Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Elena Puidokaitė-Atlanta bei Violeta ir Vilius Tarasovai: Vaikai – žalios Lietuvos ateitis

Atlikėja Atlanta
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Atlikėja Atlanta
Šaltinis: 15min
0
A A

Dainininkės Elenos Puidokaitės-Atlantos dukrai Saulei netrukus sueis 4-eri. Pasak atlikėjos, tai, kad ji turi mažą vaiką, bene labiausiai ją skatina mąstyti ekologiškai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Stengiuosi dukrą mokinti ir auklėti taip, kad suprastų tokius elementarius dalykus kaip tvarka. Tai super žalia idėja, kuri labai reikalinga, nes tai – kasdienybė, kurioje gyvename. Manau, kad viskas priklauso nuo mūsų pačių, nuo mūsų mažųjų ir jų auklėjimo. Kaip tu gyvensi, kokį gyvenimo būdą ir pavyzdį rodysi, tokie jie ir užaugs, tokia užaugs kita karta ir visuomenė“, – teigė Atlanta.

Jos teigimu, šiandien žmonėms itin trūksta pareigingumo vieniems prieš kitus, prieš save ir prieš aplinką. „Tokios dienos kaip ši, kai vyksta „Žaliosios vienybės“ koncertas ir „Darom“ akcija, yra proga nors kartą per metus į šoną bakstelėti vienas kitam, paskatinti. Tai gera diena skirti laiko sau ir savo aplinkai“, – šeštadienį sakė dainininkė.

Kuomet vaikas sako tau pastabą: „Ei, mama, ką darai!“, čia jau lygis.Atlikėjos nuomone, tvarkos Lietuvos miestuose trūksta dėl žmonių kultūros stygiaus. Ji prisipažino, kad pačiai pritrūksta laiko ir vidinės motyvacijos akylai taupyti vandenį ir elektrą, bet ji atsakingai moko dukrą tvarkos. „Jei pavalgai, reikia indus nunešti, jei rūbelius pasidėjai, tai reikia susilankstyti, tai paprasti dalykai, kurių mokomės, be jų vėliau sunku. Bet pasakau kelis kartus, o po to jau dukra padaro neprašoma. Kuomet vaikas sako tau pastabą: „Ei, mama, ką darai!“, čia jau lygis. Kai taip nutinka, suprantu, kad einu teisinga linkme“, – šypsojosi Atlanta.

Violeta ir Vilius Tarasovai už šiukšlinimą gali ir nubausti

„PIX Studija“ nuotr./Violeta ir Vilius Tarsovai
Violeta ir Vilius Tarasovai

„Žaliosios vienybės“ koncerte pasirodę Violeta ir Vilius Tarasovai, auginantys 13-ametę Elingą ir trejų Gabrielę, prisipažino, kad ekologijai skiria nelabai daug laiko, tačiau į kai ką ypač atkreipia dėmesį.

„Ranką prie širdies pridėjęs, negaliu pasakyti, kad tam skiriame daug laiko“, – sakė Vilius. „Mes metame pajėgas į tam tikras vietas. Stengiamės rūšiuoti – stiklą prie stiklo, o popierių prie popieriaus“, – tuoj pat pridūrė Violeta.

Garsi pora baisėjosi siaubingomis pamiškėmis ir paežerėmis. „Vietomis važiuojant matai, kad jos išties baisios. O pajūry Nida ir Palanga skiriasi kaip diena ir naktis. Giruliuose ir Smiltynėje yra šiukšlynas. Neringoje, matyt, žmonės kultūringesni“, – svarstė Tarasovai. Violeta teigė, jog jųdviejų šeima ilsėdamiesi prie jūros visuomet surenka ir išsiveža šiukšles.

„Daug kur matome butelius – kur gėrė, ten pastatė ir paliko. Čia kultūros ir išsiauklėjimo dalykas. Jei mes savo vaikus nuo mažens pratinsime, kad šiukšles reikia išmesti, rodysime jiems gerą pavyzdį, manau, išaugs labai nebloga karta“, – tvirtino Violeta. Ji sakė auklėjanti dukras nešiukšlinti. „Bausčiau savo vaikus, jei pamatyčiau“, – griežta buvo dainininkė. Vilius Tarasovas pripažino, kad su vaikais „būna visko“, tačiau antrino žmonai: „Jei pamatom šiukšlinant, duodam per nagus.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką