Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Frazės, kurios gali sustiprinti meilės ryšį

Širdis
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Širdis
Šaltinis: 15min
0
A A

Yra daug būdų, kaip sustiprinti meilės ryšį tarp dviejų žmonių, tačiau vienas patikimiausių – ištarti žodžius, kurie iš karto pataiko į širdį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Tuoj būsiu šalia“

Būti šalia tuomet, kai reikia, yra viena brangiausių dovanų, kurią galime vienas kitam dovanoti. Kai ką nors gero padarome kitam žmogui, padarome tai ir sau.

„Ilgiuosi tavęs“

Galbūt būtų išsaugota daugiau santuokų, jei žmonės nuoširdžiau ir dažniau kartotų vienas kitam šiuos žodžius. Šie žodžiai yra galingas patvirtinimas, kuris leidžia partneriui jaustis mylimam ir geidžiamam.

„Aš tave gerbiu“

Pagarba yra dar vienas būdas parodyti meilę. Pagarbos jausmas padeda sukurti tolygų tarpusavio santykį. Išgirdusi šią frazę antroji pusė jausis esanti svarbi.

„Galbūt tu teisus“

Ši frazė ypač veiksminga diskuotuojant ir norint užglaistyti ginčą. Ji gali padėti nuraminti kitą žmogų, tuomet jūs turėsite progą toliau dėstyti savo nuomonę.

„Ačiū tau“

Žmonės, kurie gėrisi gerumu, bičiulių draugiškumu, tikrai mandagumo nelaiko savaime suprantamu dalyku. Todėl tokie žmonės gerumą įvertina ypač greitai.

„Pasitikėk manimi“

Ištikimybė yra būtina sudedamoji tvirtos draugystės dalis. Tai yra klijai, kurie suriša daugumą žmonių.

„Leisk tau padėti“

Žmonės, su kuriais palaikote tvirtą ryšį, dažniausiai puikiai pastebi, kai yra jums reikalingi. Jie visada pamato, kai skauda, ir neprašomi stengiasi padėti.

„Suprantu tave“

Kuo žmonės tampa artimesni, tuo labiau jaučia, jog kitas žmogus jį supranta. Jei antrajai pusei parodysite, kad ją puikiai suprantate, tai tikrai sutvirtins santykius.

„Myliu tave“

Šie žodžiai labiausiai paliečia kito žmogaus širdį. Šiuos žodžius nori išgirsti ne tik jūsų antroji pusė, tarkite juos tėvams, draugams, galų gale sau. Ši frazė gali būti ne tik naujų santykių pradžios ženklas, bet ir padės sustiprinti seniai užmegztus santykius.

Išvardytos frazės, dažniausiai siejamos su meilės ryšiu, iš tiesų gali padėti sutvirtinti be kokio tipo santykį. Nebijokite kitiems jas tarti kuo dažniau.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Santykiai Meilė
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką