimus, todėl žinau, kad jie bendravo dėl kitų dalykų. Galiu pasakyti, jog nauji žmonės sunkiai pateks į draugų ratą, o su senais bičiuliais ir toliau taip pat bendrausiu.

Nori pasakyti, kad milijoninis laimėjimas pakeitė tik Tavo sąskaitą banke, bet ne Tavo požiūrį į draugus?

Tikrai taip. Ir anksčiau uždirbdavau pinigų. Žinoma, dabar yra šiek tiek kitos sumos, bet tai TIK skaičiai...

Na, sakyk, ką nori, tačiau nėra daug 22 metų vaikinų, kurie disponuotų milijonais...

Tai didelė suma, bet ji man nesukelia kažkokių perdėtų emocijų. Esu jaunas žmogus, turiu rankas, kojas, galvą – viskas gerai. Jei ne šis laimėjimas, vis tiek pinigų būčiau uždirbęs per ateinančius dvejus metus (šypteli).

Ką ketini daryti su laimėtais 2,5 mln. litų?

Ketinu juos investuoti į savo ir draugų verslą. Taip pat skirsiu pinigų labdarai. Jau ir pernai tai dariau – akcija vadinosi „Tiek nedaug tereikia“. Padedame visiems Vilniaus valstybiniams globos namams: vaikus vedame į teatrus, filmus, perkame reikalingų daiktų, žaislų. Ir tam visai nereikia didelės pinigų sumos. Pakanka tik noro padėti!

Kaip apskritai vertini pinigus? Tau tai yra vertybė, siekiamybė?

Seniai supratau, kad pinigai man nėra gyvenimo tikslas. Jie tiesiog padeda siekti kitų tikslų. Pavyzdžiui, norėčiau apkeliauti pasaulį, išbandyti kuo daugiau įvairių dalykų, susipažinti su kuo daugiau žmonių. Mano svajonės yra paprastos ir žemiškos.

Kokia padėtis dėl Tavo laimėjimo apmokestinimo? Lietuvos įstatymai šiuo atveju Tau nepalankūs, tiesa?

Mokesčių inspekcija kėsinasi į tai, kas jiems nepriklauso, – į mano pinigus. Šis atvejis precedentinis Lietuvoje. Laimėtus pinigus bandžiau pervesti į sąskaitą Lietuvoje, tačiau man buvo pranešta, kad jie bus apmokestinti, t. y. kad didelę dalį sumos turėsiu atiduoti valstybei. Ketinu šiam sprendimui priešintis.

Gal verta atsidaryti sąskaitą Šveicarijos banke? O gal jau turi tokią?

Šito klausimo nekomentuosiu (šypteli).

Pakalbėkime plačiau apie Tavo asmeninį gyvenimą. Gal turi merginą ar žmoną?

Ne, neturiu nieko ir dėl to labai gerai jaučiuosi. Prašau man nedaryti spaudimo ir nieko nepiršti, nes puikiai žinau savo skonį (juokiasi).

Galbūt merginos, sužinojusios apie didelę Tavo sąskaitą banke, pačios rikiuojasi į eilę?

Čia jau jų bėdos. Tai nereiškia, kad aš atsakysiu į tokį dėmesį. Jei atvirai, savo „Facebook“ profilyje jau gavau begales prašymų. Rašo merginos nuo 14 iki 40 metų. Vienos siūlo pabendrauti, kitos prašo finansinės paramos. Ačiū Dievui, kol kas jos nesiuntinėja savo erotinių nuotraukų. Tikiuosi, kad nesiųs, nes jų ir taip apstu internete. Jei reikės, pažiūrėsiu (šypteli). Noriu viešai paprašyti, jog manęs nekalbintų „Facebook“. Ateityje kursiu savo tinklalapį, kuriame bendrausiu su visais norinčiaisiais.

Pastebėjau, kad kol po fotosesijos ėjome Tavo namų link, nuolat daireisi į šonus. Baiminiesi dėl savo saugumo?

Norint apsisaugoti, tenka save prižiūrėti. Netrukus samdysiuosi apsaugos bendrovę, kad mane saugotų. Tačiau namuose jaučiuosi visiškai saugus, nes teritorija nuolat stebima.

Kokie Tavo artimiausi planai, susiję su pokerio lošimu?

Maždaug po mėnesio išvyksiu į Las Vegase (JAV) vyksiantį didžiausią pasaulio pokerio čempionatą „World Serious of Poker“. Reikės tik išsilaikyti sesiją universitete ir pirmu lėktuvu skrisiu į Ameriką.

„Norint apsisaugoti, tenka save prižiūrėti. O netrukus samdysiuosi ir apsaugos bendrovę, kad mane saugotų. Tačiau savo namuose jaučiuosi visiškai saugiai, nes teritorija nuolat stebima.“

Dominyko mintys apie žymiausius Lietuvos pokerio žaidėjus

Antanas Guoga (36)
„Jis – geriausias“

„Be abejonės, pats žinomiausias ir geriausias Lietuvos pokerio lošėjas yra Antanas Guoga. Jis man – autoritetas. Norėčiau būti toks, kaip jis. Beje, su Antanu sveikinasi kiekvienas pokerio lošėjas Las Vegase ir visame pasaulyje. Artimiausiu metu ketinu susitikti su juo ir padovanoti marškinėlius su užrašytais žodžiais, kuriuos pats jam kadaise ištariau: „Apsimokėjo, Antanai!!!“ – šypteli Dominykas.

Andrius Tapinas (33)
„Jam dar reikia tobulėti“

„Lietuvoje jis yra vienas iš žinomiausių pokerio lošėjų, tačiau taip tikrai nėra. Jam dar reikia tobulėti, kaip ir mums visiems. Gerbiu Andrių kaip žurnalistą, bet kaip žmogaus gerai nepažįstu, o kaip su pokerio lošėju esu per mažai susidūręs“, – žodžių į vatą nevynioja jaunasis milijonierius.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką