Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 3d. 17:06

Evelina Young – 30-mečio proga: apie patirtas netektis, šeimą Lietuvoje ir gyvenimą užsienyje

Evelina Young
Asmeninio albumo nuotr. / Evelina Young

Sekmadienį Evelinai Young suėjo 30 metų. Šia gražia proga atlikėja socialiniuose tinkluose pasidalijo visomis smulkmenomis apie tai, kaip jai prabėgo pastarieji metai, kupini tiek praradimų, tiek atradimų, kaip jai sekasi palaikyti ryšius su Lietuvoje gyvenančia šeima bei apie mylimąjį, kurio į jokį kitą nekeistų.

„Na va, 30-ies metų jubiliejų sutinku visiškai viena ir vietoj taurės šampano keliu puodelį espreso pakeliui į darbus... Iš tikrųjų tai gimtadienio šventę nukėliau 9-iom dienom, nes švęsiu ją viename renginyje, bet... Wow, kokie kontrastingi metai!

View this post on Instagram

Na va, 30-ies metų jubiliejų sutinku visiškai viena ir vietoj taurės šampano keliu puodelį espresso pakeliui į darbus ????????☕️... Ištikrųjų, tai gimtadienio šventę nukėliau 9-iom dienom, nes švesiu ją viename renginyje, bet... Wow kokie kontrastingi metai! Pirmiausia, muzikinis projektas kurį pradėjau beveik lygiai prieš metus, visiškai... susifailino. Kaip filme, kur galvoji, kad pats tai jau nepakliūtum, patekau į situaciją kur bloga sutartis paliko mane ir be pinigų ir be dainų???? Dabar į tai žiūriu su juoku, nes taip ir reikia, kai eini dirbt pasitikėdamas, o ne mąstydamas. Šią dieną turiu geresnes dainas, komanda su kuria norėjau dirbti jau nuo 2017 (bet vis nedrįsau kreiptis) ir... fucking gerą kontraktą. Kaip sako p. A. Lincolnas ,,It's not about how many times you fall down, but how many you get back up"⬆️. . . . Per 29-uosius pirmą kartą išgyvenau stipriausią laimės kontrastą - mylimo netektį. Nesu patyrusi nieko liūdnesnio kaip su visam išeinanti ir iš lėto mano rankose sunkiai svyranti vienos brangiausių man sielų, šunytės Lunos galva. Atrodo, kad su visam ji išsinešė ir labai didelę dalį manęs. . . .Vis tik tam balansui palaikyt likimas padovanojo naują draugą, o tiksliau draugę kurį užpildė tai ko maniau niekada netrūkusi. Žmogų kuriam realiai gali paskambint bet kada, kalbėt apie nieką, ir tuo pačiu apie viską. Kažkam kam gali nusiųst naujo megztinio nuotrauką, naują dainą ar po kelių vyno taurių išverkt kažką nelabai reikšmingo, bet jau ilgai sedėjusio ir graužusio širdį. Žmogų kuris turi tokių didelių svajonių, kad aš pirmą kartą nesijaučiu išprotėjusi kai dalinuosi saviškėmis????‍♀️???????????? . . .Su kiekvienais metais suprantu kokia gimiau laiminga turėda tokius tėvus ir brolius. Mano lietuvišką šeimą- kuri VISADA yra ,,šalia". Su mama jau tapo norma dažyti margučius, pūsti torto žvakutes ar puošti eglutes per...skype???????????????? . . .O labiausiai likimui dovanoju už savo gyvenimo meilę, geriausią draugą ir stipriausią palaikymo komandą! You are "one of a kind" babe????????????‍♂️???? Žmogų, kuris visada nesvarbu kas, tvirtai laiko mane savo rankose per visus tuos gyvenimo kontrastus ir kuris visada žino kaip pakilėti mane ant pirštų galiukų ir paliesti dangaus kraštelį⛅️

A post shared by EVELINA YOUNG (@evelinayoung) on

Pirmiausia, muzikinis projektas, kurį pradėjau beveik lygiai prieš metus, visiškai... susifailino. Kaip filme, kur galvoji, kad pats tai jau nepakliūtum, patekau į situaciją, kur bloga sutartis paliko mane ir be pinigų, ir be dainų.

Asmeninio albumo nuotr./Evelina Young
Asmeninio albumo nuotr./Evelina Young

Dabar į tai žiūriu su juoku, nes taip ir reikia, kai eini dirbt pasitikėdamas, o ne mąstydamas. Šią dieną turiu geresnes dainas, komandą, su kuria norėjau dirbti jau nuo 2017 (bet vis nedrįsau kreiptis), ir... f***ing gerą kontraktą. Kaip sako p. A.Lincolnas, „It's not about how many times you fall down, but how many you get back up“.

Per 29-uosius pirmą kartą išgyvenau stipriausią laimės kontrastą – mylimo netektį. Nesu patyrusi nieko liūdnesnio, kaip su visam išeinanti ir iš lėto mano rankose sunkiai svyranti vienos brangiausių man sielų, šunytės Lunos galva. Atrodo, kad su visam ji išsinešė ir labai didelę dalį manęs.

Adamo Young nuotr./Evelina Young
Adamo Young nuotr./Evelina Young

Visgi tam balansui palaikyt likimas padovanojo naują draugą, o, tiksliau, draugę, kuri užpildė tai, ko maniau niekada netrūkusi. Žmogų, kuriam realiai gali paskambint bet kada, kalbėt apie nieką ir drauge apie viską. Kažką, kam gali nusiųst naujo megztinio nuotrauką, naują dainą ar po kelių vyno taurių išverkt kažką nelabai reikšmingo, bet jau ilgai sėdėjusio ir graužusio širdį. Žmogų, kuris turi tokių didelių svajonių, kad aš pirmą kartą nesijaučiu išprotėjusi, kai dalinuosi saviškėmis.

Su kiekvienais metais suprantu, kokia gimiau laiminga turėdama tokius tėvus ir brolius. Mano lietuvišką šeimą, kuri VISADA yra „šalia“. Su mama jau tapo normalu dažyti margučius, pūsti torto žvakutes ar puošti eglutes per... skype.

Evelinos Anusauskaitės ir Adamo Youngo vestuvinės spaudos konferencijos akimirkos – galerijoje:

O labiausiai likimui dovanoju už savo gyvenimo meilę, geriausią draugą ir stipriausią palaikymo komandą! You are „one of a kind“ babe. Žmogų, kuris visada, nesvarbu kas, tvirtai laiko mane savo rankose per visus tuos gyvenimo kontrastus ir kuris visada žino kaip pakylėti mane ant pirštų galiukų ir paliesti dangaus kraštelį“, – instagrame rašė Evelina Young.

Evelinos Young fotosesija – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:58
25:27
15:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką