Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 17d. 20:28

Fotosesijoje įsiamžinusi Daina Bilevičiūtė: „Man dar tik 50 metų ir sau tai leisti tikrai galiu“

Daina Bilevičiūtė
buTTer nuotr. / Daina Bilevičiūtė

Balandžio pradžioje dainininkė ir vokalo pedagogė Daina Bilevičiūtė švęs 50-ies metų jubiliejų. Šia proga ji įsiamžino naujoje fotosesijoje, tuo pat metu atšventė ir kitas sukaktis: šįmet sueina jau 30 metų, kaip ji rodosi klasikinės muzikos scenoje, 25-erius metus dirba vokalo pedagoge. Apsitempusi raudoną suknelę D.Bilevičiūtė stojo prieš fotoobjektyvą ir nutarė metinių akimirkas užfiksuoti.

Simboliais persmelktas fotografijas paaiškino vienas iš jų autorių Tomas Terekas. „Žvaigždėtas dangus rodo, kad aukščiau yra tik dangus ir visa plejada Dainos išugdytų mokinių, kurie kažkada sužibės kaip atskiros žvaigždutės. Svarbu neprarasti ryšio su žeme, turėti tvirtą pagirindą kūrybiniame kelyje – tai simbolizuoja žolė. Teatro užuolaida ir komedijos kaukė yra gildijos ženklai, tačiau kartu ir atskleisti gyvenimo užkulisiai bei kūryboje padedanti mūza“, – sako idėjininkas.

Penki šunys fotografijose atstoja penkis D.Bilevičiūtės dešimtmečius bei ištikimybę profesijai, stalas su vaišėmis – linksmąją kūrybinio darbo pusę, raudona suknia – nesutramdomą D.Bilevičiūtės charakterį ir aistrą gyvenimui bei kūrybai.

Atspindėjo save

Anot pačios D.Bilevičiūtės, naujose nuotraukose ji norėjo gerbėjams pasirodyti tokia, kokią, jos nuomone, jie patys ją įpratę matyti. „Visi mane mato kaip žaismingą, pokštaujančią, humorą mėgstančią asmenybę. Šios nuotraukos taip pat yra kupinos pokštų“, – tikino atlikėja.

Save nuotraukose įvardinčiau kaip baltąją raganą ar fėją. Nusprendėme, kad turiu įsiamžinti vilkėdama raudoną suknelę – juk man dar tik 50 metų ir sau tai leisti tikrai galiu.

D.Bilevičiūtė ir dabar kikena prisimindama, kiek linksmybių patyrė fotografuodamasi. „Pavyzdžiui, norėjau kad šuo nuotraukose atrodytų kaip katė – būtų su rožinėm ausim. Jis nufotografuotas visoks koks – ir su kailinėmis, ir su kitokiomis ausimis. Dar, pavyzdžiui, dizainerė Daiva Mikuckienė man iš savo sandėlio atvilko maždaug pusantro metro dydžio rožinį ponį. Visokių juokų pridarėme“, – kikena.

Paaiškina ir savo personažą fotosesijos metu: „Save nuotraukose įvardinčiau kaip baltąją raganą ar fėją. Nusprendėme, kad turiu įsiamžinti vilkėdama raudoną suknelę – juk man dar tik 50 metų ir sau tai leisti tikrai galiu.“

Nuotraukos užfiksuotos Anglijoje, Londone. Žmonės.lt primena skaitytojams, kad čia D.Bilevičiūtė atidarė savo vokalo studiją. „Fotografuojantis buvo baisus vėjas – viską pustė, viskas griuvo, tačiau vis tiek buvo smagu. Tačiau žiūrovas nė negalėtų suprasti, kad nuotraukos darytos lauke – visko į jas prikišta“, – sako atlikėja.

Nuotraukos bus naudojamos reklaminiuose D.Bilevičiūtės kūrybinio jubiliejaus renginio plakatuose ir skrajutėse. Visas sukaktis balandžio pabaigoje atlikėja žada paminėti specialaus renginio metu, jo tema – „Lietuviškos metamorfozės su pasauliniais hitais“.

buTTer nuotr./Daina Bilevičiūtė
buTTer nuotr./Daina Bilevičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką