Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 17d. 11:46

I.Zasimauskaitė apie koncertą „Eurovision Afterparty“: „Pagaliau Eurovizija atkeliauja ir į Lietuvą“

Ieva Zasimauskaitė
Justina Rau Photography nuotr. / Ieva Zasimauskaitė

LRT televizija ir Ieva Zasimauskaitė pristato naują ir ambicingą draugystės ir muzikos koncertą „Eurovision Afterparty“ su linksmu šūkiu: „Pagaliau Eurovizija atkeliauja ir į Lietuvą!“.

Tai vienintelis toks koncertas Europoje, kuomet po oficialaus tarptautinio dainų konkurso „Eurovision“ dalis atlikėjų susirenka į afterparty koncertą.

Atvykimą į renginį jau patvirtino ir skrydžius į Lietuvą suplanavo daugelis tarptautinio dainų konkurso „Eurovision“ 2018 atlikėjų, tarp kurių ir tie, už kuriuos labiausiai balsavo Lietuvos žiūrovai: Cesár Sampson (Austrija), Laura Rizzotto (Latvija), Ryan O’shaughnessy (Airija), Elina Nechayeva (Estija).

„Aš noriu, kad ir jūs būtumėt šalia bei pajustumėt tai, ką aš jaučiau Lisabonoj. Noriu, kad kiekvienas iš jūsų galėtumėt prisiliesti prie šio muzikinio nuotykio iš arčiau”, - sako Ieva Zasimauskaitė ir laužydama stereotipus, savo ištikimiausiems fanams sudaro galimybę nusipirkti ribotą kiekį brangiausių fanų zonos bilietų prie pat scenos už mažiausią kainą, dar prieš prasidedant oficialiai bilietų prekybai.

„Man tai labai simbolinis renginys. Pirmiausia, tai noras švęsti eurovizinio kelio pabaigą, savo patirtį ir patyrimus perduodant naujam šalies atstovui. Tai galimybė dar kartą prisiminti, kokia ypatinga šiemet Lietuvai buvo „Eurovizija“ ir kad šiemet mes įrodėme sau ir Europai, jog ne visada tos pergalės, kurias laikome pergalėmis, yra tikros. Mes pamatėme, kad laimėti galima net ir neiškovojus pirmos vietos, o Lietuva didžiojoje Eurovizijoje - stiprus dalyvis”, - sako Ieva.

Gruodžio 16d. Žalgirio arenoje – didžiausias ir vienintelis toks koncertas Europoje, kai pasibaigus dainų konkursui „Eurovision“ dalis atlikėjų susirenka į afterparty koncertą dėl savo ištikimiausių fanų!

Tik ribotas kiekis išankstinės prekybos fanų zonos bilietų ir tik viena savaitė! Oficiali bilietų prekyba startuos rugsėjo 24d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką