Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieva Gervinskaitė: „Nepatikėsite, kiek misės valgo!“ (papildyta lapkričio 19 d.)

Mis Lietuva 2011 Ieva Gervinskaitė
"Privatu" viršelis / Mis Lietuva 2011 Ieva Gervinskaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Paradoksas: iš konkurso „Mis Pasaulis 2011“, vykusio Didžiosios Britanijos sostinėje Londone, Lietuvos gražuolė I. Gervinskaitė (21) namo grįžo... priaugusi svorio. Taip nutiko dėl to, kad visos gražuolės, anot Ievos, konkurso metu be perstojo valgė. Ir, deja, ne tik vaisius ar daržoves, bet ir saldumynus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ieva, kaip jautiesi po konkurso? Ar jau atsigavai?

Taip. Nors iš pradžių maniau, kad grįžusi dešimt dienų tik gulėsiu ir ilsėsiuosi. Bet atsitiko priešingai. Šiuo metu svarbiausias mano uždavinys – sėkmingai grįžti į mokslus (Ieva yra Mykolo Romerio universiteto trečiakursė, studijuoja teisę ir valdymą – aut. past.).

Esi kilusi iš Skuodo rajono. Per visus rūpesčius tėviškėje nesilankei jau ne vieną mėnesį. Pasiilgai namiškių?

Taip, labai visų išsiilgau. Todėl netrukus skubėsiu namo. Ar namiškiai jau laukia manęs su didžkukuliais ir kraujiniais vėdarais? To dar neišsiaiškinau, bet žinau, jog šeima manęs labai pasiilgo (šypteli).

Kam pirmiausia paskambinai po konkurso ir pasidalijai karščiausiais įspūdžiais?

Žinoma, tėvams, o paskui savo dizainerei Vilijai Daugirdaitei. Ji yra nuostabi moteris. Ruošdamosi grožio konkursui, mudvi labai susibičiuliavome. Aš jai tapau lyg dukra, o ji man – lyg antroji mama. Bendraujame ne tik suknelių klausimais. Vilija – labai šiltas žmogus. Nuo pat pirmojo susitikimo pajutau jai simpatiją. Ne veltui sakau, kad dabar turiu net dvi mamas – vieną Skuodo rajone, o kitą sostinėje (šypteli).

Keliolika dienų, praleistų svetur, Tau leido suprasti, kad negalėtum būti emigrante, nes labai pasiilgai Lietuvos. Ko labiausiai trūko?

Ten jaučiausi svetima. Lietuvoje man pažįstamos ir mielos visos vietos. Nenorėčiau niekur išvykti. Pasiilgau ir lietuvių kalbos. Tiesa, užkulisiuose sutikau vieną lietuvę, kuri prižiūrėjo kitas dalyves. Su ja persimesdavome keliais žodžiais lietuviškai.

Ar po didžiulio dėmesio, kurį patyrei ruošdamasi konkursui ir jame dalyvaudama, nepasiilgai vienumos? Galbūt dabar labiausiai norėtum atsiskirti nuo visų ir sėdėti kur nors pievoje gimtajame Skuodo rajone?

Taip, kurį laiką būtų neblogai. Kadangi mano tėvai gyvena kaime, turi didelį ūkį, ten didžiulės pievos. Galėsiu laiką leisti gamtos apsuptyje. Tačiau ilgai atsiskyrusi būti negalėčiau. Greitai užsimanyčiau veiksmo.

„Mis Pasaulis 2011“ metu nuolat skubėjai, neturėjai laiko normaliai maitintis. Ar po kelionės pakito Tavo kūno linijos?

Maistas, tiektas konkurso dalyvėms, buvo labai įvairus. Teko ragauti tiek skanių, tiek nekokių patiekalų. Labai pasiilgau lietuviškos virtuvės. Gražuolėms pasiūlytame valgiaraštyje vyravo vaisiai ir... saldumynai. Pamatytumėte, kokiais kiekiais juos dorojo konkursantės. Niekas niekada nepatikėtų, kad misės tiek daug valgo! Virėjai vos spėjo nešti padėklus su naujais patiekalais. Aš taip pat stengiausi nebadauti. Maistas buvo vienintelis likęs džiaugsmas konkurse (juokiasi).

Priaugai svorio?

Taip, jaučiuosi šiek tiek sunkesnė nei prieš konkursą. Laimė, kol kas seni drabužiai dar tinka. Ar planuoju laikytis dietos? Ne, tiesiog aktyviai kibsiu į mokslus, užsiimsiu kita veikla ir papildomi kilogramai ištirps savaime.

Ne paslaptis, kad gražiausios lietuvaitės karūna mažiausiai metus įpareigoja merginas nemegzti rimtų santykių arba bent jau stengtis jų neafišuoti. Ar tai Tavęs neerzina ir nesukelia nepatogumų?

Ne, man visai nesunku. Tapus „Mis Lietuva“, mano asmeninis gyvenimas niekuo nepasikeitė. Aš ir iki tol į santykius žiūrėjau rimtai. Nesu iš tų merginų, kurios puola draugauti su pirmu pasitaikiusiu. Ieškau žmogaus, kuris man reikštų labai daug, o ne tokio, kuriam jausčiau tik simpatiją.

Iš Tavo intonacijos galima numanyti, kad toks vaikinas dar negreit atsiras šalia Tavęs...

Nebūtinai. Nesu pesimistė ir tikiu, kad manęs laukia puikūs santykiai. Jei esu kviečiama į pasimatymą ir jeigu mane tas žmogus domina, būtinai su juo susitinku. Neslepiu: bendrauju su vaikinais. Sulaukiu dėmesio ir kaip misė, ir tiesiog kaip Ieva iš Skuodo rajono (šypteli). Kas žino, gal jau rytoj turėsiu nuostabią antrąją pusę.

Palieki viską likimui?

Ne visai. Esu įsitikinusi, kad ne likimas nulemia mūsų gyvenimą, o mes patys. Aš tikiu savimi ir noriu, kad mano gyvenimas susiklostytų sėkmingai.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką