Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 26d. 13:21

Dviguba Kristupo ir Jurgitos Krivickų šventė: atnaujinti santuokos įžadai ir trijų dukrų krikštynos

Jurgita ir Kristupas Krivickai su dukromis Atėne, Elada ir Fausta
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Jurgita ir Kristupas Krivickai su dukromis Atėne, Elada ir Fausta

Ketvirtadienį Kristupo ir Jurgitos Krivickų šeimoje – dviguba šventė. Pora po 10 santuokos metų ne tik atnaujino įžadus bažnyčioje, bet ir pakrikštijo savo tris dukreles: Atėnę, Eladą ir Faustą.

Ceremonija įvyko Vilniaus Šv.Jono Krikštytojo ir Šv.Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje be jokios pompastikos, dalyvaujant artimiausiems žmonėms.

Šeima į mišias atvyko senoviniu prabangiu automobiliu. K.Krivickas ant rankų nešė mažąją Faustą, o Atėnė ir Elada žengė įsikibusios Jurgitai į rankas. J.Krivickienė šią įsimintiną dieną pasipuošė dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės kurta balta suknele, o nuo šalčio ją saugojo baltas paltas. Atnaujinant įžadus moteris rankose laikė baltų gėlių puokštę.

K.Krivickas ketvirtadienio iškilmėms pasirinko juodą klasikinio stiliaus kostiumą. Krivickų dukros, kurios buvo pakrikštytos, vilkėjo tokiomis pat baltos spalvos suknelėmis, o plaukai buvo papuošti baltomis dirbtinėmis gėlėmis. Po mišių Krivickų šeima su artimaisiais ir bičiuliais šventę pratęsė viešbučio „Narutis“ restorane.  

Šventės akimirka
Šventės akimirka
„Gali turėti naują automobilį, padaryti puikią karjerą, uždirbti daug pinigų, bet visa tai nieko nereiškia, jei neturi šeimos. Štai tada prasideda ieškojimai, blaškymasis, savigrauža, atsiranda jausmas, kad savęs nerealizuoji. Laimė, mes su Jurga išvengėme istorijų, kurias jūsų žurnalas aprašo vos ne kiekvieną savaitę“, – šių metų vasarą kalbintas žurnalo „Žmonės“ atviravo Kristupas.

Paklaustas apie šeimos laimę ir paslaptį, kodėl jiems su Jurgita tiek metų pavyksta gerai sutarti bei puoselėti šeimos židinį, tame pačiame interviu K.Krivickas teigė: „Reikia atsiriboti. Nuo naujoviško gyvenimo būdo, kurį mums perša. Nuo visko, kas susiję su pagundomis. Šeima – tai darbas, pastanga. Tikra laimė, jei visa tai – natūralu ir nieko nekainuoja. Kas kita, kai šeima tampa jungu bent vienam jos nariui. Kiekviena šeima turi specifiką, bet jau geriau šeima, turinti specifiką, nei išvis be jos. Mes gal tokie senamadiški, aš esu šeimos galva, Jurgita augina vaikus. Tačiau dėl tokios tvarkos mums tik lengviau gyventi!“

Portalas Žmonės.lt primena, kad K.Krivickui žmoną rasti padėjo 2003 metų vasarą LNK televizijos surengtas realybės šou „Baras“. Šiame projekte dalyvavusi Jurgita Barasaitė netruko sužavėti laidos „Pavojinga zona“ vedėją. Pora susituokė gruodžio 26-ąją ir švęsti medaus mėnesio išvyko į Maldyvų salas.

Šventės akimirka
Šventės akimirka

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

26:10
01:40
08:50

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką