Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 28d. 19:18

„Auksinių svogūnų“ ceremonijos svečiai: kam ir už kokius „nuopelnus“ jie skirtų svogūną?

„Auksinių svogūnų“ svečiai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Donalda Meiželytė, Viktoras Pranckietis, Gerda Stiklickienė, Antanas Nedzinskas

Trečiadienio vakarą į Kauno „Žalgirio“ areną rinkosi šimtai žmonių – „Auksinių svogūnų“ ceremonijos nepraleido būrys garsenybių. Humoro apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai“ švenčia jau 20-ąjį jubiliejų, kurio metu įvertinti ryškiausi 20-mečio įvykiai, politikai ir, žinoma, apdovanoti didžiausi šių dienų herojai.

Tarp susirinkusiųjų į „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų ceremoniją buvo galima išvysti ne vieną gerai žinomą veidą. Apdovanojimuose dalyvavo Viktoras Pranckietis, Visvaldas Matijošaitis, Aušra Maldeikienė, Donalda Meiželytė, Gerda Stiklickienė, Alesia ir Romualdas Mačiuliai, Petras Gražulis, Ingrida Kazlauskaitė, Kristina Kaikarienė, Žilvinas Šilgalis ir Kristina Kiršytė, Žilvinas Grigaitis, Antanas Nedzinskas, Vytautas Šustauskas ir daugelis kitų.

15min kai kurių vakaro svečių pasiteiravo, o kam gi jie įteiktų auksinį svogūną ir už ką.

Štai Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis nė nesusimąstęs atsakė: „Sau įteikčiau. Už šaunumą. Negi sau teiksi už blogą. Ar aš šiandien sulauksiu nominacijos? Ne, nenusipelniau. Visuomet žiūrėdavau su pavydu, kai kas gaudavo auksinį svogūną. Žmogus juk turi būti kažkuo išskirtinis, o eiliniam tokiam, koks aš esu, niekas neduoda.“

Paklaustas, ar svarbu mokėti iš savęs pasijuokti, V.Pranckietis atsakė, jog labai svarbu – tai jis jau daro pastaruosius dvejus metus.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Viiktoras Pranckietis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Viiktoras Pranckietis

O štai Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis liko diskretiškas.

„Negaliu įvardyti, kam įteikčiau auksinį svogūną. Gali po to atsiliepti Kaunui. Nenoriu pakenkti miestui. Pats esu gavęs du svogūnus. Vieną a.a. Šapranauskas įteikė. Geriausia būna, kai žinai, kad gausi. O šiaip politikai dabar nieko nedaro, tik iš savęs juokiasi. Geriau jie būtų mažiau politikai – daugiau dirbtų“, – sakė V.Matijošaitis.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Visvaldas Matijošaitis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Visvaldas Matijošaitis

Politikas, dainininkas, radijo laidos vedėjas Antanas Nedzinskas teigė, kad auksinį svogūną įteiktų Kęstučiui Pūkui. Be konkurencijos.

„Už nesuskaičiuojamą kiekį žmonų ir vaikų. Nominacija vadintųsi „Metų tėvas“. Buvo M.A.M.A. apdovanojimai, o čia būtų T.Ė.V.A.S. Lietuvoje apdovanojamos tik daugiavaikės mamos, laikas apdovanoti ir daugiavaikius tėčius“, – savąją nominaciją išskyrė A.Nedzinskas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Antanas Nedzinskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Antanas Nedzinskas

Renginių, televizijos bei radijo laidų vedėja, dainininkė, muzikos atlikėja, aktorė, buvusi politinė veikėja Donalda Meiželytė auksinį svogūną įteiktų sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai.

„Už jo fanatizmą draudimų srityje. Visišką destrukcijos įvedimą į laisvos šalies laisvų žmonių gyvenimą. Svogūną įteikčiau butelio formos. Kokio butelio? Kur gavo Masiulis savo laiku – tokį“, – nusišypsojo D.Meiželytė.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Donalda Meiželytė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Donalda Meiželytė

Su Donaldos nuomone sutiko ir Žilvinas Grigaitis.

„Manau, šis asmuo šiandien gaus ne vieną, o net kokius tris svogūnus. Aurelijus vertas dėmesio savo sparnuotomis frazėmis ir sprendimais. Labai nepamatuotais. Juokina pasaulį. Aš jam duočiau trigubą svogūną. Neturiu nieko prieš jį ar iniciatyvą. Bet vykdymas sprendimų ir variacijos vertos didelės gėdos. Australijos spauda apie Lietuvą mažai žino. O ką žino, tai tik blogai. Vienas iš tų blogų sprendimų, ką sužinojo Australijos gyventojai – kad iš žurnalų plėšiamos reklamos. Nuskambėjo visur. Net negalėjau paaiškinti Australijoje. Sakiau, aš be žodžių. Protu nesuvokiamas dalykas. Kad iki tokio lygio galima nueit“, – sakė Ž.Grigaitis.

Ž.Grigaičiui keista, kad burnos skalavimo skysčio kažkodėl A.Veryga neuždraudžia. Pasak jo, visas Vilniaus senamiestis yra nusėtas šios priemonės tuščiais buteliukais – benamiai geria tonomis.

„Kam viską daro vyno, šampano tradicijų puoselėtojų sąskaita?“ – negalėjo suprasti verslininkas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Žilvinas Grigaitis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Žilvinas Grigaitis

Jubiliejinės ceremonijos programoje – begalė staigmenų ir televizijos žiūrovams, ir pagrindinėms apdovanojimų žvaigždėms politikams. Kultinė grupė „Rondo“ ir „Božolė“ choras paruošė himną Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai, o vienas geidžiamiausių šalies jaunikių – Radžis nusprendė pasipiršti būtent šventinėje „Auksinių svogūnų 2018“ scenoje.

Šventinius pasirodymus paruošė Inga Valinskienė, Deivis Norvilas, grupės „Pop Ladies“, „DAR“, humoristai Violeta Mičiulienė, Mama Rock'n'Roll ir Vitalijus Cololo, Rytis Cicinas, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Česlovas Gabalis, sunkiaatlečiai Ramūnas Vyšniauskas ir Aurimas Didžbalis, dešimtys šokėjų, baleto artistų ir daugelis kitų scenos profesionalų.

„Auksinių svogūnų“ ceremonija – balandžio 1-ąją, 19:30 per TV3 televiziją.

Žiūrėkite galeriją:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką