Dabar populiaru
Publikuota: 2017 balandžio 18d. 10:41

Donatos Virbilaitės gyvenimas Anglijoje: koncertai baruose, modelio darbas ir vaidyba Bolivudo kine

Donata Virbilaitė
Vaivos Gervės nuotr. / Donata Virbilaitė

2005 metais Donata Virbilaitė dalyvavo LNK televizijos projekte „Kelias į žvaigždes“, vėliau siekė karjeros Lietuvoje, tačiau po kurio laiko emigravo į Didžiąją Britaniją. Ir čia ji susikūrė išties puikų gyvenimą.

Donata emigravo paskatinta mamos. Ji nusipirko bilietą į Londoną. Pradžioje mergina apsigyveno pas savo draugę, teko dirbti vos tik atvykus į svečią šalį: „Nemylėjau šito miesto, nenorėjau čia būti, bet tiesiog buvau. Galvojau, pabandysiu. Dirbau po 5–6 dienas per savaitę.“

Dabar viskas pasikeitė – Donata koncertuoja geriausiose salėse ir populiariausiuose baruose Anglijoje. „Tikrai dažnai dalyvavome ir geruose radijo festivaliuose, važiavome į Vokietiją, Londone turėjome nemažai koncertų prestižinėse vietose, pavyzdžiui, „Hundred club“, kuriame grojome praeitais metais. Tai yra vieta, kur karjerą pradėjo visi, net „Metallica“, – antradienio vakarą laidoje KK2 pasakojo D.Virbilaitė.

Maža to, Donata ne tik dainuoja, Londone dirba ir manekene: „Tai yra labai gerai apmokamas darbas, tik sudėtinga jį gauti, jeigu tavo figūra nėra standartinė.“

Taip pat Donata vaidina ir Bolivudo filmuose. „Jie turi pinigų ir jie važiuoja į Londoną filmuoti meilės istorijų. Paskambina ir sako: turim darbo. 5 valandas pasifilmuoji ir gauni 100–150 svarų“, – kalbėjo D.Virbilaitė.

Neseniai Donata pradėjo dar vieną veiklą – pradėjo mokyti vaikus dainuoti. „Mokau ne tik vaikus, turiu porą merginų, kurios ateina pas mane pasidainuoti, išmokti pratimų, išmokti naudotis scenos instrumentais. Jos nelietuvės“, – sakė D. Virbilaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką