Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 1d. 12:58

Instagramo žvaigždės Influjiencos kūrėjas Algirdas Daumantas pristato pirmą dainą

Algirdas Daumantas Ciūnys
Asmeninio albumo nuotr. / Algirdas Daumantas Ciūnys

Prieš pusmetį žaibiškai išpopuliarėjęs instagramo personažas Influjienca baigia savo „karjerą“. Tačiau vietoj jos kyla nauja žvaigždė – šios personos kūrėjas Algirdas Daumantas Ciūnys (22). Nepamiršdamas idėjos, kurią skleidė savo pirmuoju „projektu“, jis ją tęs, tik kitu būdu – žengia į sceną su pirmąja savo daina „Viskas, ką turiu“.

Atvirai išsijuokęs iš šių laikų „influencerių“, kurie savo gerbėjų minioms nepateikia jokio prasmingo turinio, o tik reklamuoja prabangą ir nereikalingus dalykus, Algirdo Daumanto personažas Influjienca, arba kitaip Aksana Mochyto, labai greitai sulaukė didelio palaikymo. Sekėjai tiesiog tūkstančiais augo kiekvieną dieną.

Visgi nuo šiol publika ironiškų Influjiencos tekstų nebeišvys. Bet jos neštos žinios Algirdas Daumantas žada nepamesti, anaiptol – ją pratęsti, tik kitu formatu – muzika.

Asmeninio albumo nuotr./Algirdas Daumantas Ciūnys
Asmeninio albumo nuotr./Algirdas Daumantas Ciūnys

„Manau, kad su Influjienca jau pasiekiau, ką norėjau, savo žinutę perdaviau ir nebeturiu, kur toliau plėstis. Kai kovo mėnesį ją sukūriau, nesitikėjau, kas išaugs. Dabar viskas pasisuko priešingai, nuo šiol ji mane reklamuos“, – 15min apie naująjį projektą pasakojo A.D.Ciūnys.

O reklamuoti bus ką – Algirdas Daumantas pristato pirmąją savo solinę dainą „Viskas, ką turiu“, po kurios žada kurti ir toliau.

Atlikėjas tikisi, kad šią dainą klausytojai norės išgirsti ne tik dėl to, kad ji Influjiencos kūrėjo. O dėl to, kad nešama žinia yra labai panaši.

Įvertinkite naująją Algirdo Daumanto dainą:

VIDEO: ALGIRDAS DAUMANTAS - Viskas, Ką Turiu

„Aš siūlau minimalizmo ir švaros idėją. Man labai svarbu, kad žmonės gyventų racionaliau, švariau. Tai lyg balta spalva. Noriu, kad išgirdus mano muziką, publikai palengvėtų, jie susitvarkytų namus, kad jie nuspręstų nutraukti savo tragiškus, slegiančius santykius, kad jie pagaliau pasakytų „ne“ tam, kam visada sakė „taip“ ir dėl to gailėjosi, kad susimažintų poreikius. Žodžiu, minimalizmas turėtų įsivyrauti visur.

Linkiu žmogui nesiekti santykių vien dėl to, kad juos, nors kažkokius, turėtų. Nešvaistyti laiko ir energijos nereikalingoms dramoms ir neigiamoms emocijoms. Svarbu pažinti save, tyloje, giliai kvėpuojant, bandant įsiklausyti į širdies balsą, kuris didžiąją dalį gyvenimo yra uždusintas. Kai susipažįsti su savimi, šalia atsiranda tinkami žmonės su panašiomis vertybėmis. Tada užklumpa ir laimės, pilnatvės jausmas“, – apie savo požiūrį sako jis.

Asmeninio albumo nuotr./Algirdas Daumantas Ciūnys
Asmeninio albumo nuotr./Algirdas Daumantas Ciūnys

Tokia idėja atlikėjui gimė iš asmeninės patirties. Pradėjęs nuo savęs – „išsivalęs“ aplinką, mintis, jis siūlo tą patį pabandyti ir kitiems.

„Šią vasarą praleidau pas tėvus sodyboje Alytaus rajone, užsiėmiau sodininkyste, gamta, žolės pjovimu... Tai turbūt buvo nuostabiausia mano vasara. Aš išsivaliau visapusiškai. Dar balandį atradau tokią sąvoką kaip „minimalizmas“ ir nuo to laiko dėsningai valiausi tiek savo mintis, tiek žmones, su kuriais man nėra pakeliui, išmečiau didžiąją dalį savo daiktų. Atsiradus daug tuščios erdvės, ją užpildė muzika. Pradėjau niūniuoti, rašyti, ir kai pakankamai sau prisidainavau, susiradau nuostabų prodiuserį Kasparą Barisą“, – pasakojo jis.

Tiesa, muzika, dainavimas Algirdui Daumantui – jokia naujiena. Apie sceną jis svajojo dar paauglystėje. Tik dėl savo šio noro jis nieko nedarė – tik svajojo.

„Tikėjausi, kad man kas nors vieną dieną paskambins ir pasakys, kad turi man pasiūlymą. Bet kai nieko neįvyko, supratau, kad turiu pats imtis dirbti dėl to. Šie metai buvo tie, kuriais nusprendžiau nebeišsisukinėti ir pagaliau susiimti siekti savo svajonės“, – prisipažino A.D.Ciūnys.

Save jis išbandė ir televizijos eteryje – prieš kelerius metus dalyvavo muzikiniame šou „X faktorius“. Visgi liko juo nusivylęs – neatrado, ko tikėjosi.

„X faktoriuje“ aš supratau, koks atlikėjas nenoriu būti. Dėl to esu dėkingas tam projektui. Aš tiesiog atsidaviau televizijos rankoms ir nenešiau jokios žinutės, viskas buvo tuščia, apie nieką. Ten supratau, kad nenoriu būti atlikėjas, tik linksminantis žmones“, – tikino jis.

Algio Kriščiūno nuotr./Algirdas Daumantas Ciūnys
Algio Kriščiūno nuotr./Algirdas Daumantas Ciūnys

Todėl žengdamas su savo pirmuoju kūriniu senos svajonės link, jis sako šį kartą viską daręs taip, kaip jam yra priimtina. „Aš nenoriu tiesiog atlikti dainų apie nieką ir egzistuoti kaip atlikėjas tik tam, kad egzistuočiau.“

Beje, šiuo metu Algirdas Daumantas ieško dešinės rankos – vadybininko. Tad jei kas po jo pirmojo singlo susidomėjo jo karjera – atlikėjas laukia žinučių.

„Manau, kad esu labai įdomi, pakankamai unikali prekė“, – šypsodamasis nesikuklino jis.

Žiūrėkite galeriją:

TAIP PAT SKAITYKITE: Internete iškilo „influencerius“ pašiepianti persona Dobrynia Nikarovskaja: per savaitę – 10 tūkst. sekėjų

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:08
01:11
02:10

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką