Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erika Vitulskienė: „Jokių dietų! Myliu save tokią, kokia esu“ (papildyta gegužės 14 d.)

Erika Vitulskienė
„Privatu+TV Gidas” viršelis / Erika Vitulskienė
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Jau savaitę nuo mano veido nedingsta šypsena. Viskas tik dėl to, kad beprotiškai noriu šokti! Galėtų tas LNK projektas „Kviečiu šokti“ greičiau prasidėti“, – sako prieš mėnesį oficialia dainininko Merūno Vitulskio (28) žmona tapusi Erika (22). Mergina nuo rudens suks piruetus ant parketo su šokėju Andriumi Butkumi.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Erika, ar lengvai apsisprendei dalyvauti šokių projekte?

Gal per kokias 5 sekundes. Iš karto sutikau šokti, nes tai buvo sena mano svajonė. Pamaniau, kad dabar geriausias laikas jai išsipildyti. Esu pasiryžusi juodai dirbti, arti ant parketo, kad tik pavyktų nustebinti žmones. Žinoma, jei tai man bus įmanoma.

Ką turi galvoje sakydama, „jei tai man bus įmanoma“?

Tikiuosi išvengti išankstinių žmonių nusistatymų prieš mane, nors jau dabar girdžiu kalbų, kad mane į projektą esą įtaisė Merūnas. Apskritai su juo per daug esame lyginami, apšnekami. Bet esu pasiruošusi viskam – tiek varginančioms treniruotėms, tiek apkalboms. Tikrai nepasiduosiu ir darysiu viską, kad sublizgėčiau ant parketo.

LNK nuotr./Erika Vitulskienė
LNK nuotr./Erika Vitulskienė

Vyrauja mitas, kad stambiems žmonėms neįmanoma pasiekti aukštumų šokių aikštelėje. Pritari tam?

Tai gryniausia nesąmonė! Stambesni žmonės gali daryti tuos pačius dalykus kaip ir lieknesni. Mes, storuliukai, esame jėga. Spinduliuojame gerą nuotaiką, pozityviai mąstome, tiesiog esame faini žmogeliukai (šypsosi).

Galbūt Tavo apsisprendimui dalyvauti šokių projekte turėjo įtakos noras sulieknėti?

Einu šokti, o ne kilogramų mesti. Mano tikslas yra išmokti ča ča ča, rumbą ir kitus šokius.

Tau atiteko labai geras partneris – Andrius Butkus. Kiek laiko judu jau repetuojate?

Andrius – ypatingas porininkas. Nors repetavome dar tik porą sykių, man iš karto patiko jo darbo metodai. Jis ir griežtas, ir malonus – tikras savo srities specialistas. O tai, kad Andrius dar yra ir labai simpatiškas vyras, man nė kiek nerūpi (šypteli).

Kaip Merūnas reagavo į Tavo žaibišką apsisprendimą dalyvauti šokių projekte?

Jis neprieštarauja, palaiko mane. Merūnas puikiai žino, kad esu tikra energijos bomba, todėl mano, jog šokiai man bus puikus būdas išsilieti. Kaip vertina kiti artimieji? Šiek tiek jaudinuosi dėl mamos. Žinau, kad aš su manęs laukiančia kritika tikrai susitvarkysiu, o jai gali būti skaudu viską girdėti. Tačiau ji pritaria mano norui šokti ir labai palaiko mane. O šokių partneris Andrius iš anksto įspėjo, kad nebus viskas rožėmis klota. Teks išgirsti daug karčių žodžių.

Prieš mėnesį, kai su Merūnu fotografavotės mūsų žurnalo viršeliui, įsitikinau, kad turi tiek energijos, jog prie ko prisilieti, tas lūžta... Ar jau perspėjai LNK darbuotojus, kad būtų pasiruošę netikėtumams?

(Juokiasi.) O, taip, aš sugadinu viską, prie ko prisiliečiu. Šią savybę paveldėjau iš savo mamytės. Puikiai prisimenu, kai prieš mėnesį dalyvaudama jūsų žurnalo fotosesijoje apgadinau fotoaparatą. Tai įprasta mano gyvenime: kai universitete prisėdu prie kompiuterio, jis nustoja veikęs, tas pats ir su buitiniais prietaisais namuose... Nepatikėsi, bet neseniai viešėdama garso įrašų studijoje vos prisilietusi sugadinau mikrofoną. Taigi, mieli LNK darbuotojai, nuo rudens pasiruoškite netikėtumams, nes jų tikrai bus labai daug (kvatojasi).

„Beveik visą gyvenimą sportuoju, bet tai darau ne tam, kad sulieknėčiau, o dėl geros savijautos. Aš esu patenkinta savo išvaizda“

Dar garsėji „pomėgiu“ nuolat susižeisti. Gal vertėtų save apdrausti solidžia suma nuo nelaimingų atsitikimų?

Puiki mintis! Man toks draudimas labai praverstų, nes nuolat griuvinėju. Laiptai – didžiausias mano priešas (šypteli). Bus sunku mano šokių partneriui. Labiausiai bijau, kad galiu pargriūti ant parketo tiesioginio eterio metu. Būtų nemalonu, jei vėliau mano baisias nuotraukas, kuriose būčiau išsižergusi, išplatintų fotografai.

Kai skambinau Tau susitarti dėl interviu, sakei, kad dabar negali kalbėti, nes esi aerobikos treniruotėje. Ar seniai sportuoji?

Sportuoju beveik visą gyvenimą. Ilgiausias laikotarpis be sporto buvo mėnuo. Tačiau mano tikslas nėra mesti svorį. Sportuoju dėl geros savijautos. Dievinu įvairias sporto šakas.

Ar kada nors gyvenime laikeisi dietos?

Taip, vieną ir paskutinį kartą. Tada bandžiau japonišką dietą. Viskas baigėsi trečią dieną, kai teko gerti žalią kiaušinį. Supratau, kad daugiau niekada nesilaikysiu jokių dietų. Nesijaučiu tokia beviltiška, kad negalėčiau sulieknėti kitokiomis priemonėmis. Tiesa, esu kategoriškai prieš įvairias liekninamąsias piliules.
Negalėčiau atsisakyti nei sporto, nei maisto. Manau, kad tai ir nebūtina. Aš nekompleksuoju dėl savo išvaizdos. Reikia mylėti save tokią, kokia esi, – kiekvieną celiulito lopinėlį ar lašinuką. Jei pati savęs nemylėsi, tai ir aplinkiniai tavęs nemylės. Aš esu patenkinta savo išvaizda. Žinoma, nuogai viešoje vietoje neišsirengčiau, bet juk man ir nereikia taip elgtis...
Kad ir kiek moteris svertų, vis tiek savyje ras trūkumų. Tokios mes jau esame (šypteli).

Prieš mėnesį su Merūnu atšokote vestuves. Kas pasikeitė jūsų santykiuose po šventės?

Iš naujo pamilome vienas kitą. Merūno ir mano gyvenimas po vestuvių tik pagerėjo. Todėl noriu paraginti visus, kurie galbūt dabar dvejoja, tuoktis ar ne, būtinai ryžtis vestuvėms. Tai pati gražiausia šventė gyvenime, patikėkite manimi (šypsosi).

V. Ovadnevo nuotr./Andrius Butkus
V. Ovadnevo nuotr./Andrius Butkus

Andrius Butkus: „Šokti su Erika – įdomus iššūkis“

Nepamainomo šokių projektų dalyvio A. Butkaus (29) laukia įdomus periodas, mat nuo rudens jis ant parketo suksis su E. Vitulskiene. Kaip šokėjas reagavo į porininkes gavęs nestandartinę partnerę?
„Tiesą pasakius, labai džiaugiuosi, kad šįmet šoksiu su kitokia mergina. Man smagu žingsnelių mokyti tokią partnerę, kuri anksčiau nėra šokusi, bet labai nori to išmokti. Žaviuosi Erikos užsidegimu. Ji nė kiek nebijo juodo darbo, nors iš anksto dėl to įspėjau“, – sako Andrius.
Paklausus, ar jau žino apie Erikos „pomėgį“ dažnai pargriūti ir susižeisti, Andrius neslėpė nuostabos: „Tai man siurprizas. Na, bet nieko, kaip nors susitvarkysime!“

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką