Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 13d. 17:33

Iglė atskleidė, kaip prasidėjo jos ir Tado Juodsnukio meilė: kaltininkė – erotinio filmo daina

Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis
Vido Černiausko, Mariaus Vizbaro nuotr. / Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis

2018-ieji Lietuvos pramogų pasauliui padovanojo dar vieną porą – Iglę Bernotaitytę ir Tadą Juodsnukį. 15min studijoje apsilankę įsimylėjėliai pirmą kartą viešai papasakojo apie savo draugystės pradžią, judviejų jausmus ir kasdienius rūpesčius.

„Love Me Like You Do“ – kad ir kaip banaliai ir saldžiai beskambėtų, būtent ši daina iš filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ yra Iglės ir Tado meilės daina.

15min studijoje pora atskleidė, kad nuo jos atlikimo 2018-ųjų išvakarėse, Naujamečiame koncerte ir prasidėjo judviejų draugystė.

„Iš pradžių susirašinėjome, tada Tadas mane pakvietė į pasimatymą ir padovanojo gėlių. Niekur nenorėjome skubėti. Po to pradėjome keliauti, būtent tai mums ir padėjo geriausiai pažinti vienas kitą, kelionės sutvirtino draugystę“, – pasakojo I.Bernotaitytė.

Kelionės ne tik suartino, bet ir paskatino toliau dainuoti kartu. Tadas juokaudamas sako, kad viskas prasidėjo nuo jo dainavimo duše...

Asmeninio albumo nuotr./Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsniukis
Asmeninio albumo nuotr./Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsniukis

„Taip išėjo, kad iš kambario man balsu pritardavo Iglė. Pirmą kartą prie pianino kartu prisėdome Barselonos metro stotyje. Nuo to karto dainuojame kartu“, – 15min draugystės pradžią prisiminė T.Juodsnukis.

Patys pirmieji draugystės mėnesiai porai buvo išbandymas – Iglė dar nebuvo baigusi mokyklos ir gyveno Marijampolėje, o Tadas – Vilniuje.

Žiūrėkite pokalbį su Igle Bernotaityte ir Tadu Juodsnukiu:

Viskas vyko, kaip jie sako, po žingsnelį, net ir bendra daina gimė po gero pusmečio – dainos „Kvepia namai“ premjera įvyko tik praėjusių metų gruodį. Kūrinio žodžių autorius – Tadas.

„Iglė ir buvo žmogus, kuris įkvėpė parašyti šiuos žodžius. Viskas gimė prieššventiniu laikotarpiu – Iglė ištraukė iš orkaitės cinamoninių bandelių ir taip atsirado pavadinimas „Kvepia namai“. Nuo jo atsispyriau ir parašiau žodžius – namai kvepia ne tik bandelėmis, bet ir jausmais“, – dainos kūrybinį procesą prisiminė Tadas.

Per didžiąsias metų šventes įsimylėjėliams gimė ir dar viena daina – Labas, kaip tu?“.

„Kūrinys gimė gražiausiu metų laiku – Šv. Kalėdų vakarą, tačiau galvojome mes tuo metu jau apie pavasarį. Tadas padovanojo man ukulėlę. Buvo labai įdomu ją išbandyti. Paklausyti, kaip skamba“, – prisimena Iglė.

VIDEO: IGLĖ ir TADAS "Labas, kaip tu?"

Tačiau pasirodo, kad ne viskas poros gyvenime taip idealu, kaip gali pasirodyti žvelgiant į judviejų nuotraukas socialiniuose tinkluose. Būtent pykčiai ir paskatina dainų kūrybinį procesą. O pagrindiniai nesutarimai, pasak Iglės, kyla dėl maisto...

„Visai neseniai supratau, kodėl pykstamės. Tai vyksta tik tada, kai esame nepavalgę. Jeigu mes ryte ar vakare alkani, tada pradedame vienas ant kito burbėti – iš to gimsta konfliktai“, – atviravo Iglė.

Tadas pasakojo, kad kaip ir kiekvienoje poroje tarp jų taip pat kartais atsiranda trintis, tačiau tai dažniausiai baigiasi judviejų juoku – supratus, dėl kokių menkniekių tai kyla.

Tadas ir Iglė jau daugiau kaip pusę metų gyvena vienuose namuose. Paklausti, kaip ryžosi šiam žingsniui ir ar nebijojo, kad tai gali pakenkti jų draugystei, jie sako, kad taip išėjo savaime – jautė, jog vienas be kito negali praleisti nė minutės.

Tadas juokavo, kad Iglei kartu praleisto laiko niekada nebus per daug. Jam pritarė ir Iglė: „Aš pastebiu, kad man kaip tik būna to laiko per mažai, net ir kai būname 24 valandas per parą. Noriu, kad para būtų ilgesnė.“

Pokalbio 15min studijoje metu, I.Bernotaitytė pripažino, kad būna akimirkų, kai vis dar didžiajai scenai jaučiasi per jauna, o jos galvoje vis dar pasitaiko minčių – ką žmonės pagalvos ir kaip sureaguos. Bet ji tikra – būtent šalia esantis Tadas jai ir padės užsiauginti, kaip ji sako, „storesnę odą“.

Iglė nėra tikra ir dėl to, kaip žiūrovai priims jos ir Tado duetą.

„Vasario 14-osios koncertas Marijampolėje buvo patikrinimas, ar žmonėms esame įdomūs, ar jie nori mūsų klausyti ir ar po koncerto bus patenkinti. Neslėpsiu, dėl to man dar kyla klausimų“, – sakė I.Bernotaitytė.

Vido Černiausko nuotr./Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis
Vido Černiausko nuotr./Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis

O kada laukia koncertai kitose miestuose? To pora dar nežino, pirmiausia nori atiduoti padėką Iglės gimtajam miestui, o tada galvos ką daryti toliau.

„Niekur nereikia skubėti, svarbiausia daryti tai, kas patinka, turime vienas kitą, dainuodami kartu jaučiamės stipresni“, – sako viena gražiausių Lietuvos pramogų pasaulio porų tituluojami I.Bernotaitytė ir T.Juodsnukis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iglė ir Tadas – pora ne tik gyvenime, bet ir scenoje: įvertinkite pirmą bendrą vaizdo klipą

TAIP PAT SKAITYKITE: Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis pristato Kalėdų vakarą gimusią dainą „Labas, kaip tu?

VIDEO: IGLĖ ir TADAS „Kvepia namai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką