Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 18d. 14:01

Iki pamatų sudegė kompozitoriaus Ramūno Motiekaičio namai: „Išėjau į lauką su šlepetėmis ir megztiniu“

Ramūnas Motiekaitis
Asmeninio albumo ir LMIC nuotr. / Ramūnas Motiekaitis

Kompozitoriaus Ramūno Motiekaičio gyvenime įvyko didelė nelaimė – trečiadienio pavakarę iki pamatų sudegė jo šeimos namas ir automobilis. Muzikantas prašo žmonių pagalbos ir tikisi, kad jam netrukus pavyks atstatyti namus.

Kompozitorius R.Motiekaitis iš namo išbėgo tik su šlepetėmis ir megztiniu. Kūrėjas neteko viso savo turto – ne tik buitinių prietaisų, bet ir knygų, partitūrų, kūrinių užrašų, kietųjų diskų.

„Gerbiami ir brangūs draugai, pažįstami, kolegos, niekada neteko kreiptis į Jus šioje erdvėje, tačiau plyštant širdžiai nerandu kitos išeities. Vakar iki pamatų sudegė mano namas ir mašina.

Su juo sudegė ir daugybė daiktų, kurie mane darė manimi – knygos, partitūros, kietieji diskai, paskaitų konspektai. Užrašai ateities knygoms ir dar daug visa ko, lydėjusio mane nuo vaikystės. Išėjau į lauką su šlepetėmis ir megztiniu“, – feisbuke rašė R.Motiekaitis.

15min kompozitorius pasakojo, kad gaisras netikėtai kilo trečiadienio pavakarę apie 17 valandą. Nelaimės priežastis, pasak R.Motiekaičio – terasoje paliktas kibiras su pelenais, tarp kurių buvo ir žarijų. Vyras dėl gaisro kaltina ir save – esą daug greičiau galėjo pradėti gesinti ugnį ir patraukti iš jos kelio degius daiktus.

„Gaisro priežastys kompleksinės: sausas oras, stiprus vėjas ir mano nedėmesingumas. Aš terasoje pastačiau kibirėlį su pelenais, ten buo keletas žarijų. Vėjas tuos pelenus užpūtė ant degių dalykų, po to situacija buvo nebevaldoma“ , – apie gaisro priežastis 15min pasakojo R.Motiekaitis.

Pasak kompozitoriaus, šis atsitikimas jį labai sukrėtė, tačiau apie nelaimę jis stengiasi nebegalvoti ir žiūrėti į ateitį. Vyrą nustebino ir sujaudino žmonių reakcijos – tiek daug palaikymo jis sako jautęs jau seniai.

„Labiausiai nustebino ir nudžiugino žmonių reakcijos, daugelis žmonių neliko abejingi. Niekad iki tol gyvenime nesusilaukiau tiek gražių žodžių ir palaikymo“, – kalbėjo kompozitorius.

R.Motiekaitis su trimis nepilnamečiais vaikais šiuo metu glaudžiasi pas tėvus ir prašo žmonių pagalbos.

„Prisiglaudžiau pas tėvus, bet iš esmės esu su keleivio drabužiais ir elgetos rūbais, 600 eurų nesiekiančia alga ir trimis nepilnamečiais vaikais. Prašau atleisti, jei artimiausiais mėnesiais, o gal ir metais būsiu be sparnų, o gal ir ne visai suprasiu, ką sakote“, – teigė R.Motiekaitis.

Lietuvos kompozitorių sąjunga atidarė specialią sąskaitą, skirtą rinkti paramai nuo gaisro nukentėjusiam R.Motiekaičiui. Sąskaitos numeris, į kurią galite pervesti pinigus: LT687300010158521470 („Swedbank“), gavėjas Lietuvos kompozitorių sąjunga, mokėjimo paskirtis: Parama Ramūnui Motiekaičiui.

Temos: 2 Gaisras Nelaimė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką