Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 1d. 09:56

Gipsas ir ramentai: Vaidui Baumilai ir Vudžiui vasaros planus sujaukė kojos traumos

Arvydas Martinėnas-Vudis, lūžusi Vaido Baumilos koja
Asmeninio albumo nuotr. / Arvydas Martinėnas-Vudis, lūžusi Vaido Baumilos koja

Pirmadienio vakaras dviem dainininkams buvo itin nesėkmingas – Vaidas Baumila susilaužė šeivikaulį, jam plyšo čiurnos raiščiai, o Arvydui Martinėnui-Vudžiui atskilo dalelė kojos kaulo bei patempti raiščiai.

Nors abiems atlikėjams vasara – tikras darbymetis, jiedu ant scenos atiduoti visų jėgų nebegalės.

Vaidui Baumilai sportą ir šokius teks pamiršti 6 savaitėms – pirmadienį jis koją susižeidė itin stipriai.

„Žaidžiau krepšinį ir paslydęs visu svoriu užgriuvau ant kairės kojos. Lūžo šeivikaulis bei dalinai plyšę čiurnos raiščiai. Labai skaudėjo. Pirmą kartą toks lūžis, anksčiau esu tik kone visus kairės kojos pirštus susilaužęs“, – 15min pasakojo Vaidas Baumila.

Asmeninio albumo nuotr./Vaidas Baumila
Asmeninio albumo nuotr./Vaidas Baumila

Kaip tyčia, visai netrukus prasideda Vaido turas po Lietuvą. Atlikėjui koncerto metu teks sėdėti ant kėdės – jo koja sugipsuota.

„Turas vyks, kaip ir planuota, tik jau tikrai negalėsiu šokti, nors planavome, kad viena pasirodymo dalis turėtų būti tranki. Tačiau galbūt pavyks taip užkurti vakarėlį, kad publika šoks dvigubai stipriau!“, – šypsojosi dainininkas.

Atlikėjo Vudžio taip pat laukia daugybė suplanuotų koncertų po Lietuvą. Tačiau dainininkas tikisi, kad kiek pailsėjęs, jis jau netrukus galės vaikščioti.

„Pirmadienį nikstelėjau koją ir parkritau. Buvo labai tamsu, nešiau didelius krepšius ir užkliuvau už suoliuko. Man atskilo 1,5 milimetro kaulo dalelytė ir labai stipriai pertempti raiščiai. Gipso nereikės, kol kas ramybės režimas porą dienų, o po to vėl vyksiu pas gydytojus“, - 15min sakė Vudis.

Asmeninio albumo nuotr./Arvydo Martinėno-Vudžio koja
Asmeninio albumo nuotr./Arvydo Martinėno-Vudžio koja

Tai yra pirmas kartas, kai Arvydas taip stipriai susižeidė koją. „Iš tikrųjų labai skaudėjo... Kol kas teks mokytis vaikščioti su ramentais, bet tikiuosi, kad greit jau galėsiu minti gal ne pilna koja, bet važiuoti koncertuoti tikrai galėsiu“, – juokėsi Vudis.

Asmeninio albumo nuotr./Arvydas Martinėnas-Vudis
Asmeninio albumo nuotr./Arvydas Martinėnas-Vudis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką