Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 21d. 13:04

E.Mildažytę gina žinomi žmonės: „Susilaikykime puotavę ant svetimos nesėkmės“

Artūras Zuokas, Eglė Skrolytė, Edita Mildažytė, Gediminas Jaunius
15min, Dariaus Kučio nuotr. / Artūras Zuokas, Eglė Skrolytė, Edita Mildažytė, Gediminas Jaunius
Dėl vairavimo neblaiviai pastaruoju metu laidų vedėją Editą Mildažytę aptarinėja gausybė socialinių tinklų vartotojų, dauguma jų už tokį elgesį moterį skuba linčiuoti. Tačiau žinomi kolegos E.Mildažytę yra linkę užstoti, siūlo neskubėti smerkti ir įvertinti ją už drąsą kalbėti be pasiteisinimų.

Sekmadienį Vilniuje, Nemenčinės plente, automobilį „Honda Jazz“ vairavusi Edita Mildažytė buvo sulaikyta neblaivi. Kaip skelbė lrytas.lt, jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

Kitą dieną iš areštinės paleista moteris LRT išsiuntė atsiprašymo laišką, kuriame prašė jai atleisti už padarytą klaidą.

„Sunku kalbėti apie didžiausios viešos gėdos dieną. Atsiprašau visų, kuriuos įskaudinau, įžeidžiau, nuvyliau savo nedovanotinu elgesiu. Šeimos, vaikų ir mamos, visų tų, kuriems nederamas mano elgesio šleifas pakenkė reputacijai, įstaigos geram vardui.

Atsiprašau žiūrovų, kolegų, LRT vadovybės. Suprantu ir labai pergyvenu, kad sukėliau pavojingą situaciją.

Jei galėčiau panaikinti vakar dieną, taip ir padaryčiau... Deja, tai jau yra įvykęs faktas. Už padarytas veikas būsiu nubausta pagal įstatymą, praradau dalies Jūsų meilę ir pasitikėjimą... O tai yra milžiniškas nuostolis...

Luko Balandžio / 15min nuotr./15min studijoje – Edita Mildažytė
Luko Balandžio / 15min nuotr./15min studijoje – Edita Mildažytė

Suprantu ir pripažįstu, kad pati sudaviau baisų smūgį visam savo gyvenimui. Labai prašau man atleisti“, – laiške rašė E.Mildažytė.

Linki stiprybės

Vis dėlto didelė dalis socialinių tinklų vartotojo jautraus laiško liko nepaliesti – prieš laidų vedėją pradėjo plisti negražūs epitetai, o naujiena apie jai nustatytą girtumą naujienų portaluose tapo skaitomiausia.

Į viešai aptarinėjamą temą įsijungė prodiuseris Gediminas Jaunius. Jis siūlė suprasti, kad viešų žmonių klaidos kartais gali atrodyti didesnės.

„Mes visi klystame. Kai kurios mūsų klaidos būna garsios. Bet dėl to jos nėra didesnės už kitų, todėl būtų labai pavojinga pasiduoti pagundai smerkti tuos, kurie geriau pastebimi ir tarsi netyčiom mėginti pabrėžti, kad esama blogesnių už mus pačius. Gražiai Edita parašė. Negražiai pasielgė.

Gediminas Jaunius vrk nuotrauka
Gediminas Jaunius vrk nuotrauka

Mes pasielkime gražiai – susilaikykime puotavę ant svetimos nesėkmės. Stiprybės Editai. Jos sėkmių ši klaida nenubrauks. Na, bent jau man. Ir nevairuokim išgėrę. Tiesiog nevairuokime, nesvarbu pastebės kas ar ne“, – soc. tinkluose rašė G.Jaunius.

Prodiuseriui antrino ir laidų vedėja Eglė Skrolytė:

„Myliu Editą. Mano meilė nuotolinė. O ir kartu nuolatinė. Neatsižaviu šio žmogaus širdies platumomis, dosnumu, talentu, grožiu ir tuo tikrumu kur iki paskutinio siūlo. Kiek galios turi klaida? Lygiai tiek, kiek jai jos suteikiame. Kaip žmogus mokausi šioje skaudžioje situacijoje.

Ne iš jos klaidos. O iš drąsos nesivelti pasiteisinimais, tiesiu stuburu prisiimti, atlaikyti tai, kas užgriuvo, tikiu, neeiliniu svoriu. Mokausi atsiprašyti. Laiku. Vietoje. Jautriai. Tikrai. Meilė, net ir nuotolinė, nesibaigia ties klaidomis. Tiesa?“

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Eglė Skrolytė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Eglė Skrolytė

E.Mildažytę užstoti nusprendė ir buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas.

„Prisijungiu prie visų, kurie šiuo sudėtingu laikotarpiu palaiko Editą Mildažytę. Tai, kas jau įvyko yra VAKAR diena su visomis pasekmėmis. Ir Edita tą atsakomybę prisiima. Tačiau, svarbiausia, kas bus RYTOJ, o tai, kas bus rytoj, priklauso ir nuo mūsų visų.

Palaikymas gali paskatinti ir padėti Editai, o svarbiausia neatimti jos mylimo darbo, kurį vertiname ir mes, žiūrovai. Gyvenime daug mačiau tokių situacijų ir tikrai galiu pasakyti, kad suteikta antra galimybė buvo geriausias sprendimas. O toliau viskas jos rankose. Neatimkime galimybės pakilti!“ – rašė A.Zuokas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Artūras Zuokas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Artūras Zuokas

15min primena, kad spalį turėjo startuoti nauja E.Mildažytės laida, tačiau, paaiškėjus šioms aplinkybėms, LRT pranešė, kad jas įvertins ir priims sprendimą dėl šio projekto ateities.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:42
06:13
24:15

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką