Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 spalio 5d. 20:35

Į „Vaikų Euroviziją“ važiuos Jurgaitytė (atnaujinta 22.45 val.)

Eglė Jurgaitytė su grupe
LRT nuotr. / Eglė Jurgaitytė su grupe
Sekmadienio vakarą paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai septintojoje „Vaikų Eurovizijoje“.

Į konkursą važiuos Eglė Jurgaitytė su daina „Laiminga diena“. E.Jurgaitytė surinko daugiausia televizijos žiūrovų balsų. Komisija geriausiai įvertino berniukų grupę „Kvinta“. Tačiau susumavus komisijos ir televizijos žiūrovų balsus atrankos finalą laimėjo E.Jurgaitytė.

Eglei dar tik dešimt metų, bet dainuoti ir tapti žvaigžde – svajonė, kurios atkakliai siekia nuo pat mažens. Judri, energinga ir nenustygstanti vietoje mergytė savo pirmąjį apdovanojimą už geriausią pasirodymą gavo dar būdama ketverių, 2002m. Alytuje įvykusiame tarptautiniame pop festivalyje–konkurse „Dzūkijos žvaigždutės“.

Nuo tada Eglė ir pradėjo dalyvauti konkursuose, koncertuose, festivaliuose ir dainininkės karjeros siekia jau penktus metus.

Mergaitė koncertavo ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje užsienio šalių: Bulgarijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Ukrainoje. Visur ją lydėjo sėkmė. 2007 metais laimėtos dvi I-os vietos tarptautiniuose konkursuose „Krymo žvaigždės 2007“ bei „Kaunas talent 2007“ ir dvi II-os vietos talentų konkurse „Bajorkiemio ruduo“ bei Lenkijoje Kielce vykusiame Henriko Moriso vardo tarptautiniame konkurse.

Šiais metais Eglė dalyvavo prestižiniame tarptautiniame konkurse „Slavianskij bazar“, kur tapo diplomante.

E.Jurgaitytės dainą „Laiminga diena“ aranžavo Raigardas Tautkus.

Eglė ne tik dainuoja ir žavisi muzika, bet ir šoka šiuolaikinius šokius bei baletą, mokosi skambinti pianinu, kuria eiles, gražiai neria vąšeliu, o užaugusi norėtų tapti operos soliste, nes jai labai patinka teatras.

E.Jurgaitytės vadovė Nijolė Maceikaitė.

Dėl kelalapio į „Vaikų Euroviziją“ varžėsi 12 atlikėjų. Keturis dalyvius į finalą atrinko komisija, keturis - televizijos žiūrovai, o keturis delegavo Lietuvos televizija (LTV).

Finale dainavo Eglė Jurgaitytė, Justina Barbarovičiūtė, Karolis Didžiokas, Sigita Padvarskytė, Guoda Petrauskaitė, Evelina Vaitkutė, Monika Valiušytė, grupės „Mums gerai“, „Pyplės&D“, „Girls LT“, „Saulės vaikai“, „Kvinta“.

Lietuvos atstovas „Vaikų Eurovizijoje“ dainuos antrąkart. Pernai konkurse Lietuvai atstovavo dainininkė Lina Joy. Ji užėmė 13-ąją vietą.

Lapkričio 22-ąją „Vaikų Eurovizija“ vyks Kipre.

Dainų konkurse dalyvauja 10-15 metų vaikai, kurie atlieka savo kūrybos dainas gimtąja kalba.

„Vaikų Eurovizijos“ atrankos finalą vedė atlikėjai Rūta Lukoševičiūtė ir Jurgis Brūzga.

Jaunuosius atlikėjus vertino žiūrovai ir komisija. Komisiją sudarė muzikologas Darius Užkuraitis, TV prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, atlikėjai Tomas Sinickis, Eva ir Rosita Čivilytė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

01:21:38
24:31
02:39

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką