Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 19d. 11:01

Ingrida Martinkėnaitė: su kiekviena pabaiga ateina nauja pradžia

Ingrida Martinkėnaite
G. Kropio nuotr. / Ingrida Martinkėnaitė

Pramogų pasaulis svarsto, kas laukia vieno iš populiariausių Lietuvos kolektyvų „69 danguje“, kai grupę paliks vaikelio besilaukianti lyderė Karina Krysko (30). Apie ateities planus kalbamės su kolektyvo nare ir vadybininke Ingrida Martinkėnaite (32).

Ingrida, dabar visos tavo kolegės labai užimtos: Nijolė Pareigytė veda laidą apie ūkininkus, Goda Alijeva sprendžia įvairias žmonių problemas projekte „24 valandos“, Karina Krysko laukia šeimos pagausėjimo. Nesijauti likusi prie suskilusios geldos?

Ne, jaučiuosi normaliai. Užtenka tos veiklos. Visus nerimaujančius dėl „šeškių“ ateities galiu nuraminti. Mes dar nelaidojame savęs – nėra viskas taip blogai. Be koncertų ir muzikinės veiklos dar užsiimame papildomais darbais. O tai, kad dvi mūsų narės dirba televizijoje, nepriverčia manęs eiti prašytis darbo ten pat. Taip, esu atvira pasiūlymams, bet pati niekam nesiperšu.

Tačiau ar nenutiks taip, kad dėl merginų veiklos televizijoje ir būsimos Karinos motinystės grupė nutrauks savo veiklą?

Nesibaiminu to. Su kiekviena pabaiga ateina nauja pradžia. Tikėtina, kad grupė transformuosis į kažką nauja, nes tam jau seniai laikas. Manau, jau seniai reikėjo atsisveikinti su „baltomis kelnaitėmis“ (ištrauka iš populiarios „69 danguje“ dainos – aut. past.) ir seksualiu įvaizdžiu. Permainos visada mane džiugina. Nemėgstu sėdėti vienoje vietoje. Seniai su grupės merginomis kalbėjome, kad „šeškėms“ būtini pokyčiai. Galbūt mums trūksta spyrio į užpakaliukus?..

Ar įsivaizduoji, kad grupė „69 danguje“ galėtų būti kitos sudėties?

Jei atvirai, neįsivaizduoju. Esame 4 narės – vienas kumštis. Kitaip negali būti! Ar įsivaizduoju save kaip solo atlikėją? Nelabai. Kartu su kitomis narėmis koncertuojame jau ne vienus metus. Per daug esame viena prie kitos pripratusios, todėl būtų sunku į sceną lipti vienai arba tapti kitos grupės nare.

Pati sakai, kad reikia gyvenime permainų. Galbūt geriausios būtų, jeigu susilauktumei antrojo vaikelio?

Toks variantas būtų labai geras. Tačiau nesuprantu, kaip žmonės gali planuoti tokius dalykus. Juk vaikelis arba ateina, kai jo lauki, arba ne. Jei gimtų netyčiukas, mielai pasveikinčiau jį šiame pasaulyje! Vis dėlto jei viskas priklausys nuo manęs, norėčiau antro mažylio susilaukti po poros metų. Tada dukrytė Marija jau eis į mokyklą, galbūt turėsiu daugiau laiko.

Kuo be dainavimo dar užsiimi?

Mėgaujuosi gana neįprasta veikla. Vieno žurnalo prašymu ruošiuosi eksperimentui – pozuosiu po vandeniu. Todėl jau kurį laiką mokausi povandeninio nardymo. Pozuoti ne ant žemės, o vandenyje labai neįprasta. Sunkiausia vienu metu nekvėpuoti, valdyti savo kūną ir stengtis patraukliai atrodyti. Bet pasistengsiu padaryti viską, kad nuotraukose atrodyčiau ne kaip varlytė, o kaip žavinga moteris (šypteli).

Kuo be dainavimo „šeškės“ dar užsiima?

Nijolė Pareigytė-Neli (26) dirba TV3 projekte „Ūkininkas ieško žmonos“, Karina Krysko (30) vadovauja šokių mokyklai, laukia pirmagimio, o Goda Alijeva (24) veda LNK projektą „24 valandos“, augina dukrytę.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką