Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 26d. 17:44

Futbolininko M.Žaliūko ir N.Sudarytės vestuvės – koplyčioje, dainuojant I.Zasimauskaitei

Noros Sudarytės ir Mariaus Žaliūko vestuvės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Noros Sudarytės ir Mariaus Žaliūko vestuvės

Užkalbinta nepažįstamojo internete, knygų apžvalgininkė Nora Sudarytė (27) į jį iš pradžių žiūrėjo nepatikliai. Bet buvusiam futbolininkui Mariui Žaliūkui (34) tereikėjo gudriai prabilti apie knygas – jo simpatija kaip mat susidomėjo. Ir nuo tos akimirkos prasidėjo jų gyvenimo kelionė. Be jokių klausimų, abejonių, o tik su dideliu noru susituokti ir kurti didelę šeimą. Sekmadienį jie šią svajonę ėmė pildyti – pora susituokė Kauno Šv.Jurgio Kankinio bažnyčios koplyčioje.

Praėjusiais metais egzotiškuose Maldyvuose susižadėję Nora ir Marius iškart pasakė – nėra čia ko laukti, vestuves reikia iškelti per metus. Kaip sakė, taip ir padarė. Sekmadienį, po trejų metų draugystės, jiedu surengė savo svajonių šventę. Tiksliau, tokią puotą, kokią jie įsivaizduoja kaip tobulą – Nora nė karto nėra dalyvavusi vestuvėse.

Todėl jos tiesiog privalėjo būti nepamirštamos. Neabejotinai ir buvo. Vien dėl tos pasakiškos emocijos, kurią jautė jaunavedžiai.

„Mes labai laukėme vestuvių. Daug kas sako, kad po jų niekas nesikeičia, tik pavardė, bet man atrodo kitaip. Prisiekti meilę prieš dievą yra labai didžiulis žingsnis. Tu ne tik pasakai vienas kitam „myliu“, o prisieki visą gyvenimą mylėti tą žmogų. Man tai atrodo taip stebuklinga, tokia svarbi meilės priesaika“, – 15min šypsodamasi sakė Nora.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės

Ceremonija išsvajotoje vietoje

Rugpjūčio 26-ąją savo vestuvėms Nora ir Marius pasirinko ne be reikalo – tai buvo sportininko noras. Skaičius 26 yra jo laimingasis, taip pat toks buvo ir futbolo marškinėlių numeris.

Knygų apžvalgininkės viena iš svajonių buvo susituokti lauke, gamtoje, tačiau vestuvių planuotoja Laura Vagonė tokio kunigo, kuris iškeltų ceremoniją ne bažnyčios viduje, taip ir nerado. Todėl amžiną meilę pora svajojo prisiekti Kauno Šv.Jurgio Kankinio bažnyčios kieme.

„Prieš porą savaičių sulaukiau skambučio iš kunigo, kuris pasakė, kad negalės mūsų sutuokti šioje bažnyčioje, nes vyksta remontas. Man buvo toks stresas... Aš būtinai norėjau, kad mus tuoktų būtent šis žmogus... Bet tada jis pasiūlė mus sutuokti... bažnyčios kiemelyje!

Tas kiemelis atrodo kaip maža Italija! Aš niekada nenorėjau prabangos, man reikėjo tikro jausmo, o šita vieta būtent tokia ir yra – truputį pagriuvusi, įvairių gėlių apsodinta, su skraidančiais balandžiais... Nors ir neplanavome, viskas išėjo taip, kaip ir norėjome“, – džiugiai kalbėjo Nora Sudarytė.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės

Tiesa, lietus šiuos planus lemtingą dieną kiek pakoregavo – pora susituokė tos pačios bažnyčios koplyčioje. Bet tai nė kiek nesugriovė visur tvyrojusios magijos.

Iš pradžių nuotaka visiškai neįsivaizdavo, kokios suknelės savo šventėje norėtų ir manė, kad jos rinkimasis taps tikra kančia. Tačiau galiausiai pasirodė visiškai atvirkščiai.

„Man patiko „Vamp“ mados namų stilius. Nuvažiavus ten, pasimatavau keturias sukneles, bet jau antroji, kurią bandžiau, man buvo kritusi į širdį. Po 20 minučių aš jau išėjau su tobula suknele! Dizainerė sakė, kad ši vestuvinė suknelė jų salone buvo net dvejus metus, nė viena neišdrįso jos nusipirkti, nes tokio drabužio iš nuotakos niekas nesitiki. O juolab iš manęs – aš esu tokia hipė, o suknelė visiškai kitokia!“ – juokėsi Nora.

Marius besirinkdamas kostiumą savo pageidavimų išsakyti negalėjo – jam teko prisitaikyti prie mylimosios: „Prie mano suknelės tiko tik smokingas. Todėl važiavome į „Suit Supply“ ir Mariui tokį išrinkome.“

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės

Įsikabinusiai į tėčio parankę Norai žengiant link altoriaus visi susirinkusieji paniro į tikrą romantiką. Bažnyčios koplyčioje Ieva Zasimauskaitė gyvai uždainavo savo eurovizinį kūrinį apie amžiną meilę „When we're old“. Apie amžiną meilę kalbant daina ištirpdė susirinkusių širdis, o belaukdamas link jo einančios būsimos žmonos jaunikis šluostėsi laimės ašaras.

Šią dainą lydėjo Leonardo Coheno kūrinys „Hallelujah“, o emocingas Ievos Zasimauskaitės dainavimas iki ašarų graudino ir jaunuosius, ir ceremonijos svečius.

Ceremonijos metu ištarus amžiną priesaiką, besišypsantys jaunieji apsimainė klasikiniais balto aukso žiedais, kurių viduje išgraviravo vienas kito vardą bei vestuvių datą. Ir nuo tos akimirkos Nora tapo Žaliūke.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės

Vietoj gėlių – maistas beglobiams gyvūnams

Oficialiai vyru ir žmona tapę Nora ir Marius kaip mat buvo apipilti artimųjų sveikinimais ir dovanomis. Tiesa, dar prieš vestuves pora paprašė gėlių nepirkti – geriau atnešti šunims ir katėms ėdalo, kurį vėliau jaunavedžiai padovanos prieglaudoms.

Po ceremonijos koplyčioje pora patraukė į fotosesiją, o svečiai nukeliavo į sveikatingumo kompleksą „Monte Pacis“, kur juos iškart užėmė vedėjas Rolandas Mackevičius bei vakare koncertuosianti atlikėja Ruta Loop.

Pasak Noros, kai iš Kauno kilęs Marius dar prieš kelerius metus ją čia atsivežė pasivaikščioti, mergina jau tada liko pakerėta šios įspūdingos vietos šalia Pažaislio vienuolyno. Todėl jokių diskusijų sprendžiant, kur turėtų vykti vestuvių šventė, nebuvo – gražesnės vietos, pasak jų, tiesiog nėra.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės

Vaikams – taip! Ir kuo greičiau!

Po tobulos vestuvių puotos pora neskubės keliauti medaus mėnesio – visų džiaugsmų po vieną, po truputį.

„Noriu susituokti, išgyventi savyje tą emociją, o ne iškart kažkur lėkti. Noriu padalinti tą džiaugsmą. Taigi po vestuvių pasidžiaugsime pasikeitusiu statusu tik dviese, ramiai, namuose, vėliau grįšime į darbus ir tik tada planuosime kažkokią kelionę. Norisi dar susigyventi su tuo, kad Marius mano vyras, o aš – jo žmona. Man tai atrodo toks didelis dalykas, kad reikia laiko suvirškini tokią informaciją“, – juokėsi Nora Sudarytė.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvės

Bet tik atsidžiaugę vienas kitu, jie kibs į šeimos planavimo darbus. Pora neslepia – apie atžalas jau seniai svajoja.

„Mes apie vaikus kalbame jau nuo pirmų draugystės metų. Mes jų labai norime. Jeigu dievas duos, vaikų turėsime greitai, jokių atidėliojimų šiuo klausimu nėra“, – šypsojosi Nora.

Daugiau nuostabių vestuvių akimirkų – galerijoje:

Susipažino feisbuke

Noros ir Mariaus draugystė prieš trejus metus prasidėjo internete. Futbolininkas netyčia pamatęs merginos nuotrauką instagrame, ją iškart susirado feisbuke. Tiesa, pati Nora iš pradžių į tai žiūrėjo nedrąsiai – tris kartus jo pasiūlymus draugauti atmetė. Tačiau sportininkas vis tiek neatlyžo – surado būdą Norą galų gale palaužti.

„Turbūt suveikė stereotipas, kad Marius yra futbolininkas – galvojau, ką aš su juo šnekėsiu, bus trys temos – automobiliai, sportas ir mityba. Bet pamatęs, kad dirbu su knygomis, jis nufotografavo savo knygų lentyną ir paklausė, kokia eilės tvarka geriausia skaityti tą literatūrą. Man suveikė profesinis jausmas, kad turiu padėti žmogui... Dar patikrinau, ar jis tikrai skaito, ar tik su manim žaidžia. Bet jis atsakė į visus mano klausimus, supratau, kad knygas mėgsta. Taip pokalbis užsimezgė... Ir nebenutrūko“, – su šypsena prisimena Nora Sudarytė.

Tuo metu Marius Žaliūkas gyveno Škotijoje, čia vienoje komandų žaidė futbolą. Kurį laiką jie bendravo per atstumą, tačiau jam trumpam grįžus į Lietuvą, nuėjo į pirmąjį pasimatymą: „Vos tik susitikus, mums buvo viskas aišku...“

Po atostogų Lietuvoje Mariui teko vėl grįžti į Škotiją. Tačiau ten jis ilgai nebeužsibuvo – staiga atsiradusi meilė ji parvijo atgal į tėvynę. „Pažintis su manimi jam buvo galutinis apsisprendimas kraustytis vėl į Lietuvą“, – prisimena Nora.

Netikėtos, romantiškos sužadėtuvės Maldyvuose

Praėjusių metų balandį pora išsiruošė romantiškų atostogų į Maldyvus. Čia mėgavęsi egzotiška gamta, tobulu oru ir vienas kito draugija, jie salas paliko jau su kitu statusu – susižadėję.

„Kartą, kaip ir kiekvieną vakarą, ėjome pasivaikščioti vandenyno paplūdimiais ir Marius išsitraukė dėžutę... Pradžioje nesupratau, kas čia bus, bet kai priklaupė ant vieno kelio, iškart apsipyliau ašaromis. Jis pasakė, kad amžinai nori šalia savęs matyti. Nors per ašaras jau nieko nemačiau, bet lyg ir pasakiau „taip“, – 15min pasakojo Nora Sudarytė.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Gyvenimas

Tėvų kova už Adomą: buvo likusios vos kelios dienos, ir berniukas būtų apakęs

primena Aktualu

Pasakyta/Padaryta. Kaip kito R.Karbauskio nuomonė apie taupymą Seime

Aktualu

Apsimetę kriminalistais konfiskavo „žolės“ prekeivio BMW, iškratė jo namus ir dar išrašė baudą

Gazas

Lietuvoje pristatyta naujoji „Mazda 6“: Jinba-Ittai, KODo ir kitos japoniškos mįslės

Verslas

Rimbas pacientams: ar gydytojo mokestis sumažins eiles?

Vardai

Nomeda Marčėnaitė susižadėjo su mylimuoju Vytu Palavinsku

Aktualu

V.Ušackas prašo TS-LKD Prezidiumą įvertinti Ž.Pavilionio pasisakymus

Sportas

Čempionų lygos startas – seni favoritai, bet naujas rungtynių laikas

Narų užfiksuotos šiukšlės jūroje prie Taso salos Graikijoje

Aktualu

Petrui Gražuliui bus siūloma dirbti Kultūros komitete

Aktualu

Uliūnuose visiškai girtas vairuotojas su „Mazda“ rėžėsi į vaikų darželio tvorą

Verslas

Vyriausybė nežino, kiek imigrantų įsileisti – kreipiasi pagalbos į Trišalę tarybą

Vardai

Skiriasi garsių menininkų pora – aktorė Aurelija Tamulytė ir fotografas Raimundas Švilpa

Sportas

Olimpinis čempionas G.Umaras – apie dvejus marškinėlius, dopingą ir dabartinę veiklą

Gazas

Byra Panemunės rytinis aplinkkelis už 26,25 mln. – LAKD skyrė 2 savaites brokui ištaisyti

Pasaulis kišenėje

Kodėl nebūsite įleistas į Disneilendą, jeigu vilkėsite „Disney“ personažo kostiumą

Vardai

P.Gražulis nutarė atsiprašyti B.Navickaitės: į Palangą vyko su gėlėmis, lydimas televizijos

24sek

Išrinktas visų laikų „Žalgirio“ startinis penketas

Aktualu

Seimas po pateikimo pritarė pataisoms, kurios leistų sumažinti notarų ir antstolių įkainius

Vardai

Įžeidimų lavinos sulaukusi neįgali mergina pateko į „Mis Italija“ finalą

Naujienos

Gyvenimas

Specialistai: moteris gali ir nesužinoti, kad buvo nėščia

Aktualu

Pasaulį pakeitę popiežių vizitai

Aktualu

Prezidento rinkimai: V.Ušackas ginasi dar neapsisprendęs, G.Nausėdai ne visi sutinka padėti

Pasaulis kišenėje

Vaitkuškio dvaras: spalvinga istorija ir sudėtinga nūdiena

Gazas

Dešiniavairiai automobiliai Lietuvoje: kodėl misija tampa (ne)įmanoma

Aktualu

Keli žmonės žuvo per šaudynes JAV vaizdo žaidimų turnyre

Gyvenimas

Lietuvos vaikai sulaukė moderniausio raumenų atrofijos gydymo

15min recenzija Kultūra

Knygos recenzija. (Ne)regima būties ir buities meditacija

Verslas

Meksikos verslininkas už 99 mln. JAV dolerių nori nusipirkti prezidentinį lėktuvą

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?

Aktualu

Miške prie Panevėžio grybautojai rado 50 kilogramų sprogmenį

Verslas

Niūri pamoka Venesuelai: Zimbabvės hiperinfliacijos istorija

Aktualu

R.Juknevičienė: nenorėčiau, kad socialinius reikalus Lietuvoje tvarkytų V.Putinas

Aktualu

Prie Pirčiupių „Volkswagen“ rėžėsi į medį, du žmonės sužeisti

Savaitės Lietuvos įvykiai – 15min fotografų kadruose (2018 m. rugpjūčio 20 d.-26 d.)

Aktualu

Bado streiką kalėjime paskelbęs S.Udalcovas antrąkart hospitalizuotas

Aktualu

V.Landsbergis: J.McCainas būtų buvęs puikus Amerikos prezidentas

Vardai

Greta Lebedeva su vyru atšventė popierines vestuves: „Tapus šeima išsipildė visos svajonės“

Gazas

„Formulė 1“ Belgijoje: po masinės avarijos starte lenktynes laimėjo L.Hamiltono varžovas

24sek

L.Dončičių su D.Petrovičium palyginęs Šaras: „Jis nenormalus“

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką