Dabar populiaru
Publikuota: 2017 balandžio 29d. 22:05

„Fusedmarc“ padėkos vakarėlis fanams: „Šokiai ir maistas – banalus, bet linksmas variantas“

„Fusedmarc“ padėkos vakarėlio akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr. / „Fusedmarc“ padėkos vakarėlio akimirka

Šeštadienio vakarą Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ „Fusedmarc“ surengė pirmąjį oficialų fanų klubo vakarėlį. Nors grupės nariai panašias vakarones rengia kas mėnesį, šį kartą duris į vakarėlį atvėrė visiems.

„Organizuojame šį susitikimą, norėdami atsidėkoti už jūsų palaikymą ir paramą, pagaliau kartu atšvęsti pergalę Lietuvos atrankoje. Ir atsisveikinti prieš lemiamą kovą Kijeve“, – savo feisbuko paskyroje kvietė „Fusedmarc“.

15min „Fusedmarc“ vokalistė Viktorija Ivanovskaja pasakojo, kad progines šventes su draugais rengia kas mėnesį, tačiau šeštadienį surengta šventė buvo atvira visiems, nes tai vienintelė diena, kai prieš išskrendant į didžiąją „Euroviziją“ Kijeve galės susitikti su gerbėjais.

Luko Balandžio / 15min nuotr./„Fusedmarc“ padėkos vakarėlio akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./„Fusedmarc“ padėkos vakarėlio akimirka

„Kai ką nors sugalvojame įdomaus, susitinkame su draugais – turime tokią tradiciją pasibūti. Susitikome ir šį kartą. Kaip ir visuomet, buvo didžėjai, šokiai, maisto – pats banaliausias, bet linksmiausias variantas, kai visada būna gerai ir nereikia kažko išgalvoti“, – juokėsi Viktorija.

Viktorija pasakojo, kad pasiruošimo „Eurovizijai“ laikotarpis buvo ypač intensyvus, o paskutinės savaitės ir dienos prieš išvykimą į Kijevą veikiau priminė nesibaigiantį maratoną. Tačiau Viktorija išlieka pozityvi ir šį metą vadina ypač linksmu.

„Šis laikotarpis nevargina, nes kai nevalgai visą dieną, energijos būna labai daug. Viskas normaliai“, – pasakojo V.Ivanovskaja.

Luko Balandžio / 15min nuotr./„Fusedmarc“ padėkos vakarėlio akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./„Fusedmarc“ padėkos vakarėlio akimirka

Nors repeticijų daug nebuvo, „Fusedmarc“ eurovizinei scenai jaučiasi pasiruošę, juk kitu atveju ten net nevyktų.

„Mes dar prieš atrankas profesionaliai pasiruošėme. Žinoma, mes susimatėme, kažkiek turėjome tų kartų su pilnu sąstatu ir aparatūra. Nebuvo jokio momento, kad suprasčiau, jog kažkas yra ne taip. Viskas yra labai gerai, visos durys gražiai atsidaro“, – sakė V.Ivanovskaja.

Prieš išvykdami į Kijevą, grupė „Fusedmarc“ dalyvavo paruošiamuosiuose „Eurovizijos“ renginiuose Izraelyje, Nyderlanduose, Ispanijoje. Kelionėse jie akis į akį pirmąsyk susitiko su savo konkurentais. Tačiau nerimauti dėl kitų pasirodymų ir jų vertinti V.Ivanovskaja nepradėjo – visų dainos ir tikslai didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje yra skirtingi.

„Neįmanoma šių dalykų lyginti, nes mes atėjome su kitokia daina. Be to, nėra laiko galvoti, kurie yra geresni, o kurie – blogesni. Ne apie tai mąstome. Vidinė vizija koncentruojasi ties artimaisiais ir tais, kurie yra šalia. Mums yra svarbu, kas vyksta čia – mūsų šeimoje. Mes pasiruošę ir darome viską, ką galime“, – sakė V.Ivanovskaja.

Luko Balandžio / 15min nuotr./„Fusedmarc“ padėkos vakarėlio akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./„Fusedmarc“ padėkos vakarėlio akimirka

Viktorija pasakojo, kad iš užsienio šalių atlikėjų jautė įtampą: „Pastebėjau, kad kiti dalyviai karts nuo karto sustingdavo, kai aš praeidavau. Arba gerąja prasme gerbia ir prisibijo, arba galbūt jiems nepatinka kūrinys, bet tą jų būseną jaučiau.“

V.Ivanovskaja atskleidė ir naujas „Fusedmarc“ pasirodymo detales.

„Bus keturios pritariančiosios vokalistės vietoj vieno vaikino, naujos vaizdo projekcijos. Bus ir suknelė patobulinta. Tikiuosi, kad visus gražius pokyčius žiūrovai pastebės“, – 15min pasakojo „Fusedmarc“ vokalistė V.Ivanovskaja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką