Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 10d. 11:49

Evelinos Young namuose sužibo eglė: „Šventės bus ypatingos – į Los Anželą atvyksta mama ir brolis“

Evelina Anusauskaitė-Young
Evelina Anusauskaitė-Young

Iki gražiausių metų švenčių likus vos porai savaičių, jau kone visų namuose jaukumą kuria kalėdinės puošmenos. Ne išimtis ir Evelinos Anusauskaitės-Young namai Los Anžele – čia jau žiba eglutė, papuošta jos pačios darytais žaisliukais.

Nors anksčiau Evelina Young Lietuvoje būdavo dažnesnis svečias – paprastai su šeima sostinėje sutikdavo Kalėdas, tačiau šiemet ji jau skaičiuoja trečias iš eilės šventes, kurias sutiks už Atlanto.

Kai už lango šviečia saulė ir pūkinių paltų ten visai neprireikia, atlikėja stengiasi bent jau namuose sukurti žiemišką atmosferą. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šįmet Evelina ant eglutės „susodino“ dirbtinį sniegą, kas, pripažįsta, užtruko net kelias valandas.

„Iki šiol eglę dekoruodavau klasikinėmis – raudona,aukso ir žalia – spalvomis, bet šiemet sugalvojau, kad eglutę noriu dekoruot visai kitais atspalviais. Šįkart pasirinkau baltą, sidabro ir turkio spalvas“, – 15min pasakojo Evelina Young.

Evelina Anusauskaitė-Young
Evelina Anusauskaitė-Young

Visgi kadangi tokių spalvų papuošimų ji neturėjo, kartu su vyro Adamo sese Mischelle sumanė pasigaminti pačios. „Bet vis tik labiausiai džiaugiuosi Adamo mamos dovanotais, jo močiutės vintažiniais žaisliukais.“

Evelinos Young vyro Adamo močiutės vintažiniai žaisliukai
Evelinos Young vyro Adamo močiutės vintažiniai žaisliukai

Ant eglutės, žinoma, netrūksta ir muzikai dedikuotų žaisliukų. „Gitaros žaisliukas – Adamo brolio dovana, nes Adamas groja gitara ir yra didžiulis roko muzikos mėgėjas“, - šypsojosi dainininkė.

Evelinos Anusauskaitės-Young kalėdinė eglė
Evelinos Anusauskaitės-Young kalėdinė eglė

Beje, šių metų švenčių Evelina ypatingai laukia – iš Lietuvos pirmą kartą kartu sutikti Kalėdų atskrenda jos šeima.

„Adamo mama persikėlė gyventi į Los Anželą ir mano mama su jaunesniuoju broliu Haroldu atvažiuoja manęs aplankyti šventėms, tai pagaliau Kalėdas švęsim prie didelio šeimos stalo – ne tik dviese“, – džiaugėsi E.Young.

O pačią kada Lietuvoje gerbėjai pagaliau turės progą išvysti?.. „Planavau atvykti šioms Kalėdoms slapta ir nustebinti artimuosius, bet Adamo mama su Adamu sugalvojo nustebinti mane pirmi ir pakvietė mano šeimą. Tai dabar galvoju, gal vasarą pavyks atlėkt aplankyti. Ir šilčiau būtų“, – šypsojosi ji.

Evelinos Anusauskaitės-Young kalėdinė eglė
Evelinos Anusauskaitės-Young kalėdinė eglė

Dar anksčiau Evelina yra pasakojusi, kad gyvenant JAV, jai teko išmokti ir amerikietiškų tradicijų.

„Bent jau mūsų šeimoje Lietuvoje didžiausias dėmesys yra skiriamas Kūčių vakarui. Jo metu ruošiama pagrindinė vakarienė ir susitinkama su gimine bei draugais. O Kalėdų dieną mes dažniausiai prabūdavome jaukiai namuose tik šeimos rate. JAV atvirkščiai. Jie ramiai, paprastai sutinka Kūčias, o štai Kalėdų dieną vyksta pagrindinė vakarienė ir šventimas.

Tiesa, jiems labai svarbu turėti tas šventines kojines prikabintas namuose ir pripildytas mažų mielų niekučių. Šito niekada nesureikšmindavome Lietuvoje, ir kai pirmais metais nenupirkau tų kojinių, Adamas tą pačią minutę Kūčių vakarą išvažiavo jų pirkti. Šiaip mums abiem su Adamu kažkokie kultūriniai skirtumai tiek valgiuose, tiek šventimo būduose niekada nesukelia problemų ar nesutarimų. Svarbiausia, kad tą dieną būtume kartu“, – pasakojo Evelina Young.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:58
25:27
15:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką