Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Elena Puidokaitė: „Moterų automobiliai netvarkingesni, tačiau jos – atidesnės vairuotojos“

Elena Puidokaitė-Atlanta
Pauliaus Stefanovičiaus nuotr. / Elena Puidokaitė-Atlanta
Šaltinis: 15min
2
A A

Renginių organizatorė ir prodiuserė Elena Puidokaitė-Atlanta, dar gerai žinoma kaip atkakli moterų ralių dalyvė, pritaria teiginiui, kad moterų automobiliuose kartais vyrauja didesnė netvarka, tačiau jos yra atidesnės vairuotojos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Neabejotinai, visas pavojingiausias avarijas ir daugiausiai gyvybių nusinešusius autoįvykius sukelia vyrai. Nors ir automobilius jie prižiūri tvarkingiau, už vairo sėda neblaivūs arba ieškodami adrenalino stipriai viršyja leistiną greitį būtent jie. Nenorėdama įžeisti stipriosios lyties, visgi turiu pabrėžti, kad atsakingiau, atidžiau ir saugiau vairuoja moterys“, – teigia Elena.

Liutauras Salasevičius
Liutauras Salasevičius

Pasak dizainerio Liutauro Salasevičiaus įkurtų mados namų „Madam pareis vėliau...“ naujosios kolekcijos pristatymo renginio prodiuserės, moterys neabejotinai turi stipresnius inkstinktus rūpintis ne tik savo, bet ir aplinkinių saugumu.

„Gal todėl mes adrenalino troškulį tenkiname saugiais būdais, pavyzdžiui, automobilių lenktynėse „Moterų ralis 2017“, kuriose viskas saugu ir apgalvota“, – tvirtina šių metų „Madam pareis vėliau...“ ekipažo kapitonė.

Jau šį šeštadienį vyksiančiame moterų ralyje Elena Puidokaitė planuoja dalyvauti su „MINI Paceman“ automobiliu, papuoštu „Madam pareis vėliau...“ atributika.

„Mūsų komandoje šiemet susibūrusios kūrybingos moterys, planuojančios ne tik spausti akseleratorių, bet ir orientuotis ne visada moteriškose užduotyse. Startuojame 103 numeriu“, – akį merkia žinoma moteris.

Liutauras Salasevičius perleidęs savo mados namų „Madam pareis vėliau...“ automobilio vairą Elenai Puidokaitei, tikina pasitikintis jos patirtimi ir gebėjimais lenktynėse.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Elena Puidokaitė-Atlanta
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Elena Puidokaitė-Atlanta

„Iš pradžių žvelgiau į šią idėją gana įtariai, bet laikui bėgant susitaikiau su mintimi, kad ši smulki ir maža moteris ne tik yra energinga, kupina idėjų, puikiai orientuojasi, bet ir profesionaliai valdo automobilį“, – gero žodžio kolegei negaili dizaneris.

„Pasitikiu ja ir linkiu prizinės vietos bei auskinės taurės, kurią padėsiu iškelt, jei prireiks“, – juokauja kūrėjas.

Jau šį šeštadienį, balandžio 22 d. vyks „Moterų ralis 2017“ – automobilių pramoginis – orientacinis renginys, kurio tikslas yra skatinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, propaguoti saugų eismą keliuose, pažintį su krašto lankytinomis vietomis, auto turizmą.

Renginyje – pramoginės-orientacinės užduotys su numatytu vidutiniu greičiu pagal organizatoriaus išduotą kelio knygą-maršrutą ir papildomomis rungtimis specialiuose kontrolės postuose. Renginio dalyvės – tik moterys.

Komentarai: 2
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką