TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglės Grėbliauskaitės labdaros projektas „Pats“ laukia globos namų auklėtinių, svajojančių tapti grožio specialistais, laiškų

Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė
Asmeninio albumo nuotr. / Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Likus vos savaitei iki socialinio projekto „PATS“ paskelbto konkurso „Realizuok savo norą kurti ir puoselėti grožį!“, skirto Lietuvos globos namų auklėtiniams, pabaigos, jo iniciatorė 4 vaikų mama, verslininkė, tapytoja ir modelis – Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė, kviečia jaunuolius išbandyti savo jėgas ir laimėti stipendiją kosmetiko-vizažisto arba plataus profilio kirpėjo specialybei įgyti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Projektu „Pats“ siekiama padėti jaunuoliams pasirengti savarankiškam gyvenimui už vaikų namų ribų: suvokti asmenines svajones ir siekius, susijusius su būsima, norima profesija.

„Labai džiaugiuosi, kad nuo 2012 m. startavusi socialinė iniciatyva „PATS“ sulaukė britų kompanijos „Elemis“ paramos pasiūlymo būtent dabar, nes 2014 m. projekto tema yra „Mano svajonių profesija“, ir iš globos namų auklėtinių jau sulaukėme daugybės laiškų, kuriuose  grožio specialistų profesija yra minima ne kartą“, – pasakojo projekto „PATS“ steigėja Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė.

„Elemis“ stipendijos laimėtoją išrinks komisija, kurią  sudaro psichologinės-pedagoginės tarnybos specialistai, socialinių organizacijų atstovai, pedagogai, vaiko teisių apsaugos specialistai, neformalaus ugdymo organizacijų atstovai ir „Femina Bona“ mokymų centro atstovai.

Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė
Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė

Parašyti apie savo svajonę kurti grožį kviečiami ką tik 12 klasę baigę moksleiviai bei jau palikę globos namus ar šeimynas jauni žmonės be amžiaus apribojimo. Jų prašoma atlikti dvi menines užduotis ir argumentuoti, kodėl renkasi grožio sritį, išanalizuoti asmenines savybes, reikalingas šiai profesijai, įvardinti būtinus žingsnius profesijai įgyti, pasvarstyti, kaip jaunuolis įsivaizduoja savo profesinį gyvenimą po 5–10 metų. Visus šio straipsnio skaitytojus prašome perduoti šią informaciją pažįstamiems, jau palikusiems globos namus, jaunuoliams.

Visus šio straipsnio skaitytojus prašome perduoti šią informaciją pažįstamiems, jau palikusiems globos namus, jaunuoliams.

Visi laiškai bus perskaityti kompetentingos komisijos. 10 finalininkų bus kviečiami į pokalbius su komisija Vilniuje. „Taip siekiama geriau pažinti jaunuolius, įsiklausyti į jų poreikius, kartu parinkti jiems tinkamą ir reikalingą pagalbą. Komisija išrinks labiausiai motyvuotus ir talentingus dalyvius, kurie būtų puikiu pavyzdžiu ir padrąsinimu kitiems panašaus likimo žmonėms“, – dėstė projekto koordinatorė Elena Perkauskienė.

Konkurso prizas – britų kosmetikos įmonės „Elemis“ ir „Femina Bona“ mokymų centro įsteigta stipendija kosmetiko-vizažisto arba plataus profilio kirpėjo specialybei įgyti. Šie mokymai truks 7 mėnesius, po kurių išlaikius kvalifikacijos egzaminus, studentui išduodamas Švietimo ministerijos kvalifikacijos pažymėjimas ir „Inspired by Femina Bona“ studijų baigimo diplomas.

Projekto iniciatorė E.Grėbliauskaitė tapti projekto draugais kviečia visus, galinčius prisidėti prie vaikų motyvacijos siekti savo tikslų įgyvendinimo. „Visi, norintys pasidalinti savo žiniomis, patarimais ar ištekliais – organizacijos, mokytojai, lektoriai, mokymų vedėjai, įmonės – yra labai laukiami projekte PATS, – sakė ji.

Laiškuose aprašytas svajonių profesijas, kurių publikavimui gautas vaikų sutikimas, galima perskaityti „Facebook“ grupėje PATS. E.Grėbliauskaitės teigimu, socialiniame tinkle parodytas publikos palaikymas yra labai svarbus, tikslų siekiančiam jaunimui.

Pasaulinis pripažinimas įmonei „Elemis“ suteikia galimybę savo sėkme dalintis ir su kitais. Kasmet kompanija skiria ne tik daugiau nei 100 000 svarų labdaros organizacijoms dirbančioms su vaikais, vėžiu sergančiais žmonėmis bei tvarumo projektams, bet ir 20 valandų savo personalo darbo laiko labdaringai veiklai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką