Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 14d. 23:08

Feisbukas gedi kunigaikščio Vildaugo: visas Vilnius jį pažinojo

Stasys Urniežius
Alfredo Pliadžio nuotr. / Stasys Urniežius

Žinia, kad pirmadienį mirė Vilniaus legenda Stasys Urniežius, sostinės gyventojams geriau žinomas kaip kunigaikštis Vildaugas, buvo daugiau nei netikėta. Vilniečiai feisbuke negailėjo gerų žodžių apie garsųjį miestietį, tapusį vienu iš Vilniaus simbolių.

Dainininkas Andrius Mamontovas feisbuke pasidalijo nuotrauka, kurioje vos prieš kelias dienas užfiksuotas S.Urniežius.

„Prieš kelias dienas vairuodamas automobilį, stabtelėjau ties perėja ir praleidau jį. Kunigaikštis nusiėmė skrybėlę ir žemai nusilenkė dėkodamas. Pasijaučiau palaimintas“, – rašė dainininkas.

Šioje nuotraukoje visai neseniai užfiksavau Anapilin šiandien iškeliavusį "Lietuvos kunigaikštį" Stasį Urniežių. Visi...

Posted by Andrius Mamontovas on 2015 m. gruodžio 14 d.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mirė Vilniaus legenda Stasys Urniežius – kunigaikštis Vildaugas

Savo mintis apie Stasį Urniežių socialiniame tinkle išdėstė ir dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.

Na gal užteks visiems dėl Kunigaikčio mirties ant savo Fb sienų graudžias krokodilo ašaras upeliais lieti? Ką gi darėt...

Posted by Aleksandras Pogrebnojus on 2015 m. gruodžio 15 d.

Tinklaraštininkas Mykolas Kleckas feisbuke rašė, kad anksčiau turėjo kiek kitokią nuomonę apie kunigaikštį Vildaugą, tačiau viskas pasikeitė po vieno interviu.

„Pasirodė, kad jis yra nesveikai įdomus žmogus su milžiniška gyvenimo patirtimi ir dar milžiniškesne galia tą patirtį išgalvoti ir prikurti neįtikėtinų istorijų.

Nuo to karto jį sutikęs sveikindavausi, plačiai šypsodavausi ir matydavau visiškai kitokį, įdomų, epinį gatvių personažą“, – rašė M.Kleckas.

Asmeninio albumo nuotr./Giedrė ir Mykolas Pleskai
Asmeninio albumo nuotr./Giedrė ir Mykolas Kleckai

Reklamos ir viešųjų ryšių agentūros „Ad Majesty“ bendraturtis Povilas Miškinis-Eidukonis rašė, kad kunigaikštis visada jo prašydavo neišvažiuot iš Lietuvos.

„Žinau, sakydavo ne man vienam, bet tą akimirką pasijausdavau pačiu gražiausiu. Iš tiesų idėja rašyti filmą apie kunigaikštį mus sujungė su Rimante Kulvinskyte ir mes visada laikėme jį neoficialiu mudviejų piršliu. Visada tikėjau, kad jis gero norėdamas stengdavosi mums, kvailiams, pasakyti išmintį, taip, jog mes suprastumėm. Pažadu, Kunigaikšti, kad kartas nuo karto būdamas geros nuotaikos ir eidamas iš ofiso ar lengvai išgėręs bokalą Pilies gatvėje sušuksiu „Amerika!!!“. Amžiną poilsį poezijos sapne!“ – rašė verslininkas, prisimindamas Vilniaus simbolio dažnai traukiamą dainą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Rimantė Kulvinskytė ir Povilas Miškinis-Eidukonis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Rimantė Kulvinskytė ir Povilas Miškinis-Eidukonis

Šią dainą prisiminęs žurnalistas Karolis Vincentas Jachimavičius rašė, kad be Amerikos šiuo metu negalima: „Ameeeerika! Urniežius buvo didžiai sujaudintas, kai jis eilinį kartą briedavojo, t.y. labai tolimom asociacijom kalbėjo apie AMB, o aš radau, kaip jo slydimą pakomentuot. Sakė „Ką aš šitą vakarą patyriau [dar kažkas apie vaikus ir gerą Lietuvos ateitį].“ Jis apsidžiaugė, kad jo kampą pagavo, o aš buvau pamalonintas. Tikiuosi, Lietuvai bus gerai. Be Amerikos šiuo metu neįmanoma. Ameeeerika!“​

Eduardo Bareikos nuotr./Karolis Jachimavičius
Eduardo Bareikos nuotr./Karolis Jachimavičius

O dar vasarą mes susižvalgėme ir savo poza jis man davė leidimą nuspausti keletą jo portretų.Autoriau nuotraukos, prisitagink jei esi.

Posted by Tomas Tumalovicius on 2015 m. gruodžio 14 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

05:03
01:30
02:50

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką