Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 gruodžio 30d. 22:17

Erika Santos atkirto kritikams: „Gal norit man kepenis padovanoti ar kraujo perpylimą?“

Erika Santos
Stop kadras / Erika Santos
Prieš pat Naujuosius metus Erika Santos nusprendė pasidalinti paskutiniu savo šių metų vaizdo įrašu. Kelis kartus viešai prakalbusi „apie labai sunkią savo sveikatos būklę“, JAV gyvenanti buvusi televizijos projektų dalyvė šįkart kreipėsi į lietuvius: „Tie, kas galvoja, kad čia blefas, eikit jūs velniop, nes su sveikata niekas nežaidžia“, – sakė ji.

Apie tai, kad sunkiai serga, E.Santos pranešė dar lapkričio pabaigoje. Moteris neatskleidė savo diagnozės, bet tikino, kad jai būtina atlikti operaciją, nes kitaip liga gali pasiglemžti gyvybę.

Asmeninio albumo nuotr./Erika Santos
Asmeninio albumo nuotr./Erika Santos

Po kelių savaičių moteris išplatino vaizdo įrašą, kuriame atvirai prabilo apie savo jausmus ir savijautą: „Per šias Kalėdas turiu tik vieną norą – gyventi“, – sakė ji.

Antrą Kalėdų dieną Erika Santos pasidalino dar vienu įrašu, kuriame dėkoja visiems, kurie liko neabejingi jos prašymui padėti, ir prašė dar.

Prieš pat Naujuosius metus moteris nusifilmavo paskutinį kartą šįmet. Šįkart ji prakalbo lietuviškai ir nebuvo tokia draugiška – priminusi gyvenimą Kaune, Erika išreiškė nepasitenkinimą neigiamais komentarais apie jos ligą.

„Kodėl dabar komentarai yra negatyvūs? Dieve, juk aš sergu, jūs ką, išprotėjote? Ko pykti ant manęs? Ką aš jums padariau? Kas čia per nesąmonė? Jeigu ne mano artimieji, kurie skaito tuos kvailus komentarus, aš ignoruočiau toliau, kaip iki šiol dariau. Kartais net pagalvoju, kad man gėda dėl savo tautos, juk aš ją visada giriu – kokia nuostabi šalis, kokia gamta, kokie žmonės šilti... O iš tikrųjų, pasižiūrėkite. Man atrodo, kad tie lietuviai, kurie išvažiavę kažkur, yra daug nuoširdesni nei tie, kurie pasilikę“, – vaizdo įraše kalbėjo E.Santos.

VIDEO: Erika Santos - Lietuviams 2016

Moteris tikino, kad dėl savo prastos sveikatos ji nejuokauja: „Tie, kas galvoja, kad čia blefas, pasižiūrėkite į mano rankas. Tie, kas taip galvoja, eikit jūs velniop, nes su sveikata niekas nežaidžia. Bet man tikrai reikia operacijos. Jeigu jūs jau tokie protingi, gal norit man kepenis padovanoti? Ar kraujo perpylimą? Tikrai padėtų. Man nereiktų rinkti pinigų. Suprantu tuos, kurie skurdžiai gyvena, man iš jūsų tik gero žodžio reikia. Bet tie, kas šmeižia mane, man jūs neįdomūs.“

Dieve, juk aš sergu, jūs ką, išprotėjote? Ko pykti ant manęs? Ką aš jums padariau? Jeigu ne mano artimieji, kurie skaito tuos kvailus komentarus, aš ignoruočiau toliau, kaip iki šiol dariau.

Erika tikino, kad tik vaikai ją priverčia nepasiduoti: „Aš supratau, kad gyvenu dėl vaikų. Ir aš nusiteikusi pasveikti. Daugiau jokių kalbų apie mirtį. Viskas lai lieka 2016-uose. Kad ir kaip sunku bebūtų, aš nusprendžiau būti pozityvi, pasveikti. Mano vaikai būtinai turi turėti mane, kol neužaugs, kol nepamatysiu anūkų. Nežinau, kaip išsikapstysiu, bet tikrai išsikapstysiu. Dar nebuvo tokio laiko, kad nukrisčiau ir nepasikelčiau. Tai – ne aš. Gal paskutiniai mėnesiai mane prispaudė, bet viskas bus gerai. Tie, kas norės prisidėti prie mano pasveikimo, būsiu be galo dėkinga. O tie, kas nori blogo, lai nepamiršta, kad yra toks dalykas – karma.“

„Tiesa, kas liečia mano papukus – jie nuostabūs. Ir kaip anksčiau rodžiau, taip ir dabar rodysiu. Man jie irgi patinka. O tiems, kam nepatinka, pabučiuokit man į užpakalį, jis irgi labai fainas. Beje, aš jums visiems linkiu nuostabių Naujų metų“, – kalbėjo Erika Santos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:42
06:13
24:15

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką