Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gražuolė nusimetė liemenėlę prieš fotoobjektyvą

M.Daščenka nesivaržydama nusimetė liemenėlę prieš fotoobjektyvą.
„Olialia" nuotr. / M.Daščenka nesivaržydama nusimetė liemenėlę prieš fotoobjektyvą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos mėnesio populiaraus kalendoriaus puslapį papuošusi žinomos merginų grupės narė Marina Daščenka sako, kad ir dainuojant Lietuvos popscenoje galima išplaukti į tarptautinius vandenis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nepamirštami įspūdžiai

„Dalis didžiausių mano svajonių jau išsipildė – esu scenoje ir dainuoju labai sparčiai kylančioje grupėje, turiu savo didžiąją laimę – dukrelę, gražią ir laimingą šeimą. Liko išpildyti dar vieną didelį norą – įgyti tarptautinio verslo diplomą“, – sakė Marina, pastaruoju metu visiškai atsidavusi grupės koncertinei veiklai. „Darbo tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse turime tiek, kad nė nespėju pasimėgauti saule, vasara. Tačiau koncertai man labai patinka, apie juose įgytą patirtį, sutiktus įdomius žmones ar patirtus nuotykius galėčiau pasakoti labai ilgai“, – plačiai šypsodamasi kalbėjo mergina. Labiausiai jai įstrigo prieš kelis mėnesius vykęs „Olialia pupyčių“ ir „Pikaso“ koncertinis turas per Lietuvą, daug įspūdžių Marina tikisi ir iš Žilvino Žvagulio „Olialia Zuzi Fiestos“, su kuria grupė keliaus per visą šalį.

Paveldėjo balsą

Puikų balsą gražuolė paveldėjo iš savo močiutės, kuri taip pat ilgą laiką dainavo tuo metu populiarioje Baltarusijos grupėje ir net yra įrašyta į iškiliausių Baltarusijos menininkų knygą. Paveldėtus gabumus Marina lavino muzikos mokyklose. „Dainuoti choruose, lankyti muzikos mokyklą pradėjau būdama dar visai vaiku. Moku groti pianinu, bandžiau mokytis groti ir gitara, tik tam jau laiko neužteko – mokslams trukdė“, – prisiminė M.Daščenka, kurios ir šokių patirtis nemaža – net 13 metų ji šoko pramoginius, modernius bei go-go šokius.M.Daščenka: Dabar svajoju apie mūsų grupės sėkmę, populiarumą.

Pakeitė nuomonę

Ji tvirtina, kad nuo tada, kai prisijungė prie „Olialia pupyčių“, kardinaliai pakeitė savo nuomonę apie Lietuvos popmuzikos sceną. „Anksčiau buvau įsitikinusi, kad dainuojant Lietuvoje nieko nebūtų galima pasiekti tarptautiniu mastu, tačiau dabar matau, kad labai klydau. Mes jau esame žinomos ir Latvijoje, po truputį garsas apie mus sklinda ir Ukrainoje. Iš daug ko girdime, kad per tokį trumpą laiką mūsų grupė labai daug pasiekė tiek profesionalumo, tiek populiarumo atžvilgiu“, – sakė mergina. Ji iki šiol prisimena ažiotažą, kurį „Olialia pupyčių“ pasirodymas sukėlė Latvijoje. „Atrodė, kad žurnalistų ir fotografų minia susimuš dėl geresnio kadro ar mūsų interviu“, – juokėsi Marina.

Dainininkė tvirtai tiki posakiu, kad jeigu kažko labai nori – tai ir pasieksi. „Man taip ir nutiko, nes apie didžiąją sceną aš svajojau labai ilgai. Dabar svajoju apie mūsų grupės sėkmę, populiarumą. Nors, žinoma, pop verslas rizikingas, nes vieną dieną tu esi, o kitą – tavęs nėra“.

Suviliojo kalendorius

Populiarusis kalendorius, kurio kiekvieno mėnesio puslapį puošia vis kitos gražuolės nuotrauka, taip pat buvo viena M.Daščenkos svajonių. O fotosesija jam buvo su netikėtumais: pagal planą ji turėjo vykti viename Lietuvos dvare, tačiau fotografavimo dienos rytą visi planai apsivertė aukštyn kojomis ir gražuolė Marina su visa fotografų, stilistų ir kitų profesionalų komanda išvažiavo prie upės. „O vos mums baigus fotografuotis iš karto pradėjo lyti, iš manęs net filmukui normalaus interviu nespėjo paimti. Todėl dabar su nerimu laukiu to filmuko pasirodymo – taip skubėjome, baisu, kad bus baisu“, – kalbėjo Marina.

„Na, o galutiniu rezultatu, žinoma, kad džiaugiuosi. Be to, man labai patiko ir šio kalendoriaus tema, Marilyn Monroe laikų stilius“, – sakė Marina. Na, o iš visų per daugelį metų kalendorių, ji išskiria 2004 metų, kuriam pozavo garsioji Jurgita Tvarijonaitė. „Kalendorius su Jurgita man atrodo labai įdomus, o ir pačia J. Tvarijonaite, kuri yra be galo seksuali, aš žaviuosi“, – pridūrė karščiausio metų mėnesio mergina.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką