Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Editos Daniūtės ir Jurijaus Smorigino nesantaika tęsiasi ir už TV ekrano ribų

Jurijus Smoriginas ir Edita Daniūtė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Jurijus Smoriginas ir Edita Daniūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Atmosfera šokių projekte „Šok su manimi“ praėjusį šeštadienį itin įkaito: komisijos nariai Jurijus Smoriginas ir Edita Daniūtė vienas kitam nepagailėjo kandžių, ne kiekvienai ausiai „malonių“ žodžių. Projekto žiuri nariai vienas kitam simpatijų nedemonstruoja ir išjungus filmavimo kameras. O televizijos kritikai pastebi, kad šiuo metu TV eteryje dirbtinai kuriamos konfliktinės situacijos yra neigiamas reiškinys.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Praėjusios laidos metu neapsikentusi J.Smorigino kritikos šokėja Edita Daniūtė jį pavadino „nevykusiu balerūnu“, o į tai atsakydamas choreografas patikino, jog E.Daniūtė pati nieko neišmano apie savo profesiją, tad ir negali profesionaliai pakomentuoti dalyvių šokio. Vėliau jis komisijos narę ne kartą pavadino blondine, kuri daugiau nei iki trijų skaičiuoti nemoka, kad ji niekada nebuvo išvažiavusi toliau Kauno ir maža to, nemoka jokios užsienio kalbos.

„Juk teisybę pasakiau. Ar ji gali su manimi ginčytis, jei yra tik sportinių šokių šokėja? Ji elgiasi chamiškai. Daniūtei – trisdešimt, man – 56 metai. Tokia mergaitė, kuri man tinka į dukras, mane visokiais žodžiais vadina. Tai kas ką daugiau skaudina – ar aš ją, ar ji mane? Ji gali pašokti kvikstepą, o ką ji gali šnekėti apie pasadoblį, rumbą? Ji to nesupranta“, – 15min.lt kalbėjo J.Smoriginas, kuris teigė nemanantis, jog tą vakarą kiek pasikarščiavo.

Ar ji gali su manimi ginčytis, jei yra tik sportinių šokių šokėja? Ji elgiasi chamiškai. Daniūtei – trisdešimt, man – 56 metai. Tokia mergaitė, kuri man tinka į dukras, mane visokiais žodžiais vadina. Tai kas ką daugiau skaudina – ar aš ją, ar ji mane?

Vyras tikina, kad ir juokaudamas bando pasakyti rimtus dalykus.

„Aš kartais juokaudamas ir rimtą idėją ištraukiu iš dugno, nes per televiziją galima paaiškinti tautai kaip kas yra. Žinoma, vieni išgirsta, kiti – ne“, – teigė jis.

Atsiprašė V.Šapranausko

Choreografo teigimu, viskas, kas vyksta projekte „Šok su manimi“, nėra surežisuota, nes išmokti trijų valandų teksto būtų tiesiog neįmanoma.

„Mes su Šapranausku esame to vakaro režisieriai. Kai Edita Daniūtė dalyvauja, visada laida būna blogesnė, nes ta mergina neturi humoro jausmo, ji yra labai sausa ir visiškai nemoka improvizuoti“, – nuomonę išsakė J.Smoriginas.

Aštrialiežuvis choreografas prisipažįsta, kad vieną kartą dėl savo išsakytos minties pasigailėjo – vyras atsiprašė paties „Šok su manimi“ vedėjo V.Šapranausko. J.Smoriginias nenorėjo atskleisti, kokius konkrečius žodžius jis norėjo atsiimti, tačiau patikino, kad iš V.Šapranausko išgirdo, jog viskas yra tvarkoje, kad tai šou, televizija ir nieko nereikia imti į galvą.

J.Smoriginas teigia, jog jis niekada specialiai netirština emocijų būdamas priešais filmavimo kamerą.

„Aš labai natūraliai reaguoju į viską, kas mane supa. Jei man ką nors specialiai sugalvoja ir liepia padaryti, aš dažniausiai neklausau, nes tuomet susijaudinu ir viskas blogai pavyksta, ta idėja „nesulimpa“. Aš televizijoje turiu būti visiškai organiškas“, – teigė jis.

„Jo laida buvo apgailėtina“

Praėjusioje laidoje neiškentusi J.Smorigino komentarų E.Daniūtė kirto jam anglišką repliką: „Fall off, darling!“ (angl. „Atslūk, mielasis!“, – red. past.). Panašu, kad nuoskaudą moteris nešiojasi iki šiol. Šiuo metu užsienyje viešinti ir į kitą projekto laidą negalėsianti atvykti šokėja nekomentavo, ar įsižeidė dėl J.Smorigino žodžių, tačiau teigė mananti, kad visi jo išsakyti žodžiai skirti sukurti efektingesnį šou.

„Jis taip daro šou ir tik per tokias savo kalbas išgarsėjo. Jeigu jis kalbėtų kultūringai, tai niekas tokio „baleto dievo“ ir nežinotų, nes jis tik ir išgarsėjo komentuodamas sportinių šokių projektus savo akiplėšišku komentavimu. Jo baleto laida per LTV buvo apgailėtina“, – aštrią kritiką J.Smoriginui išsakė šokėja.

Praėjusioje laidoje kritikos susilaukė ir laikinai „Šok su manimi“ laidos vedėją Jurgitą Jurkutę pakeitusi Natalija Bunkė. J.Smoriginas ją tiesioginio eterio metu išvadino „sustabarėjusia“ ir „negyva“ laidos vedėja.

„Manau, visi puikiai suprantame, kad tai šou dalis (šypsosi). O Jurijus – puikus šoumenas“, – į klausimą, ar jos neįžeidė J.Smorigino komentarai, diplomatiškai atsakė N.Bunkė. 

Konfliktai kuriami dirbtinai?

Profesorius, televizijos kritikas Žygintas Pečiulis teigia, kad televizijoje, kaip ir visur, turi egzistuoti visuotinai priimtinos žmogiškosios taisyklės. Pasak kritiko, šiuo metu televizijoje yra dirbtinai kuriamos konfliktinės situacijos, kurios yra neigiamas reiškinys.

„Yra žmonių, kurie gražų šeštadienio vakarą nori pailsėti, pabūti su šeima, vaikais, ir jie nenori raudonuoti ar būti įsitempę dėl to, kad kuri nors žvaigždė nusikeiks, demonstruos nepagarbos kolegoms pavyzdį, juos išvadins animacinio serialo herojais. Kodėl pramoginė laida virsta didžiųjų išbandymų žiūrovui laida? Kodėl žiūrovas turi stengtis pritildyti garsą, kol kas nors nenusikeikė ir to nespėjo išgirsti vaikai, kodėl žiūrovas kaskart turi įvertinti laidos vedėjo būklę ir nustatyti, ar jam pakilo spaudimas, ar jis yra ko nors padauginęs?“ – retoriškai klausė Ž.Pečiulis.

Plačiau apie televiziniuose šou klestinčią skandalo kultūrą ir iš to kilusias pasekmes skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką