Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 11d. 10:47

Eglė Skrolytė su vyru Jonu Elvikiu susilaukė pirmos bendros atžalos

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis
Televizijos laidų vedėjos Eglės Skrolytės (40) ir buvusio krepšininko Jono Elvikio (38) namuose nuo šiol netrūks vaikiško klegesio. Jiedu sulaukė savojo 2021-ųjų stebuklo – pirmos bendros atžalos, praneša 15min.

15min žiniomis, E.Skrolytei ir J.Elvikiui gimė dukra. Jai pora suteikė Upės vardą.

Džiugią žinią moteris netrukus pranešė ir savo feisbuko draugams.

Vaiko gimimas – tarsi išankstinė Eglės gimtadienio dovana, mat vasario 16-ąją ji mini savo gimimo dieną.

Renginio organizatorių nuotr./Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis
Renginio organizatorių nuotr./Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis

Kad 2019-aisiais susituokę E.Skrolytė ir J.Elvikis laukiasi pirmos bendros atžalos, paaiškėjo 2020-ųjų vasarą. Kalbos apie tai 15min buvo pasiekusios jau kurį laiką, tačiau atvirauti apie savo nėštumą Eglė nebuvo linkusi, vis dėlto kiek vėliau šia žinia pati pasidalijo su draugais feisbuke.

15min primena, kad E.Skrolytė už J.Elvikio ištekėjo 2019 m. liepos 31 d. Nors pora amžiną meilę vienas kitam planavo prisiekti Vilniaus santuokų rūmuose, tačiau numatytu laiku nepasirodė – susituokė slapta nuo pašalinių akių.

Į ceremoniją buvo pakviesti tik keli žmonės, o jų paprašyta nesidalyti jokiomis detalėmis apie šventę.

Žinia apie poros vestuves net jų šeimos nariams ir bičiuliams buvo gana netikėta – sutuoktiniai džiugią žinią laikė paslaptyje, net ir artimiausi draugai nežinojo, kad pora planuoja pradėti bendrą gyvenimą kartu.

Ketverius metus draugystę puoselėjanti pora niekada nebuvo linkusi atvirauti apie asmeninį gyvenimą, retai pasirodydavo viešumoje.

Jų keliai susikirto pasitinkant 2015-uosius, paskui buvo, kaip sako Eglė, gražus ir ilgas kavos gėrimo laikotarpis, nors iškart po pažinties vakaro pagalvojo, jog su šiuo žmogumi neprasilenks, sakė žurnalui „Žmonės“.

Tąkart duodamas interviu, J.Elvikis pripažino visai nesidrovėjęs užkalbinti žinomos moters, o pirmąją pažintį prisimenantis iki šiol. Kaip pats sakė, nuo būsimos žmonos sklido laisvumas, paprastumas, kuris jį labiausiai ir sužavėjo. O Eglė jos gyvenime atsiradusį Joną įvardijo kaip žmogų, kuris ją prikėlė iš miego.

Anksčiau E.Skrolytė buvo ištekėjusi už žurnalisto, laidų ir renginių vedėjo bei grupės „B'Avarija“ atlikėjo Juozo Liesio, su kuriuo turi du vaikus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką