Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Edgaras Lubys: iš Islandijos – į Živilės Vaškytės glėbį (papildyta sausio 21 d.)

Živilė Vaškytė ir Edgaras Lubys
Viganto Ovadnevo nuotr. / Živilė Vaškytė ir Edgaras Lubys
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Iš Islandijos grįžęs dainininkas Edgaras Lubys, geriau žinomas kaip „amberlife’as“, nenoriai kalba apie širdies reikalus. Nors jo ir laidų vedėjos Živilės Vaškytės (28) romanas yra vieša paslaptis, dainininkas, paklaustas apie mylimąją, tyli lyg į burną prisėmęs vandens. „Privatu!“ muzikantas tik prasitaria, kad artimiausiu metu jo vestuvių nelauktume...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Edgaras Lubys.
Gimimo data, vieta: 1982 08 17, Klaipėda. 26 m.
Šeima: mama – medikė, tėtis – ekonomiką baigęs verslininkas; turi seserį.
Šeiminė padėtis: nevedęs.
Pasiekimai: pirmasis Lietuvoje išpopuliarėjęs atlikėjas, kuris dainas atlieka anglų kalba; jo kūryba susidomėjo žymūs skandinavų prodiuseriai; Edgaras populiarus Latvijoje; su dainininko kūriniais susipažino Islandijos melomanai.

Po daugiau nei metų, praleistų Islandijoje, Edgaras grįžo į Lietuvą. Vaikinas tęsia muzikinę veiklą ir džiaugiasi draugyste su bene įspūdingiausios krūtinės savininke televizijoje Ž. Vaškyte. Nors apie naują merginą muzikantas kalba nedaug, „Privatu!“ šaltiniai tikina, kad porelė ne juokais vienas kitam krito į akį ir neva drauge jau gyvena sostinės centre nuomojamame bute.


Apie naujus santykius žurnalui „Privatu!“ E. Lubys prasitarė dar 2009-ųjų rugpjūtį. Tąsyk vaikinas tikino, jog jo mylimoji, kad ir kuriame pasaulio krašte jis būtų, „buvo, yra ir bus“. Vėliau paaiškėjo, jog atlikėjas taip kalbėjo apie laidų vedėją Živilę.
Beje, „amberlife’as“ įtūžta mums pasiteiravus, ar į Lietuvą jis grįžo dėl meilės: „Negalima taip sakyti... Grįžau dėl artimų žmonių.“
Nors Edgaras ir Živilė neafišuoja savo santykių, portalui „Delfi“ praėjusią savaitę vis dėlto pavyko įamžinti, kaip porelė su bičiuliais romantiškai laiką leidžia vienoje Vilniaus vyninėje.
„Amberlife’as“ teigia, kad jam tai buvo labai netikėta: „Man dar neteko su tuo susidurti.“

Nejaugi galvoji, kad ir toliau su Živile nepateksite į žurnalistų akiratį, nebūsite paparacinami ir ažiotažas atslūgs?


Tegul mato mus tiek, kiek mato...

Gal ketinate slapstytis?

Aš niekuomet nuo nieko nesislapsčiau – niekada nevaikščiojau su kauke (šypteli).

Edgarai, būsi iš tų atlikėjų, kuris nuo žurnalistų slapstysis ir per savo vestuves?

Aš nežinau, ką darysiu per savo vestuves, ir nenutuokiu, kada jos bus. Gal mano vestuvės bus ne Lietuvoje, o, tarkime, Afrikoje?! Kol kas apie tai nieko negaliu pasakyti, nes to neplanuoju.

Dabar šykščiai kalbi apie asmeninį gyvenimą, o anksčiau buvai atviresnis. Kas nutiko? Pasigailėjai taip elgęsis?

Taip, anksčiau daugiau kalbėdavau. Negaliu pasakyti, kad to gailiuosi, bet žinau, jog mano mamai ir kitiems šeimos nariams ne visada patikdavo mano interviu, kuriuose pasakodavau apie savo santykius. Tiesiog nuo galimų neigiamų emocijų noriu apsaugoti artimuosius... Aš esu viešas žmogus ir su tuo susitaikiau, bet ne mano artimieji.

Tavo mylimoji irgi yra viešas žmogus...

Čia jau kitas reikalas (juokiasi).

Kaip jauteisi, kai Tave su Živile nupaparacino?

Kai tave fotografuoja kas nors paslapčiomis, jautiesi gana nemaloniai. Paskui imi nuolat žvalgytis, įtarinėti.

Daug garsių žmonių paparacams tiesiog leidžia kelis kartus nufotografuoti, o paskui mandagiai paprašo privatumo. Tada niekada nekyla nesusipratimų...

Tiesiog aš žurnalistams leidau suprasti, kad tegul jie dirba savo darbą. Jei paparacams pavyks mus nufotografuoti, tuomet aš jiems paspausiu ranką. Taip ir nutiko! Juk linksma, ar ne?

Vis dėlto Tau patiko būti slapta nufotografuotam?

Aš tiesiog į viską žiūriu ironiškai. Iš pradžių buvo linksma, kai tas žmogelis buvo atsigulęs ant sniego, tačiau vėliau jo net šiek tiek pagailo.

Gal Tau su Živile vertėjo išeiti nusifotografuoti, ir viskas?

Tada būtų nefainai. Tarsi dainuotumei pagal fonogramą...

Liaudiškai tariant, išlaikai lygį?

Ne, aš nelaikau lygio. Tiesiog vertinu savo darbą dirbančius žmones. Turbūt dėl to išėjau ir paspaudžiau paparacams rankas. Aš neįsižeidžiau. Būtų per daug paprasta, jei tiesiog išeičiau ir visiems norintiesiems pozuočiau.

Kodėl esi toks kategoriškas ir nenori nors šiek papasakoti apie asmeninį gyvenimą?

Aš nematau prasmės. Kam to reikia? Noriu būti populiarus dėl muzikos, o ne dėl kitų dalykų. Geriau būsiu nežinomas, nei žmonės apie mane žinos tik dėl to, kad mano žmona, tarkime, yra Pamela Anderson ar kad turėjau santykių su Catherina Zeta–Jones. Aš ne to siekiu. Geriau neduosiu nė vieno interviu dvejus ar trejus metus, nei pasakosiu apie asmeninį gyvenimą.

Kur įsikūrei grįžęs į Lietuvą?

Vilniuje nuomoju butą. Čia įsikūriau todėl, kad yra daugiau perspektyvų.

Kokie Tavo planai? Kuo užsiimsi?

Repetuoju su naujai suburta muzikantų grupe. Ketinu ir toliau gyventi iš muzikos. Tiesa, iš Islandijos parsivežiau santaupų, kol kas pragyvenu iš jų. Tiesą pasakius, man nereikia daug pinigų.

Šiuo metu jautiesi laimingas?

Aš beveik visą gyvenimą jaučiuosi laimingas. Žinoma, būna nuopuolių, bet kai viskas praeina, supranti, kad visuma yra laimė. Gyventi yra laimė.
 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką