Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 20d. 15:28

Dviračių sporto žvaigždė Tomas Vaitkus po 6 metų draugystės susituokė su Gabriele Donėlaite

Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės
A.Venskaus/K.Judakov/15min nuotr. / Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės

Dviratininko, buvusio olimpiečio Tomo Vaitkaus (35) ir grožio procedūrų specialistės, modelio Gabrielės Donėlaitės (24) meilė įsižiebė prieš šešerius metus. Tuomet draugų kompanijoje susipažinę jiedu sako net nesitikėję, kad graži draugystė virs vestuvėmis. Šeštadienį Klaipėdoje Tomas ir Gabrielė vienas kitam prisiekė amžiną meilę, praneša 15min.

Kai susipažino, tuomet Gabrielei buvo vos 18-ika ir veltis į romantiškus santykius su 11 metų vyresniu vaikinu, kaip pati šiandien juokiasi, „atrodė kažkokia tragedija“. Bet jausmai įveikė laiko išbandymą.

Vieną svarbiausių gyvenimo „taip“ Gabrielė ir Tomas šeštadienį ištarė gimtajame uostamiestyje – susituokė Klaipėdos santuokų rūmuose. Čia dalyvavo ir būrys jiems pačių brangiausių žmonių – šeimos nariai, giminės, geriausi draugai.

Nors pora sako įmantrių didžiulių vestuvių nenorėjusi, išvengti bičiulių dėmesio taip pat nepavyko – nori nenori kukli šventė virto džiaugsmu ne tik patiems sutuoktiniams, bet ir jų artimiesiems.

K.Judakov/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės
K.Judakov/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės

O tos šventės dauguma jų laukė kone ketverius metus – jau tiek laiko Gabrielė ir Tomas buvo susižadėję. Tuomet dviratininkas mylimajai pasipiršo judviejų dvejų metų draugystės proga, kai abu viešėjo Ispanijoje, šalyje, kurią abu vadina savo antraisiais namais.

„Jis Ispanijoje treniruodavosi, aš turėdama laiko tarp mokslų (Gabrielė Klaipėdoje baigė slaugos studijas, o pastaruosius trejus metus dirba grožio industrijoje, atlieka įvairias grožio procedūras, permanentinį makiažą – red.) ir darbų irgi vis atskrisdavau. Spalio mėnesį tuomet minėjome mūsų draugystės metines, būtent tą dieną jis ėmė ir man pasipiršo – begulint lovoj“, – 15min linksmai sužadėtuvių akimirką prisiminė Gabrielė.

Mergina sako tuomet apie piršlybas net nepagalvojusi, nors dar anksčiau su Tomu jie vis pajuokaudavo, kad dveji metai draugystės – tai laiko tarpas, per kurį reikia abiem apsispręsti, nori jie kurti ateitį drauge, ar ne.

„Buvome anksčiau juoko forma apie tai kalbėję, kad dveji metai yra terminas, kai arba tuokiamės, arba skiriamės. Todėl negaliu sakyti, kad visiškai nesitikėjau, bet konkrečiai tą akimirką man piršlybos buvo didelė staigmena“, – pasakojo Gabrielė.

Šiandien ji juokauja, kad per tuos ketverius metus turėjo ant rankos nešioti jau keturis sužadėtuvių žiedus – po vieną už kiekvienus metus iki vestuvių. Šventė Gabrielei buvo svarbi, tačiau planus surengti gražią puotą pora vis atidėliojo. O galiausiai, kaip kartais nutinka – pagalvojo, ar apskritai savo vestuvėse jie nori pompastikos?

K.Judakov/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės
K.Judakov/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės
A.Venskaus/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės
A.Venskaus/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės

„Dauguma mūsų aplinkos žmonių jau nesitikėjo, kad mes apskritai susituoksim. Ypač iš Tomo pusės. Tomas – šeimos žmogus, tačiau jis vis sakydavo, kad vestuvės yra nesąmonė, kad jų nereikia. Priešingai nei aš, aš norėjau, man tai svarbu. Nors, prisipažinsiu, jei prieš porą metų įsivaizdavau, kad noriu gražios suknelės, šventinio makiažo, dabar to nebesureikšminu. Pamačiusi, kiek streso patyrė mano sesuo, kai ruošėsi savo vestuvėms, kažkaip iš naujo viską pergalvojau“, – atvirai kalbėjo Gabrielė.

Todėl ilgas kaupimasis šventei virto spontanišku sprendimu – vieną dieną jie tiesiog nusprendė, kad pagaliau atėjo laikas, kad abu nori oficialiai įprasminti savo santykius ir tapti šeima. O ir draugai jau per dantį vis dažniau abu ėmė traukti – tai kada, klausė, kada gi?

„Tėvai į mūsų santykius nesikiša, jie žino, kad mes patys viską sprendžiam. Pačias vestuves taip pat darome ne dėl kitų žmonių, dėl savęs. Prieš mėnesį apie jokias vestuves dar negalvojom, bet vėliau tiesiog pajautėm, kad norim ir kad norim susituokti dabar“, – 15min sakė Gabrielė.

Gabrielės ir Tomo santuokos liudininkais tapo judviejų draugai – lenktynių „Autoplius.lt Fast Lap“ organizatorius Giedrius Čenkus su širdies drauge Paulina Vaitkūnaite.

Po vestuvių Gabrielė pasirinko vyro pavardę ir tapo Vaitkiene. Tiesa, dėl šio sprendimo ji sako ilgai galvojusi, mergina sako labai nenorėjusi atsisakyti savo mergautinės, jai patinkančios Donėlaitės pavardės, bet oficialiai turėti dvi atrodė komplikuotai.

A.Venskaus/15min nuotr./Gabrielė Donėlaitė po vestuvių tapo Vaitkiene
A.Venskaus/15min nuotr./Gabrielė Donėlaitė po vestuvių tapo Vaitkiene
A.Venskaus/15min nuotr./Jaunavedžių liudininkai Paulina Vaitkūnaitė ir Giedrius Čenkus
A.Venskaus/15min nuotr./Jaunavedžių liudininkai Paulina Vaitkūnaitė ir Giedrius Čenkus

Daug nesvarstydami Tomas su Gabriele išsirinko ir žiedus, jau anksčiau buvo nusprendę, kad norės klasikinių, raudono aukso, gal kiek platesnių. Gabrielės žiedą simboliškai papuošė deimantas. O vėliau jiedu planuoja žiedus ir išgraviruoti.

A.Venskaus/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės
A.Venskaus/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės

„Mūsų visi planai išėjo paskutinę minutę. Restoranėlį, kuriame vakarieniausime, užsisakėme tik likus porai dienų iki šventės“, – šypsojosi nuotaka.

Nors Gabrielė savo vestuvių dieną neatrodė kaip tradicinė nuotaką. Nuo 21-erių fotomodeliu laisvalaikiu dirbanti mergina nusprendė atsisakyti įprastos puošnios suknelės ir pasirinko puošnias klasikines šviesias kelnes, palaidinę, aukštakulnius – visa tai ji įsigijo Ispanijoje.

„Iš pradžių galvojome tiesiog „susirašyti“. Manėme – nueisime su artimiausiais žmonėmis pavakarieniauti ir tiek. Nesureikšminom tų vestuvių, net negalvojom per daug. Per daug ir neplanavom, tačiau išėjo kaip išėjo – vis tiek pakvietėme apie 20 žmonių“, – sakė ji.

Tačiau kažkokios ypatingos vakaro programos nebus – esą poros bičiulių kompanija ir taip smagių plaučių, mėgstantys pajuokauti ir žodžio kišenėje neieškantys, todėl nori nenori laukia smagus vakarėlis.

Būtent draugai ir tapo jų piršliais – Gabrielė ir Tomas susipažino bendrame bičiulių susibūrime. Po to dviratininkas į akį kritusią merginą jau pakvietė į pasimatymą dviese, taip palaipsniui ir užsimezgė jų draugystė.

„Iki šiol atsimenu tą vakarą, kaip susitikome kažkokiame bare prie senojo miesto turgaus, abu pasistatėme automobilius toje pačioje aikštelėje, pro kurią ir dabar abu pravažiuojame su šypsena. Tuomet pavakarieniavome, paplepėjome, labai smagu buvo. Nors aš iš pradžių net nelabai norėjau, man nelabai patiko, kad jis gerokai vyresnis – 11 metų skirtumas tuomet atrodė kažkokia tragedija! Ir tik vėliau pradėjom daugiau bendrauti, vos ne kiekvieną dieną susitikdavom, susirašydavom... Vėliau Tomas išskrido į sporto stovyklą, bet per Naujuosius metus vienai dienai grįžo ir vėl išskrido sportuot. Tuomet abu supratom, kad nenorim vienas kito paleist“, – draugystės pradžią prisiminė Gabrielė.

K.Judakov/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės
K.Judakov/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės
K.Judakov/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės
K.Judakov/15min nuotr./Tomo Vaitkaus ir Gabrielės Donėlaitės vestuvės

Įdomu tai, kad mergina sako visiškai nejaučianti aistros dviračiams, net nelabai mėgsta jai važinėtis. Tačiau pora turi ir bendrų pomėgių – drauge bėgioja, mėgsta leistis į ilgesnius pasivaikščiojimus gamtoje – taip abu atsipalaiduoja.

Praėjusiais metais jiedu atrado ir kalnų žavesį – kai pernai žiemą išvyko drauge slidinėti. Todėl ir dabar abu sako jau pagalvojantys apie kokią naują kelionę. Tiesa, ar ją vadins „povestuvine“ – dar nežinia, tiek Gabrielės, tiek Tomo dabar laukia svarbūs darbai, dėl kurių planus išvykti gali tekti kuriam laikui atidėti.

„Tomas vėliau vėl išvyks į Ispaniją. Be to, neseniai abu iš ten grįžom, šventiniu laikotarpiu ten praleidome mėnesį – turime namus tarp Valensijos ir Alikantės, nedideliame Olivos mieste prie jūros. Žinoma, norėtume kad ir į kokį Tailandą ar Italijos kalnus nuvykti, bet dar neturime konkrečių planų“, – 15min sakė nuotaka.

O kaip šeimos pagausėjimas, ar jau pasvarsto apie vaikus? „Planuojam planuojam. Jau turbūt ir laikas. Žinoma, aš dar jauna, bet jau norėčiau vaikų ir, manau, esu tam pasiruošusi. Vaikų nori ir Tomas – jis juos labai myli. Todėl žiūrėsime, kaip čia viskas išeis“, – kalbėjo naują gyvenimo etapą pradėjusi Gabrielė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Įtariama Rusijos agentė Marija Butina įtakingus JAV politikus užbūrė aistra ginklams

Interviu Kultūra

Donaldas Kajokas: „Sulaukus tam tikro amžiaus poezija tau atsuka nugarą“

Vardai

Modelis Katie Price apgavo juvelyrę Elvyrą Monginienę: pasisavino kūrėjos papuošalus ir pinigus

Aktualu

Vilniuje užsimušė dideliu greičiu motociklu lėkęs vyras

Vardai

Simo Jasaičio skyrybų advokatas Albertas Bandžius: „Dabar yra laikas taikiai viską išspręsti“

Pasaulis kišenėje

Aplink pasaulį su kuprine. Pradžių pradžia: nuo Panerių iki Trolio liežuvio

Gyvenimas

„Krištolinį sūnų“ vienas auginantis Aidas: „Jo kaulai lūžta net nuo prisilietimo“

Sportas

„Sūduvos“ kelyje – nuo fanų liepsnų įkaitusi „Crvena zvezda“

Vardai

Pirmą kartą ant podiumo – krūtimi kūdikį maitinantis modelis: „Atstovauju dirbančioms mamoms“

Aktualu

Prienų rajone nukritus parasparniui žuvo vyras

Aktualu

Archeologas R.Freundas: norėdami sunaikinti Didžiąją Vilniaus sinagogą, sovietai ją išsaugojo

Aktualu

Sportas ir politika: rusas turistas Turkijoje užmušė kroatus pasaulio čempionate palaikiusį ukrainietį

Verslas

Kova su čeburekų pardavėjais – įteisinimui neprieštarautų ir Palangos policijos vadas

Gazas

Saugi motociklininko apranga: į ką atkreipti dėmesį?

Aktualu

D.Trumpas: dar joks JAV prezidentas nebuvo toks „griežtas“ Rusijai

Pasaulis kišenėje

Ispanijos kurortui įgriso nepadorūs turistai: dalins tūkstantines baudas

Vardai

Vyro ir žmonos akrobatinis numeris vos nesibaigė tragedija: nepavykusį triuką užfiksavo kameros

Sportas

Kruvinas futbolo čempionatas Rusijoje baigėsi: ar Kataras gerbs žmogaus teises?

Sportas

Antidopingo specialistė neskuba džiaugtis dėl posūkio dopingo skandale

Gazas

Po apsilankymo automatinėje plovykloje pabiro BMW žibintai, o ekspertai apkaltino vairuotoją

Naujienos

Aktualu

Įtariama Rusijos agentė Marija Butina įtakingus JAV politikus užbūrė aistra ginklams

Interviu Kultūra

Donaldas Kajokas: „Sulaukus tam tikro amžiaus poezija tau atsuka nugarą“

Vardai

Modelis Katie Price apgavo juvelyrę Elvyrą Monginienę: pasisavino kūrėjos papuošalus ir pinigus

Aktualu

Vilniuje užsimušė dideliu greičiu motociklu lėkęs vyras

Vardai

Simo Jasaičio skyrybų advokatas Albertas Bandžius: „Dabar yra laikas taikiai viską išspręsti“

Pasaulis kišenėje

Aplink pasaulį su kuprine. Pradžių pradžia: nuo Panerių iki Trolio liežuvio

Gyvenimas

„Krištolinį sūnų“ vienas auginantis Aidas: „Jo kaulai lūžta net nuo prisilietimo“

Sportas

„Sūduvos“ kelyje – nuo fanų liepsnų įkaitusi „Crvena zvezda“

Vardai

Pirmą kartą ant podiumo – krūtimi kūdikį maitinantis modelis: „Atstovauju dirbančioms mamoms“

Aktualu

Prienų rajone nukritus parasparniui žuvo vyras

Aktualu

Archeologas R.Freundas: norėdami sunaikinti Didžiąją Vilniaus sinagogą, sovietai ją išsaugojo

Aktualu

Sportas ir politika: rusas turistas Turkijoje užmušė kroatus pasaulio čempionate palaikiusį ukrainietį

Verslas

Kova su čeburekų pardavėjais – įteisinimui neprieštarautų ir Palangos policijos vadas

Gazas

Saugi motociklininko apranga: į ką atkreipti dėmesį?

Aktualu

D.Trumpas: dar joks JAV prezidentas nebuvo toks „griežtas“ Rusijai

Pasaulis kišenėje

Ispanijos kurortui įgriso nepadorūs turistai: dalins tūkstantines baudas

Vardai

Vyro ir žmonos akrobatinis numeris vos nesibaigė tragedija: nepavykusį triuką užfiksavo kameros

Sportas

Kruvinas futbolo čempionatas Rusijoje baigėsi: ar Kataras gerbs žmogaus teises?

Sportas

Antidopingo specialistė neskuba džiaugtis dėl posūkio dopingo skandale

Gazas

Po apsilankymo automatinėje plovykloje pabiro BMW žibintai, o ekspertai apkaltino vairuotoją

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Išmanus kaimas

Festivalis „Galapagai”

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką