Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 18, 08:52

I.Martinkėnaitė pardavė būstą Palangoje: kitą perka, kur šilčiau – Gran Kanarijoje

Grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė vos prieš trejus metus įsigijo butą Palangoje. Vis dėlto jau šiemet nusprendė jį parduoti. Nors nekilnojamojo turto kainos gerokai pakilusios, Ingrida 15min portalui patvirtino, kad rasti pirkėją nebuvo sunku, o jos šeima jau perka kitą būstą, tik šįkart už Lietuvos ribų – Gran Kanarijoje.
Ingridos Martinkėnaitės akimirkos iš buto Palangoje Interviu
Ingridos Martinkėnaitės akimirkos iš buto Palangoje / Asmeninio archyvo nuotr.

Ingrida Martinkėnaitė 15min pasakojo, kad butą Palangoje pardavė iš dalies dėl vis labiau nuviliančio lietuviško oro pajūryje. Nors iš pradžių atlikėją ši nauja investicija tikrai džiugino, laikui bėgant moteris suprato, jog ne tiek ir daug laiko ten gali praleisti.

Asmeninio archyvo nuotr./Ingridos Martinkėnaitės akimirkos iš buto Palangoje
Asmeninio archyvo nuotr./Ingridos Martinkėnaitės akimirkos iš buto Palangoje

„Prieš kelerius metus mane labai viliojo būstas Palangoje. Įsigijome, turėjome, tačiau taip jau atsitiko, kad supratome, jog vasarą mums yra ypatingai didelis darbymetis, neturime kada ilsėtis. Kas antrą dieną turime koncertus, reikia važinėti, ruoštis. Dažniausiai ilsimės žiemą, mėgstame pabėgti ten, kur šilta, ypač tada, kai Lietuvoje šalčiausi orai ir labiausiai puola virusai“, –portalui 15min sakė Ingrida.

Kaip teigė pati pašnekovė, nekilnojamąjį turtą norėjosi logiškiau išnaudoti, bet nors vasarą Palangoje būstą ir nuomodavo, galiausiai nusprendė jį parduoti ir pirkti kitą, tik šįkart – Gran Kanarijoje. Sumos, už kurią pardavė butą, moteris neatskleidė, bet užsiminė, kad prie gautų pinigų pridėjus santaupas, išeina neblogas būstas Kanarų salose.

Tiesa, pirkėją šeima rado gana greitai po to, kai nuleido kainą nuo tos, kurią iš pradžių buvo nurodę skelbime. Butą Palangoje įsigijo emigrantai.

„Jei neklystu, antras žmogus, apžiūrėjęs butą, nusprendė jį pirkti. Būstas yra tikrai patrauklus, ir vieta gera, tikrai vertas dėmesio. Nupirko lietuvaičiai, šiuo metu gyvenantys užsienyje. Jie norėjo investuoti į savo žemę ir galbūt netgi grįžti čia gyventi, kai išeis į pensiją. O kol kas jie irgi galvoja nuomoti“, – 15min sakė ji.

I.Martinkėnaitė neslepia – abejonių dėl buto pardavimo tikrai pasitaikė. Ypač jautru buvo sugrįžti į jį gegužės mėnesį.

„Atvažiavome ir taip graudu pasidarė – viskas buvo daryta sau, jaukiai, fainiai, išmyluotas kiekvienas kampas“, – kalbėjo atlikėja.

Asmeninio archyvo nuotr./Ingridos Martinkėnaitės akimirkos iš buto Palangoje
Asmeninio archyvo nuotr./Ingridos Martinkėnaitės akimirkos iš buto Palangoje

Vis dėlto labiausiai jai apsispręsti padėjo Palangoje praleista savaitė kartu su dukra Eva. Kiekvieną dieną lijo, todėl pasivaikščioti pavyko vos porą kartų.

„Tas lietus dar labiau apkartino viską. Tai buvo dvejopi jausmai, bet galiausiai priėmėme sprendimą parduoti“, – prisiminė Ingrida.

Pasitikrino, ar Gran Kanarija tinka

Pirkti būstą būtent Gran Kanarijoje I.Martinkėnaitė nusprendė po ten praleistos žiemos. Apie ją 15min atlikėja yra pasakojusi anksčiau.

„Buvome grįžę į Tenerifę po atostogų Gran Kanarijoje pasitikrinti, ar tikrai norime būsto ne ten. Nuvykę įsitikinome, kad taip, šiuo metu mums labiau tinka Gran Kanarija“, – 15min dėstė dainininkė.

Būstui Ingrida kėlė gan aukštus reikalavimus – jis turėjo būti gražus, jaukus, suremontuotas. Sala yra sena ir joje mažai naujų pastatų, tad rasti būtent tokį buvo sudėtinga.

„Užsiimti remontais ten yra tiesiog ne mano nervinėms ląstelėms. Ten visi atsipūtę, niekur neskuba, reiktų apsigyventi metams arba pusei, kad kažką pasidarytum. Viskas vyksta labai lėtai, o dar ir rasti specialistus sunku.

Radome jau gražiai įrengtą švarų būstą, jis yra beveik pirmoje linijoje, su puikiu vaizdu. Turėsime ir nedidelį baseiną. Butas yra nedideliame komplekse, tad kaimynų nėra daug, yra privatumo“, – sakė I.Martinkėnaitė.

Kol gyvens Lietuvoje, butą svetur moteris žada nuomoti. Anot pašnekovės, nors ir perka sau, supranta, kad tai yra investicija, turinti nešti bent kažkokį pelną.

„Tuo metu, kai ten nebūsime, tikrai jį nuomosime“, – atviravo Ingrida.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką