Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 29, 00:51

I.Jankauskaitės statulėlę atsiėmė sūnus: susirgusi atlikėja dėkoja ir meilei P.Kaupeliui

Penktadienį nugriaudėjusiuose didžiausiuose muzikos apdovanojimuose M.A.M.A statulėles susirinko garsūs šalies atlikėjai. Beveik visi apdovanojimo atvažiavo pasiimti patys, tačiau šįkart to padaryti nepavyko „Tradicinės pop muzikos atlikėjos“ nominaciją pelniusiai Ingai Jankauskaitei, kurią užklupo liga. Visgi apdovanojimą už ją atsiėmė sūnus Kostas, o padėką moteris skyrė ne tik jam, bet ir mylimajam, žinomam žurnalistui Pauliui Kaupeliui.
Inga Jankauskaitė ir jos sūnus Kostas, Paulius Kaupelis
Inga Jankauskaitė ir jos sūnus Kostas, Paulius Kaupelis / Teodoro Biliūno/BNS, LNK nuotr.

„Tradicinės pop muzikos atlikėjos“ nominacijos laimėtoją paskelbė Arūnas Valinskas. Ja tapo Inga Jankauskaitė, kuri, negalėdama atvykti dėl ligos, atsiimti apdovanojimą patikėjo „Žalgirio“ arenoje savanoriavusiam sūnui Kostui.

Padėkos žodžius ji perdavė televizijos ekranuose pasirodžiusiame vaizdo įraše. Sakydama jautrią kalbą Inga teigė, kad didelę įtaką jos nuopelnams turi ir širdies draugas: „Ačiū mano vyrui ir vaikams.“

Teodoro Biliūno / 15min nuotr./M.A.M.A. apdovanojimai
Teodoro Biliūno / 15min nuotr./M.A.M.A. apdovanojimai

„Labai apmaudu, kad dėl ligos negaliu kartu su jumis dalintis švente, bet bent tokiu būdu galiu dalintis savo džiaugsmu. Dideliu džiaugsmu. Ačiū jums“, – sakė Inga.

Ji teigė, ne visai žinanti, kas yra tradicinė popmuzika, bet neabejojo muzikos reikšme jai, kaip atlikėjai.

„Kokia tai galinga jėga, koks stiprus įrankis, koks tai nuostabus vedlys ten, kur vyksta kažkas esminio, kur nėra pykčio ir susiskaldymo, kur ramybė ir taika ir tikrumas… Aš labai laiminga, kad vis daugiau žmonių girdi mano muziką, kad mes galime tai patirti koncertuose. Tai didžiulė dovana. Ačiū jums“, – šypsojosi I.Jankauskaitė.

Padėkos žodžius ji skyrė savo svarbiausiems žmonėms: „Aišku, didžiulis ačiū tiems, kurie mane palaiko kiekvieną dieną. Tai yra mano vyrui ir vaikams, mano mylimiems tėvams ir broliams. Fantastiškiems draugams ir nenugalimai komandai. Ypatingas ačiū Pauliui Jasiūnui už bendrą kūrybą ir mano mylimiems muzikantams.“

Į sceną atsiimti apdovanojimo atvyko I.Jankauskaitės sūnus Kostas, savanoriaujantis Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Teodoro Biliūno / 15min nuotr./M.A.M.A. apdovanojimai
Teodoro Biliūno / 15min nuotr./M.A.M.A. apdovanojimai

„Parnešk apdovanojimą mamai, kad ji geriau jaustųsi“, – sakė Jazzu.

„Labiausiai noriu, kad mama kuo greičiau pasveiktų ir šią statulėlę jai tikrai perduosiu. Žinau, kad šiuo metu ji yra labai laiminga“, – kalbėjo Kostas.

Iš karto po renginio Inga pasidalijo padėka ir įraše savo feisbuko paskyroje.

„Tai buvo vienas labiausiai jaudinančių momentų gyvenime. Žinau, kaip tu jaudinais. Žinau, kad žinai ir kaip aš gaudžiau orą. Ačiū tau, sūnau, nepamiršiu niekada. Dabar šitas apdovanojimas man dar brangesnis!

Nors, regis, kur jau daugiau“, – rašė I.Jankauskaitė.

Tame pačiame įrašė „ačiū“ Inga skyrė ir žinomam žurnalistui Pauliui Kaupeliui, kurį pavadino „meile“.

„Ačiū visiems, kas girdi mane ir leidžiasi vedami kartu į muziką. Lauksiu jūsų koncertuose – ten didieji stebuklai! Pasitikėkit ir ateikit. Toliau jau pasirūpinsiu.

Ačiū, Sūnau Kostai Plytnikai.

Meile, Pauliau Kaupeli“, – rašė ji ir padėkojo dar būriui žmonių.

Paulius Kaupelis yra gerai žinomas žurnalistas, šiuo metu vedantis televizijos laidą „Gyvūnų pasaulis“.

Inga ir Paulius jau kurį laiką palaiko artimą ryšį. I.Jankauskaitė žurnalistą ne kartą minėjo savo feisbuko įrašuose, dėkojo jam už pagalbą ir buvimą šalia.

Paulius savo ruožtu dėkojo Ingai už palaikymą tuo metu, kai jo augintiniui Brasui buvo iškilęs pavojus dėl sveikatos bėdų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Praūžė M.A.M.A 2021: „The Roop“ ir J.Jaručio triumfas bei netikėti sugrįžimai

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką