Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 30d. 10:26

Grupė YVA parodė savo tikruosius veidus: įsiamžino naujoje fotosesijoje

Grupė YVA
Gintarės Antipirovičiūtės nuotr. / Grupė YVA

Gruodis jau čia pat, nors darbai veja darbus mes judame pirmyn su nauja programa ir tuoj pristatysime naują vakarėlių ciklą „Pink Party su YVA“. Lietuvos scenoje nėra nieko panašaus į mus, turime savo braižą, o žmonėms reikia gražiai įpakuoto saldainio vakarėliams. Tai mes jį į rožinę spalvą ir įpakuosime“, – juokėsi N.Bunkė.

„Naujoj fotosesijoj atsisipindi mūsų nuotaika. Šį kartą mes nieko neįkūnijome, buvome tiesiog savimi. Antrasis mūsų fotosesijos video atsirado visai netikėtai, mums tai buvo staigmena. Jūs tik pažiūrėkite mūsų fotosesijos klipuką kuriame matosi mūsų tikri veidai, tokios kokios iš tiesų ęsame išprotėjusios. Viskas tikra ir nesuvaidinta“, – juokėsi Goda.

Gintarės Antipirovičiūtės nuotr./Grupė YVA
Gintarės Antipirovičiūtės nuotr./Grupė YVA
Gintarės Antipirovičiūtės nuotr./Grupė YVA
Gintarės Antipirovičiūtės nuotr./Grupė YVA

„Pripažinkime, tai, kas skambėjo prieš dešimtmetį, dabar atrodo kaip mergaitiškas šėliojimas. Tačiau naujai atgimusioje grupėje atgimsta naujai ir dainos. Naujos jų versijos mus veža, ant scenos įvyksta tikras sprogimas. Daug burbulų, rožinių flamingų ir geros nuotaikos mūsų vakėliuose tikrai netrūksta“, – sakė Natalija.

„Geros nuotaikos mums netrūksta, šis trejetukas kažkoks išprotėjęs ir magiškas. Kai mes atsiduriame trise ant scenos kyla tikras uraganas, todėl vakarėlių ciklas „Pink Party su YVA“ tai tik pradžia. Taip pat ruošiame „Latino music“ programą ir dar daug staigmenų jums pateiks grupė YVA“,– kalbėjo Kristina.

VIDEO: YVA fotosesijos backstage
VIDEO: YVA tikrieji merginų veidai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:22
04:37
01:19
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką