Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 23d. 23:00

E.Masytė sureagavo į A.Valinsko repliką apie jos romaną su kompozitoriumi: „Faktus reikia tikrinti“

Arūnas Valinskas ir Eurika Masytė
15min nuotr. / Arūnas Valinskas ir Eurika Masytė

Šeštadienio vakarą vykusiame LRT konkurso „Dainuoju Lietuvą“ finale projekto komisijos narys Arūnas Valinskas teigė, kad muzikos kompozitorius Kęstutis Lušas buvo Eurikos Masytės mylimasis ir dainos „Laisvė“ bendraautorius, tačiau pati Eurika A.Valinskui pasiūlė „tikrinti faktus“.

Tarp 10-ies projekto „Dainuoju Lietuvą“ finale skambėjusių dainų varžėsi ir Jurgos Šeduikytės atlikta daina „Laisvė“. Po jos pasirodymo A.Valinskas pirmiausia pažėrė kritikos kitokiai dainos aranžuotei, nei kad kadaise atliko Eurika Masytė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Arūnas Valinskas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Arūnas Valinskas

„Mes renkame šimtmečio dainą, o ne šimtmečio interpetaciją ir labai dažnai tos dainos, kurios mums yra mylimos ir istoriškai sėdi ne tik ausyse, bet širdy ir kraujyje, ir kai jas atlikėjai pasidaro kaip savo repertuaro dainą pagal save, jos nuskamba taip, kaip turi dainuoti Jurga. Tai tegul pasirašo sau tokią dainą su kitu kompozitoriumi. Bet tai, kas padaryta čia, aš manau, kad šiek tiek yra pakeistas visas tas dalykas, kuris buvo mums ir buvo paviltas“, – sakė A.Valinskas.

Toliau jis tęsė: „Kitas dalykas, Ramūnas Zilnys kalbėjo apie istoriją. Muzikos autoriai čia parašyti Rimas Petrauskas ir Eurika Masytė. Aš žinau vieną dalyką, kad šios dainos bendraautorius buvo ir amžiną atilsį Kęstas Lušas, kurie kartu su Eurika Masyte buvo gyvenime pora ir jis tiesiog tos dainos savo dalį padovanojo Eurikai Masytei. Jis girdėdamas šią versiją, manau, grabe vartosi. Negalima taip daryti. Mes ne tokią dainą mylėjome ir ne tokią ją atsimename. Aš manau taip.“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Eurika Masytė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Eurika Masytė

Išgirdusi A.Valinsko žodžius Eurika Masytė netrukus sureagavo į juos savo socialinio tinklo „Facebook“ profilyje.

„Tik ką per „Dainuoju Lietuvai“ konkursą išgirdau A.Valinsko naują žinią – neva „Laisvės“ daina – tai K.Lušo, o mes buvome pora. Arūnai, faktus tikrinti reikia!“ – tokią žinią laidų vedėjui šeštadienio vakarą siuntė E.Masytė.

15min E.Masytė patikslino, kad su K.Lušu jos nesiejo jokie meilės ryšiai, be to, jis nebuvo dainos bendraautorius.

„Daina sukurta 1987 metais, o su K.Lušu susipažinome 1993-iaisiais. K.Lušas buvo grupės „Žaidimų akademija“ vadovas, su kuria koncertavau, tačiau tai nesietina nei su „Laisvės“ autoryste (šią dainą atsinešiau į grupę), nei su partneryste. Taigi...“, – 15min sakė E.Masytė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Valstybės 100-mečiui skirto konkurso „Dainuoju Lietuvą“ finale nugalėjo daina „Lietuva brangi“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:08
16:36
24:16

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką