Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 rugpjūčio 24d. 15:08

Į draugės vestuves Italijoje išvykusi V.Siegel nebesislapsto: „Esame užtikrinti dėl šių santykių“

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis
Asmeninio albumo nuotr. / Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis
Socialinių tinklų žvaigždė, verslininkė Viktorija Siegel (25) pirmadienį savo sekėjus nudžiugino ne tik išskirtiniais kadrais, bet ir ilgai lauktomis naujienomis – moteris patvirtino, jog ji ir ilgą laiką su ja poruojamas verslininkas Laurynas Suodaitis (30) puoselėja romantiškus santykius ir šiuo metu kartu leidžia laiką Italijoje.

Šiuo metu laiką Italijoje leidžiantys V.Siegel bei L.Suodaitis nusprendė atverti paslapties šydą – pora pirmą kartą pasidalijo jųdviejų romantiškais kadrais ir pranešė apie vienas kitam puoselėjamus jausmus.

„Tik užgrūdintas plienas yra stiprus. Taip pat ir santykiai. Du elementai, kaip vienas, per ugnį ir vandenį. Taip ir mudu, petys petin, ranka rankon per visas mūsų laukusias ir laukiančias negandas ir nesąmones. Bet laimei lengvų kelių nereikia, mes jų ir neieškojom, bet mes laimingi. Viską praeisim kartu“, – pasidalijusi romantišku kadru instagrame rašė V.Siegel.

15min susisiekė su pačia V.Siegel, o ji papasakojo plačiau, kokie gi vėjai ją atpūtė į Italiją, ir paaiškino, kodėl tiek laiko sprendė, kada sekėjams atskleis – pora jiedu su Laurynu, ar ne.

„Atėjo kritinis momentas“

Šiuo metu V.Siegel kartu su L.Suodaičiu, ką tik atšokę socialinių tinklų žvaigždės draugės vestuves, tyrinėja Italiją. Kaip 15min teigia verslininkė, dėl koronaviruso Italijoje šiuo metu nuotaikos yra kur kas linksmesnės, nei atrodytų – žmonės laikosi saugumo reikalavimų, tačiau nevengia ir švenčių.

„Italijoje situacija gan rami, turistų labai daug. O man tai buvo ypatinga kelionė, negalėjau praleisti savo geros bičiulės vestuvių, su ja palaikome itin artimus ryšius“, – sako moteris.

Tiesa, šis išvykimas V.Siegel yra ypatingas ir dėl to, jog jai draugiją palaiko vyras, į kurį ji, net kalbėdama su 15min, švelniai kreipiasi „meile“. Būtent tokie susikaupę jausmai ir neblėstantis gerbėjų dėmesys pagaliau moterį privertė pasakyti garsiai: taip, mes esame pora.

Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis
Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis

Visgi prie tokio sprendimo privedusios ir ne pačios gražiausios patirtys. Kaip sako Viktorija, didžiule paskata tapo ir varginantis dėmesys, užklupęs juodu su Laurynu net peržengus Lietuvos ribas.

„Tai buvo kritinis momentas kelionėje, kai supratau, kad žmonėms labai įdomu ir visi nori pamatyti mus kartu. Visi net lipa per galvas. Kaip tik tada, kai buvome kelionėje, kažkas paslapčia pradėjo fotografuoti. Nežinau, kas tai buvo, ar turistai, ar šiaip čia gyvenantys žmonės.

Tada jie pradėjo tas nuotraukas skelbti įvairiausiose platformose, esą, va, pagaliau pamatėme, kad jiedu su Laurynu ir t.t. Būtent tas persekiojimas ir privedė prie to, jog pajutau, kad atėjo laikas. Atėjo laikas man pačiai viešai pasisakyti, galbūt tada ir dings tas noras slapčia fotografuoti“, – tikina V.Siegel.

Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis
Asmeninio albumo nuotr./Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis

Moteris teigia tiesiog norėjusi pailsėti, tačiau, kai jai buvo persiųstos slapta darytos nuotraukos, nuotaika čia pat subjurusi. Tai ir kadrai iš jųdviejų su Laurynu vakarienės, ir „užgaudytas“ išėjimas iš restorano.

„Dabar man norisi pasisakyti pačiai. Taip pat nebematau prasmės slėpti jausmus, dėl kurių abu esame užtikrinti. Aišku, niekada negali žinoti, kas bus po metų, dvejų ar dešimt, bet jeigu šiuo momentu jaučiamės gerai, šiuo momentu jaučiamės užtikrinti, tai kodėl nepasisakyti.

Žinoma, daug ką norisi pasilikti sau ir galbūt šitų nenoriu rodyti taip viešai, kaip rodžiau praeitus. Supratau vieną gerą patarlę: laimė mėgsta tylą. Todėl man norisi pasidžiaugti, bet ne per daugiausiai. Vis tiek tai yra mūsų abiejų reikalas“, – šypsosi socialinių tinklų žvaigždė.

Viešnagės akimirkos – galerijoje:

Naujas gyvenimo etapas

Rodos, ne tik naujai užgimę jausmai džiugina Viktorijos širdį. Kaip atskleidžia mergina, itin svarbią vietą jos gyvenime užima neseniai atidaryta elektroninė parduotuvė Shopbysiegel.com.

Kaip sako ji, tai produktai, kuriuos išbandė ir ji, ir jos šeima: drabužiai moterims, vaikams, visai šeimai, avalynė, veido priežiūros priemonės, dekoratyvinė kosmetika, plaukų priežiūros priemonės, papuošalai, dovanų idėjos vaikams ir t.t.

„Šitas etapas labai mane užgrūdino, davė brandos, spyrį judėti, siekti tikslų toliau, nesustoti, dirbti, todėl dabar daugiausia ir esu susikoncentravusi į darbus“, – šypsosi socialinių tinklų žvaigždė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką