Dabar populiaru
Publikuota: 2016 birželio 14d. 10:06

Į „Miss Fashion TV“ 12-tuką patekusi Brigita Gaižauskaitė: „Buvo tokių, kurioms rūpėjo tik vakarėliai“

Brigita Gaižauskaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Brigita Gaižauskaitė

2016-ųjų „Miss Fashion TV“ grožio konkurse Kipre dalyvavusi lietuvė Brigita Gaižauskaitė (18) džiaugiasi patekusi į geriausiųjų 12-tuką. Mergina pripažįsta, kad ši patirtis kopiant modelio karjeros laipteliais jai į naudą.

Žmonės.lt 18-metė B.Gaižauskaitė pasakojo, kad visą gyvenimą norėjusi tapti modeliu ir dabar savo svajonę išpildė. Vis dėlto ji nėra tikra, ar su modelio karjera norėtų sieti gyvenimą.

„Esu moksleivė, o visą mano laisvą laiką jau 11 metų užima sportiniai šokiai. Nors modeliu svajojau būti nuo vaikystės, tapau juo visai neseniai – prieš metus. Tiesiog norėjau išbandyti save naujoje srityje. Susidomėjau modeliavimu dėl galimybės aplankyti įvairias šalis ir susipažinti su kitomis kultūromis, žmonėmis. Šiuo metu ši sritis man yra kaip hobis, tačiau kaip bus vėliau – nežinau“, – sakė B.Gaižauskaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iš „Mis Fashion TV“ grįžusi Simona Burbaitė: „Neleisiu intrigoms griauti mano svajonių“

Asmeninė nuotr. /Brigita Gaižauskaitė
Asmeninė nuotr. /Brigita Gaižauskaitė

Paklausta, kodėl nusprendė dalyvauti modelių konkurse „Miss Fashion TV“, Brigita teigė, kad visuomet nori išbandyti savo jėgas. „Esu laiminga, kad atsirado tokia galimybė“, – pridūrė ji.

Kipre vykusiame konkurse B.Gaižauskaitė dalyvavo dar su dviem lietuvėmis – Simona Burbaite ir Monika Kvitaite. Tačiau tik Brigitai pavyko patekti į geriausiųjų 12-tuką.

Asmeninė nuotr. /Brigita Gaižauskaitė ir Simona Burbaitė
Asmeninė nuotr. /Brigita Gaižauskaitė ir Simona Burbaitė

„Man, kaip dar visai neseniai pradėjusiai modelio karjerą ir pirmą kartą dalyvaujant tokio pobūdžio konkurse, tai yra išties didelis pasiekimas. O to, kad vienintelė iš lietuvių patekau į geriausiųjų 12-tuką, tikrai nesureikšminu. Manau, kad tiek Simona, tiek Monika turėjo būti 12-tuke greta su manimi“, – teigė B.Gaižauskaitė.

Brigita pasakojo, kad į šį konkursą galima pažvelgti iš dviejų pusių. Pirmiausia, čia gali atsiverti naujos galimybės, o merginos gali atsiskleisti kaip profesionalūs modeliai. Kita vertus, konkurse buvo tokių dalyvių, kurioms rūpėjo tik audringi vakarėliai iki paryčių.

Asmeninio albumo nuotr./Monika Kmitaitė, Simona Burbaitė, Brigita Gaižauskaitė
Monika Kmitaitė, Simona Burbaitė, Brigita Gaižauskaitė

„Prieš vykdama į šį konkursą žinojau, kad čia apstu galimybių, svarbių pažinčių. Taip pat džiaugiausi, kad artimiau pažinsiu mados industriją. Tačiau pats konkursas nebuvo toks, kokio aš galbūt tikėjausi. Jau pirmosiomis dienomis buvo galima pamatyti, ko merginos čia atvažiavo – ar nenuilstant ruoštis konkursui, ar tiesiog pašokti vakarėliuose.

Mes, lietuvės, atvažiavome čia būtent dėl profesionaliosios konkurso pusės. O kalbant apie rutiną, kiekvieną dieną vyko repeticijos, filmavimai, fotosesijos. Turėjome laiko ir sau, galėjome artimiau susipažinti su kitų šalių atstovėmis“, – Žmonės.lt pasakojo B.Gaižauskaitė.

Šių metų „Miss Fashion TV“ konkursas neapsiėjo be skandalų. Į jį įsivėlė modeliai Simona Burbaitė ir Karolina Toleikytė. S.Burbaitė piktinosi, kad vienintelės jos pavardės nebuvo nei oficialioje konkurso svetainėje, nei „Miss Fashion TV“ feisbuko paskyroje, kurioje internautai galėjo balsuoti už jiems labiausiai patinkančią merginą. Tuo tarpu K.Toleikytė, praėjusių metų „Miss Fashion TV“ nugalėtoja, stojo ginti konkurso organizatorių. O ką apie tai mano Brigita?

„Manau, kad kiekviename konkurse gali kilti kokių nors nesklandumų. Tikrai apmaudu, kad Simonos nebuvo oficialiame „Fashion TV“ puslapyje ir už ją nebuvo galima balsuoti, nors visa informacija buvo nusiųsta laiku. Tai – organizatorių klaida. Nežinant visos situacijos, galbūt nereikėjo reikšti savo nuomonės viešoje erdvėje. Manau, tuomet būtų išvengta konflikto“, – sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karolinos Toleikytės sukritikuota Simona Burbaitė: „Į akis šypsaisi, o už nugaros peilius mėtai?“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką