Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Džordana Butkutė: esu per daug iki skausmo žinoma (nuotraukos, papildyta video)

Su netikėtumais pristatyta knyga apie Džordaną Butkutę
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Su netikėtumais pristatyta knyga apie Džordaną Butkutę.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vieniems garsios, kitiems – skandalingos Lietuvos scenos žvaigždės Džordanos Butkutės išpažintis knygoje „Prarastas rojus“ nuo trečiadienio tapo prieinama visiems skaitytojams. Tik šiek tiek pavėlavusi į savo knygos pristatymą Džordža atrodė žvaliai ir žadino publikos šypsenas šmaikščiomis replikomis. Deja, svarbią dieną Dž.Butkutė džiaugėsi tik su keliais artimais draugais – dauguma kviestų svečių atvykti atsisakė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Knygos autorė įlindo pas mane į lovą, atsinešėme arbatos, šokolado, saldainių ir kalbėjomės.„Knygos autorė įlindo pas mane į lovą, atsinešėme arbatos, šokolado, saldainių ir kalbėjomės. Nes žmogus, kuris su manimi pragyveno dešimt metų, neleisdavo nė per žingsnį niekur eiti, – knygos rašymo procesą prisiminė Dž.Butkutė ir netrukus drąsiai atsikirto pristatymo vedėjui Arnoldui Lukošiui. – Mano gyvenime buvo daug skaudžių dalykų, bet koks „tolkas“ juos čia dabar pasakoti – po to mano knygos niekas nepirks!“

VIDEO: 15min.lt - Džordana Butkutė pristatė savo knygą

Ne paslaptis, kad lemtingąjį vakarą daug kas spėliojo, ar Dž.Butkutė į savo knygos pristatymą atvyks blaivi – dainininkę vis dar persekioja šampano burbuliukų šleifas. Tačiau scenos žvaigždė pasirodė blaivaus ir net taikliai šmaikštaus proto. Tiesa, ji išdavė, kad pasakojant knygos autorei kai kuriuos sunkius savo išgyvenimus „palaikė kompaniją pati sau“, nes ji „ne žuvis, kad vandenį gertų“.

Knygą apie Džordžą parašiusi Jurga Baltrukonytė išdavė, kad po pirmųjų susitikimų su skandalingąja atlikėja buvo suabejojusi, ar knyga išvys pasaulį. Vėliau, kai patikėjo šia išpažintimi, planavo ją pavadinti „Velnias su miniaku“, bet galiausiai pavadinimą pakeitė į „Prarastas rojus“.

„Pirmieji mūsų susitikimai buvo labai sunkūs, nes jie vyko namuose, kuriuose karaliavo depresija, chaosas, ašaros. Džordana gyveno tik savo kambaryje dvigulėje lovoje, o Sergejus – Pirmieji mūsų susitikimai buvo labai sunkūs, nes jie vyko namuose, kuriuose karaliavo depresija, chaosas, ašaros.kituose buto kampeliuose. Tai buvo juodas juodžiausias laikas, – prisiminė knygos autorė J.Baltrukonytė, bet vėliau pradėjo džiaugtis aprašoma žvaigžde. – Man pasisekė su heroje – tokios atviros, skandalingos, įdomios ir spalvingos asmenybės Lietuvoje daugiau neįmanoma rasti. Ji pasakojo labai daug ir nepriekabiai žiūrėjo į parašytą tekstą, nors knygoje yra daugybė šokiruojamų detalių, kurios gali skaitytoją sukrėsti.“

Pasveikinti savo dievaitės atvyko ir būrys gerbėjų, tarp jų bene didžiausias – dvidešimt šešerių Kęstutis, kurio kasečių ir plakatų kolekcijos nuotraukos pateko į knygą. Jis pabandė padainuoti Džordanos dainą, tačiau artistė jį pertraukė ir pasisiūlė: „Geriau aš...“

Buvusios realybės šou „Akvariumas“ draugės iš Panevėžio atvyko ir linkintį meilės angeliuką padovanojo dainininkė Rūta Lukoševičiūtė. Aistringais bučiniais Džordžą sveikino ir knygos fotografas Algis Kriščiūnas bei Rimas Valeikis.

Žvaigždės danguje, o žemėje – žmonės. Aš paprasčiausiai esu visiems per daug iki skausmo pažįstama.Dainininkę į knygos pristatymą atvežė mylimasis Elegijus, tačiau viešai pasirodyti, nors ir kviečiamas, nesiryžo.

„Jūs pakvieskit, jei jis norės – pasirodys, – tepasakė D.Butkutė ir vėliau pajuokavo, kad turėti taksistą yra labai patogu – išjungia skaitiklį ir veža, kur nori.“

Nors į biografinės knygos pristatymą organizatoriai kvietė daug Džordžos scenos ir gyvenimo draugų bei kolegų – didžioji dalis jų atsisakė atvykti. Tačiau paprasti gerbėjai, prašydami autografų, skandalingąją atlikėją privertė tramdyti ašaras.

„Žvaigždės danguje, o žemėje – žmonės. Aš paprasčiausiai esu visiems per daug iki skausmo pažįstama“, – tikino energinga Dž.Butkutė, prašydama nebevadinti jos žvaigžde. Tiesa, dainininkė pridūrė, kad jei leidėjai norėtų parašyti dar vieną knygą, ji tikrai turėtų ką dar papasakoti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką