Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 15d. 11:40

Editos Mildažytės mylimasis Saulius Pilinkus prasirgo itin sunkia koronaviruso forma

Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus

Gruodį pranešus, jog koronavirusu serga laidų vedėja, žurnalistė Edita Mildažytė, ketvirtadienį paaiškėjo, jog ne ką lengvesnė ligos forma pagriebė ir jos mylimąjį, laidų vedėją Saulių Pilinkų. „Buvau žmogus-lavonas“, – liūdną vaizdą žodžiais piešė ligą prisiminęs vyras.

Apie tai, kad LRT laidos „Daiktų istorijos“ vedėjas Saulius Pilinkus prasirgo koronavirusu ir užkrėtė savo širdies draugę Editą Mildažytę, buvo kalbamasi laidoje „Kvieskite daktarą“.

Čia vyras pripažino prasirgęs itin nelengva viruso forma.

„Aš buvau žmogus-lavonas. Nors viešai žinoma, kad žmogumi negyvėliu buvo Edita, tiesiog gal ji pirma apie tai pasakojo“, – atviravo S.Pilinkus.

Laidos vedėjas prisipažino ir pirmą kartą gyvenime penkias dienas turėjęs 40-ies laipsnių temperatūros. Taip pat jis prabilo apie kitus simptomus, kurie jam buvo netikėti.

„Nors gyvenime ir turėjau bėdų, niekada nebuvau patyręs to keisto jausmo, kai yra labai šalta. Nors ir vyniojiesi į visus įmanomus pledus, užsimaukšlini slidininko kepurę, užsidedi pirštines, porą sluoksnių kojinių, vis tiek būna šalta, o karščio turi 39-40“, – pasakojo vyras.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus

Tiesa, S.Pilinkui liga nebuvo baisiausia dalis. „Tada tu tiesiog sergi ir tiek. Šlykštu, kai liga baigiasi: jautiesi kaip išsunkta citrina“, – pasakojo laidos svečias.

Nepaisant to, kad vyras neprarado skonio, uoslės, būtent organizmo nualinimas jį paveikė labiausiai. „Silpnumas buvo toks, kad net po ligos užlipti į antrą aukštą atrodė kaip didžiulis iššūkis“, – sakė laidų vedėjas.

Anot jo, priežiūra tuo metu daugiau teko užsiimti Editai, mat ji – gydytojų dukra. Pačiam lovos patale gulinčiam vyrui to padaryti nebūtų pavykę.

15min susisiekus su pačia E.Mildažyte, moteris pranešė jau pasveikusi nuo koronaviruso ir šiuo metu besijaučianti gerai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką