Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglė Skrolytė. 15 faktų, kurių apie mane nežinojote (papildyta gruodžio 24 d.)

Eglė Skrolytė
V. Ovadnevo nuotr. / Eglė Skrolytė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėją eteryje matome ne vienerius metus. Rodos, pažįstame ją puikiai, o ir interviu Eglė (31) davė ne vieną dešimtį. Tačiau, nepaisant to, žurnalui „Privatu!“ moteris apie save pažėrė net penkiolika dar niekur negirdėtų faktų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1 Kraustausi iš proto dėl taisyklingai lietuviškai kalbančių žmonių. Pripažįstu, kad tai gana keista savybė, bet taip jau yra. Man patinka, kai žmonės vengia svetimybių. Žodžiai „soriukas“, „labukas“ ir panašūs mano žodyne atsiranda nebent tuomet, kai noriu pašiepti šalia esantį ir panašiai šnekantį žmogų.

2 Esu mokslo gumbas. Klaipėdos universitete baigiau teatro režisūros studijas, bet niekada nedirbau pagal specialybę. Taip pat baigiau smuiko klasę muzikos mokykloje. Matyt, todėl iki šiol labai mėgstu klasikinę muziką.

3 Pykstu ant savęs, kad per anksti patekau į televiziją. Dėl šios priežasties teko pamiršti teatro režisierės amatą, tačiau tikiuosi kada nors dirbti teatre. Jei koks nors žmogus įžvelgs manyje puikią režisierę ir grąžins į teatrą, nešiosiu jį ant rankų visą likusį gyvenimą.

4 Esu pamišusi dėl juodojo humoro. Dažnai juokauju, kad „gyvenime kava ir juokeliai privalo būti juodi“. Tiesa, kiti žmonės mano specifinio humoro nesupranta. Aplinkiniams jis dažnai atrodo per aštrus. Todėl dabar noriu atsiprašyti visų, kuriuos kada nors gyvenime esu įžeidusi.

5 Galėčiau kiaurą parą vartyti madų žurnalus. Nesu iš tų moterų, kurios gali valandų valandas vaikščioti po drabužių parduotuves. Man labiau patinka sekti mados tendencijas, o ne pirkti viską iš eilės ir grūsti į spintą. Esu užsiprenumeravusi „Vogue“ žurnalą, tad ir naujausias mados tendencijas sužinau, ir tobulinu anglų kalbą.

6 Nekenčiu sporto – jis didžiausias mano priešas. Kad ir kaip baisiai tai skamba, bet tokia yra tiesa. Puikiai žinau, kad man reikia paplušėti treniruoklių salėje ir sulieknėti, tačiau niekaip neprisiverčiu. Vis dėlto neseniai su drauge susilažinau, kad tris mėnesius reguliariai lankysiu sporto klubą. Pradžia padaryta – jau buvau pirmoje treniruotėje.

7 Esu be galo azartiška moteris. Tiesa, manęs netraukia lošimo namai ir automatai – tai pernelyg nuobodus užsiėmimas. Man patinka lažintis su draugais ir iš paskutiniųjų kovoti dėl pergalės.

8 Nemėgstu pasimatymų. Visi vaikinai, kada nors mane kvietę susitikti, būdavo šokiruoti išgirdę tokį mano atsakymą: „Į pasimatymus nevaikštau.“ Negalėjau jiems žiūrėti į akis ir meluoti, kad man labai įdomu taip leisti laiką. Tiesą pasakius, man pasimatymas prilygsta nuobodžiausiai gyvenime praleistai akimirkai. Kažkokia nesąmonė yra sėdėti su žmogumi prie kavos puodelio ir atsakinėti į nejaukius pirmuosius klausimus.

9 Esu pašėlusi kinomanė. Bene geriausias laisvalaikio praleidimo būdas man yra prie televizoriaus ekrano arba eiti į kino teatrą. Būna, kad per savaitgalį pamatau šešis naujus filmus. Labiausiai mane žavi skandinaviški filmai, nors nesakau „ne“ ir Holivudo produkcijai.

10 Gyvenime mėgstu kraštutinumus. Pavyzdžiui, jei jau nusprendžiu ką nors atšvęsti, tai ūžiu iki paryčių. Tol linksminuosi, kol be jėgų krentu ant žemės. Esu įsitikinusi, kad geriau arba audringai linksmintis, arba iš viso to nė nepradėti.

11 Esu abejinga naujoms technologijoms. Buityje naudoju ir nešiojamąjį kompiuterį, ir išmanųjį mobilųjį telefoną. Tačiau taip elgiuosi tik todėl, kad jie man padeda nudirbti reikalingus darbus. Tiesa, yra kita problema: prireikia labai daug laiko, kol išmokstu deramai elgtis su technika. Tuomet kreipiuosi pagalbos į draugus ir su savo kvailais klausimais kaip reikiant išūžiu jiems galvas.

12 Mano gimimo data – ypatinga. Gimiau vasario 16 dieną, todėl dažnai juokauju, kad mano gimimo dieną švenčia visa Lietuva. Beje, pati netikėčiausia dovana, kurią gyvenime esu gavusi, buvo įteikta prieš metus – 30-ojo jubiliejaus proga. Buvęs vyras Juozas man padovanojo filmą apie mane. Jame užfiksuotos svarbios gyvenimo akimirkos. Nors verkiu labai retai, tąkart iš jaudulio ašaros bėgo upeliais.

13 Pirmą kartą gyvenime pasibučiavau, kai man buvo septyniolika. Pirmasis bučinys man klaikiai nepatiko. Tas vaikinas mane pabučiavo netikėtai, nebuvau tam nusiteikusi ir pasirengusi. Tąsyk net pagalvojau, kam apskritai pasaulyje gali patikti bučiniai? Laimė, vėliau pakeičiau nuomonę.

14 Esu nusiteikusi prieš nudistus. Man nepatinka, kai žmonės viešai demonstruoja savo nuogybes. Nė karto gyvenime nesilankiau nudistų paplūdimyje. Viešas nuogo kūno demonstravimas, mano galva, neestetiška. Manau, nuogybes gali rodyti tik tobulo kūno savininkai. Pati savęs nelaikau gražuole, todėl nė sykio manęs nematėte be drabužių.

15 Iki šiol tikiu Kalėdų Seneliu. Tai sakau visai nejuokaudama ir labai nuoširdžiai. Man atrodo, kad Kalėdų Senelis tikrai egzistuoja. Pati ne kartą jį buvau sutikusi. Tik kol kas neišsiaiškinau, kur tiksliai jis gyvena.

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką