Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grupės „Kitokios“ naujokė Gintarė Mackelaitė kelis kartus kreipėsi į plastikos chirurgus

Gintarė Mackelaitė
love2foto.lt nuotr. / Gintarė Mackelaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Muzikiniame merginų grupių pasaulyje konkurencijos netrūksta ne tik scenoje, bet ir grožio srityje. Vienos dainininkės džiaugiasi gamtos dovanomis, kitos intensyviai sportuoja, o trečios gulasi ant operacinio stalo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Mackelaitė vaikystėje
Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Mackelaitė vaikystėje

Paradoksalu, tačiau prieš kūno tobulinimą plastinės chirurgijos pagalba pasisakiusių merginų grupės „Kitokios“ gretas papildžiusi Gintarė Mackelaitė jau kelis kartus gulėsi po plastikos chirurgo peilio ašmenimis.

„Tiesiog turėjau labai dideles ir atlėpusias ausis. Vaikystėje patyriau daug patyčių, žinoma, jos užgrūdino, tačiau ir žeidė. Kartą laukiu prie šviesoforo ir girdžiu, kaip už manęs stovinti mergina šaukia: „Susivyniok ausis, nes per jas nematau, kokia spalva dega – žalia ar raudona, jei kristum iš lėktuvo, ir parašiuto nereikėtų!“ Svajodavau apie gražias ausis. Su laiku man buvo atliktos dvi operacijos, tuo esu labai patenkinta. Tačiau kai mergina, turinti nors ir nedidelę, bet dailią krūtinę, sako: noriu papų, tada taip ir norisi pasakyti: o ausų atlėpusių nenori vietoj papų? Kartais panos iš to didelio rašto išeina iš krašto“, – teigia grupės naujokė Gintarė Mackelaitė.

Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Mackelaitė
love2foto.lt nuotr./Gintarė Mackelaitė

Operacijos atsisakė

Prieš pusantrų metų nemokamos krūtinės operacijos atsisakiusi grupės „Kitokios“ įkūrėja Renata Klimaitytė teigia, jog plastinė chirurgija sukurta ne tam, kad iš savęs darytum kažkieno standartizuotą tobulybę, o tam, jog būtų galima sumažinti ar panaikinti trūkumus, kurie yra atsiųsti likimo – po avarijų, nudegimų ar iš prigimties, dėl kurių žmogus blogai jaučiasi, išgyvena ir tai naikina jo savivertę.

love2foto.lt nuotr./Renata Klimaitytė
love2foto.lt nuotr./Renata Klimaitytė

„Na ir kas, kad maža? Ar ne bumbulo formos. Kas ją mato? Juk nevaikštau po sceną nuoga, mano krūtinė nėra prekė. Liūdna, kai moterys teisinasi: vyrui nepatinka, man gėda nusirengti. Tada reikia pradėti nuo savęs, nuo meilės sau, pasitikėjimo savimi, ne nuo krūtinės. Jeigu mes visos vieną dieną tapsime klounėmis: vienoda krūtine, liemeniu, plaukų spalva ir ilgiu, balsu? Aš to nenorėčiau. Ar kuri to norėtų? Žinoma, yra tokių atvejų, kai tikrai operacija reikalinga. Tiems atvejams ir sukurta plastinė rekonstrukcinė chirurgija“, – teigia Renata Klimaitytė.

Krūtinę dailina natūraliai

Alvyda Chmelevskytė yra viena iš tų, kurios žino stebuklingų būdų. Ši mergina jau kurį laiką savo krūtinę gražina natūraliais būdais. Apie tai, kaip natūraliai pagražinti krūtinę, mergina išgirdo iš sporto klubo trenerių, kai dirbo fotomodeliu Italijoje.

love2foto.lt nuotr./Alvyda Chmelevskytė
love2foto.lt nuotr./Alvyda Chmelevskytė

„Sulaukiu daug nuoširdžių komplimentų. Mane nuolat liaupsina ir Renata su Gintare. Džiaugiuosi, jog turiu ypatingai dailią ir natūralią krūtinę. Dažnai manęs klausia, kiek mokėjau už operaciją ir kas taip gerai ją atliko. Man tai skamba kaip komplimentas. Nesu nei už, nei prieš. Jeigu tikrai reikia – kodėl gi ne, tačiau man tai nėra gyvenimo tikslas ar didžiausias moters privalumas. Moteriškumas, sklindantis iš vidaus, manieros, elgesys, spindinčios akys ir daug kitų dalykų yra daug svarbiau “, – mano grupės narė, modelis Alvyda Chmelevskytė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką