Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 19d. 14:33

„Herojų“ aktorius Jamesas Kysonas Lee stos į kovą prieš JAV armijos karininkus

J.K.Lee
TV3 nuotr. / J.K.Lee

Kultinių „Herojų“ žvaigždė Jamesas Kysonas Lee, seriale vaidinantis Ando, kuris neturėdamas supergalių kartu su draugu Hiro seriale keliauja laiku po visą pasaulį, šią savaitę planuoja pats pademonstruoti savo galias krepšinio aikštelėje.

Kartu su popdainininku Aaronu Carteriu jie ketina vykti į Havajus ir krepšinio aikštelėje susirungti su ten išsiųstais JAV karininkais. Minėtas žvaigždžių duetas yra nuolatiniai krepšinio komandos „Holivudo riteriai“ („Hollywood Knights“) nariai. Ši komanda, kurioje žaidžia ir daugiau įžymybių, dažnai rengia labdaros rungtynes visose Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Herojų“ aktoriaus ir dainininko porelė keliaus į Ramiajame vandenyne esančią karininkų būstinę, kur visą savaitę vyks krepšinio rungtynės. Jamesas Kysonas Lee prisipažįsta labai nekantraujantis išbandyti savo jėgas žaidime su karininkais, kurie yra užgrūdinti gyvenimo ir patyrę tiek šilto, tiek šalto.

„Aš žaidžiu „Holivudo riterių“ komandoje, kuri sudaryta iš pramogų verslo atstovų. Su šia komanda keliausiu pirmą kartą, todėl labai nekantrauju ir džiaugiuosi būsima išvyka. Mes lankysime JAV karininkus, esančius Honolulu ir Vaikiki – dėl to esu labai susijaudinęs. Aš niekad nebuvau Havajuose, todėl džiaugiuosi dvigubai. Manau, kad bus puiku aplankyti karininkus, pamatyti kaip jie gyvena ir pasigalynėti krepšinio aikštelėje“, – išvykos lūkesčiais dalijasi Jamesas.

Aktorius džiaugiasi, kad ši labdaringa išvyka puikiai įsiterpia į jo filmavimosi seriale „Herojai“ grafiką.

„Į tokią kelionę aš buvau kviestas ir anksčiau, nes komanda žinojo, kad aš labai mėgstu krepšinį, tačiau perkrautas mano filmavimosi grafikas neleido niekur išvykti, o dabar viskas puikiai išeina“, – apie savo sunkius darbus pasakoja „Herojų“ aktorius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką