Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 17d. 19:48

Į labdaros vakarą „Sužydėjusi viltis“ atvykusi Beata Nicholson: „Negalime gyventi galvodami tik apie save“

Beata Nicholson su vyru Tomu
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Beata Nicholson su vyru Tomu

Šeštadienio vakarą Vilniaus Rotušėje vyko šeštasis tarptautinis labdaros vakaras „Sužydėjusi viltis“, skirtas krūties vėžio paliestoms moterims paremti. Šiame labdaringame renginyje surinktos lėšos bus skiriamos vertingam pirkiniui – biopsinėms adatoms, kurios palengvina krūties vėžio diagnozavimą ir gydymą, pirkti. Biopsinės adatos bus padovanotos Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių onkologinėms ligoninėms.

Labdaros vakare dalyvavo kviestiniai svečiai – garsūs šalies medikai, ambasadų atstovai, įmonių vadovai ir visuomenės veikėjai.

Prie šio projekto dosniai prisidėjo ir  šalies garsenybės: lietuvių kilmės Niujorko kulinarijos instituto kūrybos direktorius, virtuvės meistras Michaelis Laiskonis, knygų autorė Beata Nicholson, dizaineris Robertas Kalinkinas, bohemietė Viktorija Miškūnaitė, tituluota pianistė Eglė Andrejevaitė, projekto „Lietuvos šokių dešimtukas“ vedėja šokėja ir šokių mokyklos „Šokių akademija“ įkūrėja Jurgita Česnavičiūtė, stilistas Kęstutis Rimdžius su „Kukla Beauty Box“ komanda ir kiti.

„Visos šios garsenybės skiria dovanų ir paslaugų krepšius už labai solidžias sumas – nuo knygų komplektų iki dovanojamo talento. Iš Niujorko mus pasiekė ir labai speciali dovana – paties Michaelio sukomplektuotas rinkinys: virtuvės šefo švarkas, pasirašytas dar dešimties garsių jo kolegų virtuvės meistrų, knygos, taip pat niujorkietiškų produktų krepšelis – tai, kas pačiam Michaeliui labiausiai asocijuojasi su Niujorku, – džiaugėsi Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos ir projekto „Sužydėjusi viltis“ vadovė Ana-Maria Comsa.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka

Visas garsenybių ir įmonių paaukotas dovanas buvo galima įsigyti specialiame labdaros aukcione renginio metu. Visi už jas gauti pinigai bus skirti biopsijos adatų pirkimui.

Beata Nicholson: „Negalime galvoti tik apie save“

Į labdaros renginį atvykusią Beatą Nicholson atlydėjo vyras Tomas. Moteris teigė, kad renginio idėja – graži, todėl ji ir nusprendusi dalyvauti bei kaip galėdama prisidėti.

„Tai ne pirmas labdaros renginys, kuriame dalyvauju. Šiandien čia esu ir dėl gražios idėjos, ir todėl, kad pažįstu organizatorius – moterų klubą, į kurį ir pati noriu įstoti, bet kol kas dar nespėjau. Susirinko nuostabios moterys! Džiaugiuosi tuo, kad moterys užsienietės daro kažką, kad galėtų padėti Lietuvos moterims – ši idėja man labai patinka ir, manau, tikrai verta ją palaikyti“, – portalui Žmonės.lt sakė B.Nicholson.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Beata Nicholson
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Beata Nicholson

Moteris teigė prie labdaros renginio prisidėjusi aukcionui duotais daiktais: „Juk negalime gyventi galvodami tik apie save“, – įsitikinusi Beata.

B.Nicholson į renginį atvyko pasipuošusi įmantria, ryškios spalvos suknele ir prie jos priderintu elegantišku ryškiu galvos papuošalu su plunksnomis bei masyviu kaklo koljė. Paklausta, kas padėjo jai pasipuošti ir atsiskleisti kaip auksinių 20-ųjų damai, Beata teigė pasipuošusi pati su bičiulės pagalba.

„Suknelė – mano, o galvos papuošalas ir koljė – iš Dalios Ibelhauptaitės, kurios paprašiau, kad leistų kažko tokio paieškoti jos operų garderobuose (juokiasi). Taigi mane puošia „Manon Lesko“ operos galvos ir kaklo papuošalas“ , – šypsojosi B.Nicholson.

Atgal į auksinius 20-uosius

Vakaro metu svečiai tarsi trumpam sugrįžo į auksinius 20-uosius: damos puošėsi įmantriais galvos papuošalais, įvairiaspalvėmis plunksnomis, karoliais, blizgančiais aksesuarais. Apdarai taip pat traukė akį: ryškiaspalvės suknelės, blizgūs audiniai, unikalūs kirpimai ir drąsios iškirptės tapo damų vakarinės aprangos akcentais.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka

Renginio metu svečius žavėjo išskirtiniai muzikiniai pasirodymai, kuriuos parengė bohemietė Viktorija Miškūnaitė ir tituluota pianistė Eglė Andrejevaitė, aukojimo aukcionas, loterija, kokteilis, trijų patiekalų vakarienė ir šokių vakaras, kuriam subūrė Jurgita Česnavičiūtė su „Šokių akademija“ ir choreografais Elena Leonova ir Irmantu Bačeliu, vakaro metu taip pat grojo „Džiazo galerija“.

Labdaros vakarą vesti patikėta garsiam Holivudo scenaristui, rašytojui, o dabar ir VDU dėstytojui, profesoriui Jaqui Greensponui. Iš Las Vegaso kilęs J. Greensponas jau daugiau nei dvejus metus Lietuvą vadina savo namais.  Mūsų šalį jis pamilo Lietuvos miškuose filmuojant amerikietišką TV serialą „Naujieji Robino Hudo nuotykiai“.

„Tai labai charizmatiška asmenybė – esame labai laimingi, kad Jaqas sutiko vesti šį vakarą ir suteikė jam naujų spalvų“, –  sakė Ana-Maria Comsa.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka

Reikalinga parama

Per penkerius metus labdaros vakarų „Sužydėjusi viltis“ metu buvo surinkta beveik 320 tūkstančių litų, Lietuvos ligonines jau pasiekė daugiau nei 3,6 tūkstančiai taip reikalingų biopsinių adatų.

Onkologijos instituto duomenimis, apie 70 proc. krūties vėžio diagnozuojama I-II stadijos. Anksti diagnozavus ligą galima tikėtis gerų gydymo rezultatų.

Pirmąkart šiam projektui galima aukoti ir portale Aukok.lt.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

21:34
06:33
01:02

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką