Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 1d. 11:05

Edita Mildažytė: „Neprivalau su Egmontu Bžesku eiti į vakarėlius“

Edita Mildažytė
LTV nuotr. / Edita Mildažytė

Naujajame Lietuvos televizijos sezone, kuris prasidės rugsėjo 12 dieną, be žiūrovų jau pamėgtų projektų, bus rodomos net aštuonios naujos laidos. Viena iš jų – televizijos veteranės Editos Mildažytės (45) pokalbių šou „Europos vidury“. Žurnalui „Privatu!“ Edita prisipažino besidžiaugianti darbu su prodiuseriu Egmontu Bžesku.

Edita, kaip manote, kodėl pastaruoju metu Lietuvos televizijose taip užderėjo pokalbių šou?

Pokalbių laidą pigiau parengti nei bet kokį kitą televizijos projektą. Dažniausiai ji filmuojama televizijos studijoje, todėl nereikia kažkur vykti. Ekonominė pusė čia labai svarbi. Be to, pokalbių šou, kaip ir žinios ar reportažai, visuomet yra populiarūs – tai žanro klasika.

Lietuvos televizija visuomet garsėjo tuo, kad savo projektais šviesdavo žiūrovus. Jūsų pokalbių šou taip pat nebus blevyzgų apie pramogų pasaulio garsenybes – diskutuosite su lietuviais ir mūsų šalyje gyvenančiais užsieniečiais, tiesa?

Taip, kalbėsime įvairiomis temomis. Tiesa, laidos turinys dar tikslinimas ir derinamas, tačiau aišku viena – stengsimės sudominti žmones. Nacionalinio transliuotojo žiūrovai visuomet garsėjo savo išprusimu, intelektu, todėl ir reikalavimai mūsų laidoms keliami kiek kitokie nei komerciniuose kanaluose.

Ar prisidėsite prie pokalbių laidos rengimo, ar būsite tik vedėja?

Kol kas nuspręsta, kad tik vesiu šou, bet privalėsiu įsigilinti į laidos turinį. Taigi – mano indėlis turėtų būti ne toks ir menkas (šypteli).

Projektą „Europos vidury“ kuriate su prodiuseriu Egmontu Bžesku, kuris vadinamas ir puikiu menininku, ir siautulingų vakarėlių liūtu. Ko tikitės iš jūsų bendradarbiavimo?

Paprasto ir normalaus darbo. Juk neprivalau su Egmontu eiti į vakarėlius – užtenka kartu padirbėti. O tai jis daro tikrai puikiai. Egmontas išmano savo darbą. Vis dėlto kur kas svarbiau už bendradarbiavimą su E.Bžesku man yra ryšys su projekto redaktoriais – nuo jų daug kas priklauso.

Ar Lietuvos televizijoje išliks žiūrovų pamėgta laida „Bėdų turgus“?

Išliks, galite būti ramūs. Ar dar nepavargau klausytis svetimų bėdų? Būna visko, tačiau kol turi žiūrovą, kol tavo kuriama laida paklausi, privalai toliau dirbti. Beje, jau susiformavo tam tikros laidos tradicijos, kurios yra svarbios. Galiausiai – dirbti tokį nedėkingą kaip žurnalisto darbą, kai niekam nekenki, o kam nors dar padedi, yra tikra Dievo dovana. Todėl nevalia „žudyti“ tokią laidą.

Kadangi esate televizijos senbuvė, pasakykite, ko reikia, kad projektas sulauktų sėkmės?

Jeigu žinotume šį atsakymą, visi kurtume tik sėkmingas laidas. Aš kol kas to dar neišsiaiškinau (šypteli). Televizininkai sako, kad „reikia, jog projektas spragtelėtų“, tuomet viskas eis kaip sviestu patepta. O jei to nėra, galima daryti, ką nori, net už ausų tempti, – vis tiek nesulauksi sėkmės.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką