Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„GreenTrials“ dviratininkų šou – vienas geriausių, regėtų „Lietuvos talentų“ scenoje

„GreenTrials“ dviratininkas
TV3 nuotr. / „GreenTrials“ dviratininkas
Šaltinis: 15min
0
A A

TV3 eterį sekmadienį drebino jau septintoji naujo sezono „Lietuvos talentų“ laida. Ant scenos pasirodę du vyrukai iš Latvijos su dviračiais atliko tokius triukus, kurie ne tik atėmė žadą publikai, sužavėjo teisėjus, bet ir įrodė, kad tradicinė scena – anaiptol ne kliūtis net ir labiausiai žadą atimančių idėjų įgyvendinimui.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Marijaus Mikutavičiaus teigimu, „GreenTrials“ vaikinų pasirodymas buvo vienas geriausių, regėtų „Lietuvos talentų“ scenoje.

Davis Dudelis ir Janis Lacis su dviračiais ant scenos pastatė kortų namelį primenančią rampą ir, pasirodymui prasidėjus, tarsi paneigė bet kokius fizikos dėsnius: skambant muzikai stovėjo, šokinėjo bei sukosi ant vieno dviračio rato taip lengvai, kad pirminė žiūrovų baimė virto nuostaba ir galiausiai nuoširdžiu susižavėjimu.

Teisėjo Marijaus Mikutavičiaus teigimu, „GreenTrials“ vaikinų pasirodymas buvo vienas geriausių, regėtų „Lietuvos talentų“ scenoje.

Jam antrino ir projekto režisierius Mindaugas Meškauskas. „Tai, ką vaikinai darė su dviračiais, buvo sunkiai suvokiama – atrodė tiesiog prie jų priaugę“, – nuostabos neslėpė M.Meškauskas.

TV3 nuotr./„GreenTrials“ dviratininkas
TV3 nuotr./„GreenTrials“ dviratininkas

Tuo tarpu patys „GreenTrials“ komandos atstovai – 24 metų Davis ir 27 metų Janis – sako, kad pakankamai praktikuojantis įmanoma viskas. „Kol išmoksti kaip reikiant valdyti dviratį ir užtikrintai atlikti triukus, reikia bent penkerių metų praktikos“, – sakė Janis, pats dviračių sportu užsiimantis jau vienuolika metų.

Vasaromis „GreenTrials“ paprastai dalyvauja festivaliuose, o šaltaisiais sezonais pasirodo įmonių renginiuose, todėl publikos dėmesys jų netrikdo ir triukus – kaip ir „Lietuvos talentuose“ – jie geba atlikti spontaniškai. Pasak Janio, prieš lipant ant scenos nebuvo laiko pakankamai parepetuoti, nes užtruko rampos statyba, tačiau, būdami komanda, jie pakankamai pasitiki vienas kitu, žino, ką kuris sugeba.

Janis triukus atlieka didesniu dviračiu, skirtu šokinėti ant rampų ir per kliūtis. Davis – mažesniu, „BMX“, skirtu ant žemės atliekamiems triukams. Skirtingos paskirties dviračių kombinavimas ir yra „GreenTrials“ išskirtinumas. Pasak Janio, yra net 6 rūšys profesionaliam triukų atlikimui skirtų dviračių.

TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ kitame etape vaikinai į savo gretas žada pakviesti dar vieną komandos narį, tačiau šiam prireiks kur kas daugiau erdvės.

„Dabartinėje scenoje nebeišsiteksime, nes ketiname didinti greitį. Taip pat žinome ir lietuvių pomėgį krepšiniui, todėl, jei pateksime į tolesnį projekto etapą, ketiname į pasirodymą įtraukti šios sporto šakos elementų“, – apie pasirengimą naujam pasirodymui šypsodamas pasakoja Janis.

„GreenTrials“ pasirodymas:

VIDEO: Lietuvos Talentai 2014 m. 7 serija | Green Trials
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką